Skoči na vsebino

Kako so razturili poslanca Jurija


Insallah

Priporočene objave

Oh, moj vseved. Ogenj je zajel vozilo ---- požar. :P

..... :whistle: :whistle: :whistle: :slap: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa niti žaljivo! Mislm ne vem zakaj se zdej poizkuša časopise k so objavl zadevo tako očrnit... Sploh pa ne bi prčakoval kakih izjav v slogu "prasci to je človekova osebna zadeva" od ljudi ki tu pišejo za katere vem, da majo neki skupnega z novinarstvom... Torej novinar po vaše ne sme raziskovat? naj piše samo tisto kar mu rečejo? Vseskupi me spominja na plačane oglase v slovenskih motorevijah... Sym a se nismo že pogovarjal o tem, da novinarji ne morejo pisat kar hočejo, češš da ne dobijo motorjev na test? In seveda na koncu neresen izpade tisti, ki kima ne da bi znal sploh vozit... In isto se dogaja tukaj... Zame ni novinar tisti ki samo povzame novico po STA -ju... mora tud kej sam zbrskat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nek znan novinar ( ne bi ga želela imenovat, marsikdo od vas je verjetno prebral njegov prispevek) je dejal, da sicer ne bo udrihal po Požarju, čeprav mu nikoli ni bil ravno ljub in sta večkrat imela razne duele. Rekel je : "Tokrat je enkrat za spremembo vsaj določene stvari preveril, čeprav na nenavaden in novinarja nevreden način" . In dodal je tudi to, da vsako preverjeno dejstvo novinar pač lahko objavi. Če je res preverjeno in stoodstotno lahko to dokaže. Očitno določene stvari v tej zgodbi držijo . Seveda. Saj jih ni glavni akter niti zanikal.

Je pa zanimiv njegov (novinarjev) zaključek razmišljanja v smislu , da je prepričan, da bi redkokateri novinar, pravi novinar, sploh pomislil na to, da bi se v tako temo spuščal na tak način oz. da on sam tega ne bi nikoli obravnaval kot "temo". In tudi če bi za vse to vedel, ne bi nikoli objavil na tak način.

In je še dodal, da Požarju pa tega ne gre zameriti.

Se ve, zakaj.

:)

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem včeraj gledala Trenja... mi je kar slabo ratalo.......  :slap:

Še dobro, da pri nas ne vidimo POP TV. :yes:

p.s.

A je bil poslanec Gulič zelo pameten? :hmm:

Od "strokovnjakov" so bili pa verjetno sami stari prekaljeni mački, visoko akademski kadri, ki so doktorirali iz seksologije /psihologije/kurbarije/faušije/ in še kakšne /ije.

Upam, da je imel Požar vsaj toliko jajc, da jih je prinesel v studio. :oops:

In da so ga pred oddajo malo napudrali, če je že bil tam. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da pri nas ne vidimo POP TV. :yes:

p.s.

A je bil poslanec Gulič zelo pameten? :hmm:

Od "strokovnjakov" so bili pa verjetno sami stari prekaljeni mački, visoko akademski kadri, ki so doktorirali iz seksologije /psihologije/kurbarije/faušije/ in še kakšne /ije.

Upam, da je imel Požar vsaj toliko jajc, da jih je prinesel v studio. :oops:

In da so ga pred oddajo malo napudrali, če je že bil tam. :devil:

je bil in napudran in ne vem kaj še vse..... samo takih bedarij nisem pričakovala..... in to naj bi bili na nek način izobraženi ljudje.

Še najbolj je bila zabavna in realna Jaklinova,ki mi gre sicer na živce, tokrat je pa pokazala, da res ne špara jezika......... :lol1:

najhuje mi je bilo, ko je predaval o morali odvetnik, ki imajo namanj morale. Uni itak branijo vsakega, ki ga plača zato....... in taki kreteni bodo meni predavali o morali........ :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem poslušal tudi neka razglablanja o Aureliju na domžalski radio postaji. Pa je nekdo klical in rekel nekako takole:"Aurelijo je tut člouk kot vsi mi, pa mamo zdej takšna razglablanja. Pač človek je imel smolo in so ga zasačl. Pa se vprašajmo, kaj potemtakem počne šele predsednik države. Smo edina država v Evropi, brez prve dame. A se je kdo vprašal, kam hodi oz. kaj počne šele predsednik države?" :lol1:

No radijski voditelj pač ni hotel kaj preveč komentirat na to :D

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tukaj ne razumem koga zagovarjate...

kaj imate tukaj zraven da vas en tak članek lahko moti???

ste neke slavne osebnosti in se bojite da se boste znašli v časopisu al kaj

če se je jurij izpostavljal temu, ga očitno ne moti da se sedaj govori o tem..

in če se gre grupni sex to ni več nobena zasebnost ali intima, za to je vedelo ogromno ljudi in prej ali slej bis se razvedelo.... čisto sam si je kriv...

noben novinar ali politik, časopis.... ga ni zajebal... samo objavili so članek ki je zanimiv.. tako kot da jelinčič vozi pijan... to je tudi njegova zasebnost pa se nonstop kriči okoli o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tukaj ne razumem koga zagovarjate...

kaj imate tukaj zraven da vas en tak članek lahko moti???

ste neke slavne osebnosti in se bojite da se boste znašli v časopisu al kaj

če se je jurij izpostavljal temu, ga očitno ne moti da se sedaj govori o tem..

in če se gre grupni sex to ni več nobena zasebnost ali intima, za to je vedelo ogromno ljudi in prej ali slej bis se razvedelo.... čisto sam si je kriv...

noben novinar ali politik, časopis.... ga ni zajebal... samo objavili so članek ki je zanimiv.. tako kot da jelinčič vozi pijan... to je tudi njegova zasebnost pa se nonstop kriči okoli o tem...

Oprosti, tu je pa ena velika napaka: če je človek pijanec, je tudi na delovnem mestu, kar pomeni, da dejansko ne opravlja svojih funkcij tako, kot bi moral.... če je človek pijanec, ve tudi njegova žena in ne izve tega preko časopisa....... in če je človek pijanec, se ne piše o tem, koliko pogosto njegovi otroci pijejo in koliko ne, pa če prav je to sam povedal osebam, katerim je mislim, da lahko zaupa.

In ni bil grupni seks, tudi swinganje ni bilo - dajte že malo se izobrazit glede tega - en navaden trojček je.... kjer je osebnost in intimnost veliko bolj prisotna, kot pa če imaš opravka z 10-15. ljudmi........

in kar mene moti je le to, da so pisali o njegovih otrocih, ki nimajo ničesar zraven. In kaj mene briga kaj počne Jurij v prostem času in še manj, kaj počnejo njegovi otroci.........

In ne gre zato, da je nekdo slučajno to videl in poslikal... gre zato, da so izdali njegovo zaupanje... da je bilo vse pripravljeno in zrežirano.... gre za to, da mi gredo na kozlanje taki hinavski novinarji.

Za takega novinarja imam samo željo, da bi kako sočno podrobnost izvedel o svoji ženi preko medijev.... pa da ga potem vidim, kako mu bo ok, ko bo cela SLO vedela, kaj počne njegova žena, čeprav se nobenega nič ne tiče......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu  a je o teb tud kdaj pisal da ga maš tko na piki? :devil:

Ne, ni pisal. :) Ker na srečo nikoli ne seksam. :)

Na piki (če že praviš temu tako) pa ga imam izključno iz sledečega razloga :

Načeloma so mi vsi zadrti, zakompleksani, nesproščeni, politično in drugače obremenjeni novinarji/mladci kar tako/starci kar tako, zelo odljudni. Nekako jih težko prenašam. Ker jih imam na sumu, da bi sami počeli marsikaj, če bi si upali, če bi jim bilo dano/omogočeno/ , če bi znali, če bi vedeli kako. In ker iz različnih razlogov tega pač ne morejo/ne smejo/ jim nekak ne rata/nimajo dovolj volje/energije/ denarja/ itd. itd.... ( sami najbolj vejo česa vse ne in to jih žre), postanejo srednje do pretežno zlobni/žaljivi/, na zunaj delujejo nekako velepametno/vzvišeno /posmehljivo. S takim obnašanjem bi vse prej našteto radi za vsako ceno skrili v prvi vrsti pred sabo ( ker hočejo najprej sami sebe prepričati, da so car-ji) , nato pa še pred drugimi.

Zato moram od časa do časa na glas povedati svoje mnenje. Saj spremeni se nič ne. Vedno so bili, so in bodo.

Je pa dobro zarad mojega zdravja, da kakšno rečem. Stabilen pritisk imet pa tudi ni kar tako :)

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. samo objavili so članek ki je zanimiv..

Objavili so zrežirano/nastavljeno zgodbo. Ne pa članek. V tem je velika razlika. :)

p.s.

Še dobro, da sem zjutraj vzela tri prozace. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- en navaden trojček je....

Tudi to ni.

Nič ni.

Sploh ni bilo seksa.

Samo pogovarjali so se, da bi morda lahko bil.

Vi pa vsi takoj in vztrajno o seksu.

Ajde, če bi zapisali, kako ga Avrelij da not in kako ven potegne in kolikokrat pomiga z ritko, predno mu pride, potem bi bil to vdor v njegovo intimo.

Če je sam povedal, da ga že osem let serje in njegov sin, da je tudi na najboljši poti, hčer pa da ima 18 let in tudi fanta, pa to ni intima.

Zaukazana molčečnost velja za odvetnike, zdravnike in menda duhovnike tudi. Morda ša za kak poklic.

Za kavarniške razgovore pa molčečnost in varovanje podatkov nista nikjer predpisana.

Sogovornik, v tem primeru nastavljeni novinar, ga je zajebal.

To je pa tudi vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sogovornik, v tem primeru nastavljeni novinar, ga je zajebal.

To je pa tudi vse.

Ja, ampak morš bit take sorte človk, da ti je v veselje nekoga tako "zajebat".

O sorti take vrste človekov oz. o taki sorti človekove vrste oz. o taki vrsti sortnih človekov :wacko: pa nimam najboljšega mnenja. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to, da bi morala imeti dobro menje, te pa tudi jazst ne silim.

In, dobro ali slabo, ostaja tvoje mnenje.

V tej celotni debati se mi zdi rahlo narobe to, da hoče vsak svoje mnenje predstaviti za edino sprejemljivo in občeveljavno. Zato tudi tej debati ne bo konstruktivnega konca.

Končala se bo, ko se bomo naveličani in zadihani obsedeli vsak v svojem kotu.

Je bila pa v tistem trenju včeraj izrečena ena zanimiva misel.

Džuri se nikakor ne misli odpovedati poslanskemu mestu, da pa ne bi bilo nič čudnega, če bi mu mesto odpovedala lastna stranka, ker četudi še tako leva stranka, ni dovolj liberalna za en tak postranski fuk, ki ga ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urednik Dnevnika lesjak je na trenjih dobro predstavil razliko, ker se nekateri pač zgovarjajo na interes javnosti do obveščenosti. Imamo nekaj, kar je v intersu javnosti, da ve --- javni dolg, korupcija politične elite... Drugo je, kar zanima javnost ---- kurbarija, perverznosti. Ali je vloga medijev, da potešijo samo firbec javnosti, ali pa je naloga medijev, da javnost obveščajo o relevantnih stvareh? Ampak mislim, da je na to odgovoril že Crnkovič, ki ga omenja Manu. Vsi skupaj po inerciji živimo v fikciji, da so tabloidi novinarski izdelki.

Pa še nekaj. Ko je pred skoraj tremi leti prišlo v javnost, da takratni predsednik vlade Drnovšek :alien1: dobesedno živi na protokolarnem posestvu Brdo in to na državne stroške, da je to povsem nezakonito in da gre za veliko davčno utajo, se o tem ni toliko govorilo. Verjetno zato, ker pač Delo, ki je zadevo objavilo, ni pisalo o predsednikovi kurbariji. Čeprav bi tudi to lahko, ampak ne v Delu, ker to pač ni v javnem interesu. Mogoče pa bi javnost zanimalo? .) S tem se noben tabloid ne ukvarja. Zakaj? Ker so nekateri v tej državi svete krave, ali ker bi bilo takšno "raziskovalno" novinarstvo malo bolj zahtevno, kot pa nastaviti trnek Aureliju Juriju, ki se kar sam ponuja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pravkar slišal :lol1: :lol1: :lol1:

Naslednji naj se pripravi gospod magister ali doktor "Stegno".......

Baje ga večkrat opažajo v krogih , ki se ukvarjajo s toplo vodo!!!!!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa men je čist vseen če je človek nesposoben delat zaradi alkohola al pa zarad fuka... Dokler ga jest plačujem iz svojega žepa me zanima kam kliče in koliko časa porabi za to med delovnim časom. Ko bo samega sebe plačeval mi je pa vseeno če se podre nasred Dunajske z dvema al pa desetimi pari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!