Skoči na vsebino

Kako so razturili poslanca Jurija


Insallah

Priporočene objave

Sam še to :

jest bi rada, da RAN tut pride :blush:

Pa če bom lahko tut  pupo mal po joških božala.... :blush:

:o :o :o :o jst sem mislila, da bomo plesal :o :o :o

:blush: razen če je to kak nov ples, kjer se moraš božat po joškah :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in še če ste nekateri tukaj, tisti del javnosti ki vas take zadeve ne zanimajo, potem zakaj sledite teji aferi???

zakaj niste bolj spoštljivi do takega eminentnega poslanca in preprosto zamenjate kanal na tv, utišate radio, strgate stran v časopisu... to se vas ne tiče kaj počne avrelio!!!!!!!

če tako na dolgo in široko razglabljate tukaj o tem, potem vas očitno zanima afera, pomeni da je to v resnici javni interes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in še če ste nekateri tukaj, tisti del javnosti ki vas take zadeve ne zanimajo, potem zakaj sledite teji aferi???

zakaj niste bolj spoštljivi do takega eminentnega poslanca in preprosto zamenjate kanal na tv, utišate radio, strgate stran v časopisu... to se vas ne tiče kaj počne avrelio!!!!!!!

če tako na dolgo in široko razglabljate tukaj o tem, potem vas očitno zanima afera, pomeni da je to v resnici javni interes...

no, IQ ni ravno tvoja močna stran, ne??

Razpravljamo zakaj je do tega sploh prišlo in ali bi smelo priti ali ne... ne pa prav o tem, kaj se je dogajalo in kaj ne... oprosti, jaz Novic sploh nisem prebrala... sledim pa zadevi predvsem iz vidika, ker me zanima, kako bo "javnost" odločila glede tega. Pa ne ali bo dala Jurija na križ ali ne, ampak ali se bodo razburili, da se nas to ne tiče ali ne...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in še če ste nekateri tukaj, tisti del javnosti ki vas take zadeve ne zanimajo, potem zakaj sledite teji aferi???

zakaj niste bolj spoštljivi do takega eminentnega poslanca in preprosto zamenjate kanal na tv, utišate radio, strgate stran v časopisu... to se vas ne tiče kaj počne avrelio!!!!!!!

če tako na dolgo in široko razglabljate tukaj o tem, potem vas očitno zanima afera, pomeni da je to v resnici javni interes...

Javni interes ni isto kot firbec. Razumi to že enkrat. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in še če ste nekateri tukaj, tisti del javnosti ki vas take zadeve ne zanimajo, potem zakaj sledite teji aferi???

zakaj niste bolj spoštljivi do takega eminentnega poslanca in preprosto zamenjate kanal na tv, utišate radio, strgate stran v časopisu... to se vas ne tiče kaj počne avrelio!!!!!!!

če tako na dolgo in široko razglabljate tukaj o tem, potem vas očitno zanima afera, pomeni da je to v resnici javni interes...

rebel - zanima nas družba kot taka, z vsemi njenimi jedrnimi in stranskimi pojavi, odnosi, aktivnostmi.

Ne vem, kdo mi je zadnjič to rekel, ampak drži kot pribito:

Špegati v tuje spalnice, da bi videli kaj "grdega", je popolnoma enako grdo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rebel - zanima nas družba kot taka, z vsemi njenimi jedrnimi in stranskimi pojavi, odnosi, aktivnostmi.

Ne vem, kdo mi je zadnjič to rekel, ampak drži kot pribito:

Gledanje v tuje spalnice je ravno tako nespodobno, kot je nespodobno tisto, ker bi morebiti tam lahko videli ---- napisal komentator Marko Pečauer v Delu

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledanje v tuje spalnice je ravno tako nespodobno, kot je nespodobno tisto, ker bi morebiti tam lahko videli ---- napisal komentator Marko Pečauer v Delu

:slap: zanimva izjava... a se on na WC-ju daje in v spalnici serje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledanje v tuje spalnice je ravno tako nespodobno, kot je nespodobno tisto, ker bi morebiti tam lahko videli ---- napisal komentator Marko Pečauer v Delu

e, se mi je zdelo, da si bil ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm men gre na bruhanje ena stvar... In sicer prepričevanbje ljudi, da tudi oni grešijo... Sploh ne gre za to da je onn sekal... Gre enostavno za to, da je možakar rabil sluižben telefon in to počel v službenem času... Poglejmo naprej... LDS smo kaznovali na volitvah za njihovo aroganco... Poslance se kaznuje za laži in davčne utaje kazensko in seveda z neizvolitvijo v naslednji mandat... Če jih bomo opravičevali ker nam kradejo, si bojo to lahko privoščili v nedogled, če pa jih bomo kaznovali se bo to pač moralo nehat. Očitno ste imeli slabe zglede v njih ko zagovarjate krajo, laž... Seveda se vidi da vas je veliko tu zaposlenih v državni upravi in si niti slučajno ne predstavljate da bi vas nekdo kontroliral, tako kot ostale normalne produktivne državljane... Mogoče bi drugače razmišljali, če bi morali za svojo plačo poskrbet sami na trgu, ne pa, da jo dobite vsak mesec, pa če kej delate al pa nič... Avrelio je za mene čisto navaden tat in ptrevarant ravno zaradi zgoraj naštetega... naj se meni za fuk, ampak za svoj denar po koncu delovnega časa... To je moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm men gre na bruhanje ena stvar... In sicer prepričevanbje ljudi, da tudi oni grešijo... Sploh ne gre za to da je onn sekal... Gre enostavno za to, da je možakar rabil sluižben telefon in to počel v službenem času... Poglejmo naprej... LDS smo kaznovali na volitvah za njihovo aroganco... Poslance  se kaznuje za laži in davčne utaje kazensko in seveda z neizvolitvijo v naslednji mandat... Če jih bomo opravičevali ker nam kradejo, si bojo to lahko privoščili v nedogled, če pa jih bomo kaznovali se bo to pač moralo nehat. Očitno ste imeli slabe zglede v njih ko zagovarjate krajo, laž...  Seveda se vidi da vas je veliko tu zaposlenih v državni upravi in si niti slučajno ne predstavljate da bi vas nekdo kontroliral, tako kot ostale normalne produktivne državljane... Mogoče bi drugače razmišljali, če bi morali za svojo plačo poskrbet sami na trgu, ne pa, da jo dobite vsak mesec, pa če kej delate al pa nič... Avrelio je za mene čisto navaden tat in ptrevarant ravno zaradi zgoraj naštetega... naj se meni za fuk, ampak za svoj denar po koncu delovnega časa...  To je moje mnenje.

Nisi razumel mojega posta ne, k sem ti ga namenila.......

no ja no, mogoče je bilo pa res pretežko za razumeti :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF, a smo že ugotovili, da je bil takrat "v službi", al je mel glih južno?

ok - davčna utaja 3000 tolarjev mesečno... 36.000 jurjev... v redu, naj ga zvlečejo k sodniku za prekrške in bo dobil opomin ali minimalno 300 tisočakov kazni...

samo to, da ga pa sedaj narod in neki Požarji obtožujejo malodane državne izdaje, to je pa nekoliko resnejši simptom, kot se zdi na prvi pogled. Kot majhna bulica na koži, za katero nihče ne sumi, da bi lahko bila posledica rakavih procesov v telesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa takole (naivo seveda) od oka, na približno, čist takole, če bi ocenu, zanima, koliko si prejšnji mesec plačal za njegov telefon? Mislim, kolk si potegnu iz žepa? :hmm:

Če bi mi ti vedel vsaj približno ocenit, se rade volje angažiram v sledeči smeri :

Bi ga prjatlca od prjatlce od njenga fanta mama , ker se tut mal poznava, menda povprašala in bi ti ti tut seznam, kam je klical in kdaj je klical, dostavili... :)

In če bomo ugotovili, da je, pesjan pokvarjeni,  med sejo odbora za Slovence v zamejstvu in po svetu pošiljal sms-e za  tvoj denar ( :kva2: ) mu bomo pa že dal vetra.... :angry2:

Gau tkole srau okol.....  :fight2:

Manu tudi če sem samo manj kot tisočinko stotina to še ne pomeni da me ne sme zanimat kaj on s tem denarjem naredi. Ne dam samo za njegov telefon ampak tudi za njegovo plačo in vse priteklino kot so razni dodatki za sodelovanje v komisijah itd. Jaz sem javnost ki ga plačuje in imam pravico vedet kje je moj denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu tudi če sem samo manj kot tisočinko stotina to še ne pomeni da me ne sme zanimat kaj on s tem denarjem naredi. Ne dam samo za njegov telefon ampak tudi za njegovo plačo in vse priteklino kot so razni dodatki za sodelovanje v komisijah itd. Jaz sem javnost ki ga plačuje in imam pravico vedet kje je moj denar.

kaj pa, če ti plačuješ recimo unga, za katerga si volil? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF, a smo že ugotovili, da je bil takrat "v službi", al je mel glih južno?

ok - davčna utaja 3000 tolarjev mesečno... 36.000 jurjev... v redu, naj ga zvlečejo k sodniku za prekrške in bo dobil opomin ali minimalno 300 tisočakov kazni...

samo to, da ga pa sedaj narod in neki Požarji obtožujejo malodane državne izdaje, to je pa nekoliko resnejši simptom, kot se zdi na prvi pogled. Kot majhna bulica na koži, za katero nihče ne sumi, da bi lahko bila posledica rakavih procesov v telesu.

Sym če je podpisal da se odpoveduje bonitetam mi je lagal in me okradel... Čisto enostavno.. To je pač javni interes... Gre za to da je ljudi ki kradejo treba odstranit s položaja in namestit na njega ljudi ki bojo vedeli da se jim lahko zgodi izguba službe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF, saj glede tega, da imaš pravico vedet, kako porabljajo javni denar, imaš popolnoma prav. In ker je Juri zagrešil davčno utajo, bi seveda moral vrniti poslanski mandat. Problem je samo, da Požarjeva zgodba ni temeljila na tem, ampak je šlo za čisto navadno Jerry Springer varianto, ki bi nasitila fuka željne množice. In to je za :SS

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym konec koncev pa oba veva da zagovarjaš prepisovalno novinarstvo... A nisi bil neki časa novinar na motorističnem področju?))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF, saj glede tega, da imaš pravico vedet, kako porabljajo javni denar, imaš popolnoma prav. In ker je Juri zagrešil davčno utajo, bi seveda moral vrniti poslanski mandat. Problem je samo, da Požarjeva zgodba ni temeljila na tem, ampak je šlo za čisto navadno Jerry Springer varianto, ki bi nasitila fuka željne množice. In to je za  :SS

Pa kaj pol? Menda ima tudi Požar pravico nekaj zaslužit, če je že vložil čas v to da je to odkril... Seveda namesto teh ki so za to plačani pa nikogar ne razkrijejo?:lol:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym če je podpisal da se odpoveduje bonitetam  mi je lagal in me okradel... Čisto enostavno.. To je pač javni interes... Gre za to da je ljudi ki kradejo treba odstranit s položaja in namestit na njega ljudi ki bojo vedeli da se jim lahko zgodi izguba službe...

ok, tko bom reku - a če Jelinčič pjan vozi, ga je treba tudi odstranit s položaja zarad tega, ali zahtevamo samo pošteno kazen pred sodnikom za prekrške, kot jih seveda na svoja pleča, kadar kršimo zakon, sprejmemo tudi sami?

ej, eno je taka malenkostna zadeva, ki gre k sodniku za prekrške, drugo pa velike stvrai, se ti ne zdi?

Mislim - imamo zakonodajo in rgane, ki to sankcionirajo.

ampak ne - nekaj kurčevih SMSjev bo sedaj tisto, zaradi česar bomo podvomili v politične nazore in ideje nekega poslanca. Juhu ;)

Ok, saj eno je eksemplarična brezmadežnost. Po drugi strani vemo, da tega ni - da bi kdo bil "čist kot solza".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym konec koncev pa oba veva da zagovarjaš prepisovalno novinarstvo... A nisi bil neki časa novinar na motorističnem področju?))))

ne, tisto je bilo raziskovanje - šel sem direkt v tovarno in gledal delavcem pod prste ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne strinjam se popolnoma s teboj Sym. Slovenija je že tako čisto v qrcu zaradi davčnih utaj. In ribo je treba zagrabiti pri glavi. Juri je podpisal, da telefona ne bo uporabljal v zasebne zadeve. Ergo, davčna utaja. Moral bi biti kaznovan in še odstopiti kot poslanec. Samo, če bodo politiki služili kot dober zgled, se bo kaj spremenilo na bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF, saj glede tega, da imaš pravico vedet, kako porabljajo javni denar, imaš popolnoma prav. In ker je Juri zagrešil davčno utajo, bi seveda moral vrniti poslanski mandat. Problem je samo, da Požarjeva zgodba ni temeljila na tem, ampak je šlo za čisto navadno Jerry Springer varianto, ki bi nasitila fuka željne množice. In to je za  :SS

e, Puže - kje piše, da bi moral vrniti mandat? Ker vem, da si na tem področju zelo domač, bom vesel kakršnegakoli namiga. Ti si zadnji, od katerega bi tukaj pričakoval moraliziranje "na suho". :)

Jaz pravim - naj o davčni utaji razsodi sodišče oz. sodnik/ca. Vse drugo, kar ni tako zelo vezano na zakonodajo, pa bo pač presodilo in po svoji vesti uredilo "ljudstvo". Me baš zanima, ali bo Juri v naslednjih mandatih še politično aktiven tako v ožjem, kot tudi širšem področju. Bomo videli, kako močno je Požarjeva "mojstrovina" lahko vplivala na politično usodo nekega poslanca, ki je pač domnevno rad seksal še s kom poleg svoje žene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne strinjam se popolnoma s teboj Sym. Slovenija je že tako čisto v qrcu zaradi davčnih utaj. In ribo je treba zagrabiti pri glavi. Juri je podpisal, da telefona ne bo uporabljal v zasebne zadeve. Ergo, davčna utaja. Moral bi biti kaznovan in še odstopiti kot poslanec. Samo, če bodo politiki služili kot dober zgled, se bo kaj spremenilo na bolje.

Hja, ampak - ali takšno sankcijo (vrnitev mandata) narekuje kakšno formalno zakonje? Kolikor vem, ne. O moralnosti poslancev pa - verjetno mi lahko ti bolje našteješ, koliko jih je doslej "zaradi časti in v iskanju lastne osebne integritete" vrnilo mandat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se dobro spomnim si prišel na moto področje precej nepodkovan... A nisi takrat ravno izpita opravljal? Jest verjamem da si samo pisal tisto kar so želel pri uvozniku saj drugega nisi znal)))) Enako je z novinarji prepisovalci... Pa brez zamere ne znam ti dat boljšega primera...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tega ne zahteva noben predpis. Gre pa za politično kulturo. Pri nas seveda še ni na takšni stopnji, dokler bo lahko predsednik države nezakonito in na stroške države počitnikoval na državnem posestvu Brdo. Gre za to, da življenja politikov ne regulirajo samo formalnosti, ampak tudi neki etični standardi. In, ker je Juri s podpisom izjave lagal, potem pa storil še davčno utajo... Mimogrede davčna utaja je kraja državi. Kraja na račun skupnega dobrega. Politik si kaj takšnega res ne bi smel privoščiti. Me zdaj razumeš Sym?

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!