Skoči na vsebino

Kako so razturili poslanca Jurija


Insallah

Priporočene objave

Če se dobro spomnim si prišel na moto področje precej nepodkovan... A nisi takrat ravno izpita opravljal? Jest verjamem da si samo pisal tisto kar so želel pri uvozniku saj drugega nisi znal)))) Enako je z novinarji prepisovalci... Pa brez zamere ne znam ti dat boljšega primera...

lej, bom na podlagi teh tvojih dilem odprl eno novo temo: govorila bo o tem, kaj so mediji, kaj je novinarstvo, kaj so zgodbe, kaj predstavitve izdelkov, kaj testi, kaj članki o novostih... Pa o produktnih medijih in aktualnih dnevno-politično-gospodarskih medijih... ;) Pa o tem, ko nekdo piše o tem, koliko bo država kje stran vrgla denarja za nakup določenega spektra opreme (ups, a sem to pisal jaz?), pa o tem, kako pomembno je kaj demonopolizirati neko področje, pa o tem, kaj se dogaja v zakulisju na nekem področju (ups, spet?). Eh, saj se mi ni treba tukaj zagovarjati in braniti - samo pojasnil bi ti rad,določene zadeve, ko si že začel zmagoslavni ples diskreditacije :) ;) Če te te zadeve sploh zanimajo, seveda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tega ne zahteva noben predpis. Gre pa za politično kulturo. Pri nas seveda še ni na takšni stopnji, dokler bo lahko predsednik države nezakonito in na stroške države počitnikoval na državnem posestvu Brdo. Gre za to, da življenja politikov ne regulirajo samo formalnosti, ampak tudi neki etični standardi. In, ker je Juri s podpisom izjave lagal, potem pa storil še davčno utajo... Mimogrede davčna utaja je kraja državi. Kraja na račun skupnega dobrega. Politik si kaj takšnega res ne bi smel privoščiti. Me zdaj razumeš Sym?

Jaz te že razumem - ampak trdim, da je utopično kaj takega pričakovati pri nas. Domnevam, da je bila Jurijeva "Opravičujem se vsem, ki sem jih morda prizadel" tudi zdnja njegova na to temo takole v javnosti... Čez 2 meseca bomo vsi, razen Požarja, morda že skoraj pozabili, da se je to zgodilo...

PS: pa saj vsi vemo, koliko možnih razlag obstaja celo v smislu, da je Juri to počel v imenu naroda ;) Mislim - a so službeni samo klici in SMSi, ki jih opravi s kolegi poslanci in sodelavci v državnem zboru? perverzija par excellence bi bila, če bi rekel, da je pač "kontaktiral s svojim volilnim telesom, povsem službeno, da bi natančneje preučil njihove potrebe in želje" ;)

Seveda moje replike v tej temi ne pomenijo, da podpiram laži, davčne utaje itd pri poslancih. Po drugi plati pa - qrc, če bi vsi živeli po normah, ki jih želimo vsiliti drugim oz. jih od drugih pričakovati (resnicoljubnost, plačevanje davkov, plačevanje prometnih kazni, odgovornost...), bi bil svet idealen. Žal ni tako. Pogosto ga žene fovšija in zagrenjenost, utelešene frustracije... Saj bi meni tut pasalo sedet v poslanski klopi za tisti denar in se zraven še za seks dogovarjat mimogrede na poljubu.... pač delam druge stvari v lajfu....

Še vedno trdim, da si je Požar (iz moje, torej novinarske optike) dovolil preveč, in da me zgodba Juri kot taka ne zanima, mi je pa zanimivo slediti, kakšno vrenje je povzročila. Še zdaleč pa ga ne obsojam v takšni meri, kot nekateri. Pač, mojih mnenjskih pet stotinov ... Očitam mu le neumnost - pa še ta je opravičljiva ;) Če ga samo primerjamo z drugimi poslanci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in še če ste nekateri tukaj, tisti del javnosti ki vas take zadeve ne zanimajo

Mene zanima! :kva2: Nikoli nisem rekla, da me ne. In vse sem prebrala. (tudi novice, itak - sam si jih nisem sama kupila, mi jih je SF :P )....

RAN - :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql, Sym. Strinjam se, da je tole bagatelna davčna utaja, ko pa vendar drugi kradejo milijarde. Ampak enkrat je nekje treba začeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej skoz vse te vpise sem vam hotel podat eno stvar... Partija je ljudem vedno, tudi o+po osamosvojitvi, ko se je zopet povzpela na opblast skozi medije vsiljevala občutek kolektivne krivde, da so lahko pokradli kar je blo vrednega... seveda s Saftijevim denarjem, ki ga lahko oba štejeva za naše žulje in podobno. Nisem si mislil, da boste vi "intelektualci" nasedli takemu nemoralnemu početju. Zdaj v primeru Jurija prodajate popolnoma enako meglo v slogu: "...pa kaj sej vsi to počnejo"... Blagor ubogim na duhu...

Še en vic da se malce razveselimo....

PO NOVEM SE SWINGANJU PO SLOVENSKO REČE JURJEVANJE :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to počel v službenem času... .

Stokrat sem ti že rekla in stokrat napisala, da NIHČE NE VE, ČE JE TO POČEL V SLUŽBENEM ČASU!!!! :fight2: Ker on nima službenega časa od šestih do dveh al pa od osmih do štirih. :fight2: Ima služben čas ves dan in vmes lahko mal poleži, mal poseksa, mal poje, pa spet mal poseksa in potem leti na sejo ob devetih zvečer in ne spi do dveh zjutraj, ko ti (če ti je sreča mila) lahko seksaš ( ker normalni ljudje z normalnim službenim časom seksajo samo, ko je tema, oziroma ponoči, ko niso v službi) :doze:

:fight2: :fight2: :fight2:

Ne omenjaj več službenega časa, ker te bom prebutala! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql, Sym. Strinjam se, da je tole bagatelna davčna utaja, ko pa vendar drugi kradejo milijarde. Ampak enkrat je nekje treba začeti.

Kakršna koli že je, je velika ker si j je privoščil človek, kateri bi moral biti zgled ostalim državljanom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql, Sym. Strinjam se, da je tole bagatelna davčna utaja, ko pa vendar drugi kradejo milijarde. Ampak enkrat je nekje treba začeti.

ja. Ampak - res bi bilo malenkostno v tem primeru, po mojem mnenju, saj je človeku bilo povzročene že dovolj/preveč škode... Ker sicer bo vse preveč zadeva podobna politični eksekuciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stokrat sem ti že rekla in stokrat napisala, da NIHČE NE VE, ČE JE TO POČEL V SLUŽBENEM ČASU!!!! :fight2: Ker on nima službenega časa od šestih do dveh al pa od osmih do štirih. :fight2:  Ima služben čas ves dan in vmes lahko mal poleži, mal poseksa, mal poje, pa spet mal poseksa in potem leti na sejo ob devetih zvečer in ne spi do dveh zjutraj, ko ti (če ti je sreča mila) lahko seksaš ( ker normalni ljudje z normalnim službenim časom seksajo samo, ko je tema, oziroma ponoči, ko niso v službi)  :doze: 

:fight2:  :fight2:  :fight2:

Ne omenjaj več službenega časa, ker te bom prebutala! :fight2:

Kaj pa za moj denar? Zakaj pa tega ne omeniš in potrdiš da je denar tudi moj??:OK:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja. Ampak - res bi bilo malenkostno v tem primeru, po mojem mnenju, saj je človeku bilo povzročene že dovolj/preveč škode... Ker sicer bo vse preveč zadeva podobna politični eksekuciji...

Sym škodo si je prvenstveno naredil sam... Menda je človek razumno bitje in odgovarja za posledice svojih dejanj sam? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa za moj denar? Zakaj pa tega ne omeniš in potrdiš da je denar tudi moj??:OK:

Saj sem ti (preberi!!!) v enem izmed prejšnjih postov lepo napisala, da me močno zanima, koliko si prejšnji mesev potrošil za Jurijev telefon, pa mi nisi odgovoril.

Ne vem zakaj. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam SF ti si mal trmast, a ne? Pa tista, da je Sym na motoristično področje prišel nepodkovan, je tudi nizka. Vsak, ko pride na neko področje je nepodkovan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem ti napisal.. Tudi če sem samo tisočinko stotina namenil za njegov telefon predstavljam javnost torej hočem vedet kako je bil ta denar potrošen ker je možakar podpisal da ga ne bo uporabljal v privatne namene... Dober gospodar pa menda vedno hoče vedet kaj se dogaja z njegovinm denarjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam SF ti si mal trmast, a ne? Pa tista, da je Sym na motoristično področje prišel nepodkovan, je tudi nizka. Vsak, ko pride na neko področje je nepodkovan.

Mhm, Povži. :yes:

SF, kaj pa če bi ti mal prešaltal in PODKOVANO iz minimoto mal prešaltal na xjr-jko 1300 za enih 100 metrov.... :devil:

Jest sm že... pa ipaq bom ostala na 250 še kako leto.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam SF ti si mal trmast, a ne? Pa tista, da je Sym na motoristično področje prišel nepodkovan, je tudi nizka. Vsak, ko pride na neko področje je nepodkovan.

Polž veš takrat na začetku se je prepiral z mano tu na motosvetu o stvareh o kerih ni imel pojma in jih je prebral v eni taki reviji v katero je pisal en podobno o stvari izobražen začetnik.. Žal... sej sym sam ve....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda namesto teh ki so za to plačani pa nikogar ne razkrijejo?:lol:

...da bi se mi, navadno ljudstvo, naslajal (drkal) ob tem.... :photo:

Seksa in iger. Kruha ne rabmo. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da bi se mi, navadno ljudstvo, naslajal (drkal) ob tem.... :photo:

Seksa in iger. Kruha ne rabmo. :yes:

Seks je igra. Pa vsake toliko časa en energy bar za moč :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boste rekli na to da je volilcem prodajal vrednote kot so zvestoba in trdna družina???? toliko volilcem je bilo to všeč in je zato dobil glasove; in sedaj bodo neke PUPE z visokim Iq-jem, ki se z njeno intelektualno širino ne more nihče kosati, trdile da ti volilci nimajo pravice vedeti resnice.... zasebnost?????

noben novinar ne bi skakal za njim če bi se v javnosti predstavljal za takšnega kot je v resnici....

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!