Skoči na vsebino

Kako so razturili poslanca Jurija


Insallah

Priporočene objave

Kaj pa za moj denar? Zakaj pa tega ne omeniš in potrdiš da je denar tudi moj??:OK:

ej, tvoj denar je na tvojem bančnem računu in v tvojih štumfih. Državni zbor in njegova sredstva pa ja niso tvoja - a kje piše, da si solastnik? ;)

no, sej sam mal provociram... pršli itak naumo nikamor - sedimo na ritih in med delovnim časom nabijamo na motosvet in poljub.net :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boste rekli na to da je volilcem prodajal vrednote kot so zvestoba in trdna družina???? toliko volilcem je bilo to všeč in je zato dobil glasove; in sedaj bodo neke PUPE z visokim Iq-jem, ki se z njeno intelektualno širino ne more nihče kosti, trdile da ti volilci nimajo pravice vedeti resnice....

noben novinar ne bi skakal za njim če bi se v javnosti predstavljal za takšnega kot je v resnici....

No no no. Tu je pa treba biti realen. Aurelio Juri kot politik se pač nikoli ni posebej eksponiral kot zgled tradicionalnih krščanskih, družinskih in podobnih vrednot. Nikoli ni bil proti gejem in njihovim porokam, podpiral je osemenjevanje samskih žensk. Hell, nasprotoval je celo Natu :devil: In verjetno je med tistimi volivci, ki nasprotujejo Natu, tudi veliko takšnih, ki podpirajo swingersko ali pa čisto navadne trojčke :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boste rekli na to da je volilcem prodajal vrednote kot so zvestoba in trdna družina???? toliko volilcem je bilo to všeč in je zato dobil glasove;

Jeba. :BUA:

Nikoli prej ni govoril o svoji družini in tega ni prodajal kot vrednoto in niti ni zaradi tega dobil glasov na volitvah. :angry2: O družini je (naivno) spregovoril, ko so ga ( v ponedeljek) vprašali/nasamarili na to temo. In je pač govoril o tem tako, kot bi vsak. :doze: Ne samo poslanec. Vsak vprašani. :angry2:

Ker je pač tako. Da vsi radi govorimo o ljubezni, sožitju, partnerstvu, družini kot temelju družbe, vrednota, ki nekaj pomeni.... :doze: Je pa seveda vprašanje, kako to v real life izvajamo.

p.s.

Če predsednik državnega zbora dela od osmih zjutraj do osmih zvečer. se potemtakem posveča dovolj družini ali jo zaradi službe zanemarja? :hmm:

To bi tudi moralo zanimati vas, javnost... :yes: Saj ste ga vendar (nekateri) volili zat zato, ker je zgelde družinski človek, mož, oče .... :blink:

Ne rečem, da ni....

KDO TUKAJ POSTAVLJA MERILA O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleden - je blo mišljeno ( v navalu strasti ne obvladam več slovnice)

p.s.

Itak, da vem, da ga niste VI volili za predsednika DZ, da je bil določen..... ampak... za poslanca ga pa je nekdo, mar ne? :devil:

Grem pojest mal okisane pese z dežele.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž veš takrat na začetku se je prepiral z mano tu na motosvetu o stvareh o kerih ni imel pojma in jih je prebral v eni taki reviji v katero je pisal en podobno o stvari izobražen začetnik.. Žal... sej sym sam ve....

ja in kaj? zdej maš pravico o tem pisati do konca življenja?? in ga povsod diskreditirat al kaj?

daj malo manj bodi primitiven SF..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se kregat zarad mene . v lase si zataknite češnjev cvet in se nasmehnite najbližjemu sočloveku. Lahko mu tudi toplo stisnete roko. Le na swinganje ga ne vabite, da se naute znajdl v cajtngih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boste rekli na to da je volilcem prodajal vrednote kot so zvestoba in trdna družina???? toliko volilcem je bilo to všeč in je zato dobil glasove; in sedaj bodo neke PUPE z visokim Iq-jem, ki se z njeno intelektualno širino ne more nihče kosati, trdile da ti volilci nimajo pravice vedeti resnice.... zasebnost?????

noben novinar ne bi skakal za njim če bi se v javnosti predstavljal za takšnega kot je v resnici....

PUPE pravimo, da čeprav bi to prodajal (pa ni seveda) NIMAMO pravice vedeti resnice... ok.... mene osebno to ne zanima, ker ga tudi ne bi volila zaradi tega, ker ima družinske zadeve pošlihtane. Mene bolj skrbi, s kakimi ljudmi imamo opravka na voliščih, ki jim je to najbolj pomembno.

BTW voli se parlamentarca zaradi njegovega programa in ne ker zna tiča držat za hlačam.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo: 04.gif

(BTW, vaša gnada, kdaj se boš priswingal do moje votline?  :fight2: )

PEPE a maš nove zube, al kako??

kdaj se bom pa jaz lahko prisvingala, pa da ti še knjigice prinesem?? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž veš takrat na začetku se je prepiral z mano tu na motosvetu o stvareh o kerih ni imel pojma in jih je prebral v eni taki reviji v katero je pisal en podobno o stvari izobražen začetnik.. Žal... sej sym sam ve....

V živo izgledaš pa čisto inteligenten...... :D :D :D :D

Od kdaj si pa postal tak nestrpnež?

PIŠUKA, to ne leti na tebe(sp presss), tričetrt vas tole piše med službo na služben računalnik, IDITE VSI SKUPAJ V RIT:

Popravljeno . Popravil mat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE a maš nove zube, al kako??

kdaj se bom pa jaz lahko prisvingala, pa da ti še knjigice prinesem??  :blush:

sori, jaz ne bi v troje ... ;)

lahko pa med službenim časom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa imate v Ljubezni samo za polnoletne v peskovniku fotografijo ene slovenske celebritiy ujete.... :grim

Saj tale forum ne sodi med resni tisk, a ne? :grrr

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V živo izgledaš pa čisto inteligenten...... :D  :D  :D  :D

Od kdaj si pa postal tak nestrpnež?

PIŠUKA, to ne leti na tebe(sp presss), tričetrt vas tole piše med službo na služben računalnik, IDITE VSI SKUPAJ V RIT:

Hehehe sej veš mat.. jest sm si tud služben računalnik sam kupil eni ga pa vseeno niso))) Popijeva eno na politično smrt sprenevedavega politika ob prvi priliki... hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa v čast mi je, da nisva na enaki valovni dolžini... :OK: Sem vsaj kej pametnega napisal v ene 1000 postih... No... vsaj meni se je zdelo, da je pametno... Zdej vsaj vem da spadam ned primitivne divjake))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe sej veš mat.. jest sm si tud služben računalnik sam kupil eni ga pa vseeno niso))) Popijeva eno na politično smrt sprenevedavega politika ob prvi priliki... hehehehe

Vem, zato sem tudi to napisal, če se kdo tukaj lahko vsaja smo mi reveži, kateri samo dajemo državi.....

No vsaj država je tudi kaj dala, eno leto zastonj hranjena in spoznavanja bratskih narodov. :fredy: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm bi me lahko prosim okronali za glavnega primitivca tega foruma?

Z veseljem sprejmem ta laskavi naslov! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, zato sem tudi to napisal, če se kdo tukaj lahko vsaja smo mi reveži, kateri samo dajemo državi.....

No vsaj država je tudi kaj dala, eno leto zastonj hranjena in spoznavanja bratskih narodov. :fredy:  :kva2:

Imaš tudi ti v mislih da je treba prav zaradi tega jebat vsakega državnega uradnika kjerkoli je možno? hehehhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš tudi ti v mislih da je treba prav zaradi tega jebat vsakega državnega uradnika kjerkoli je možno? hehehhe

Hmmm, ja ampak kdo ga lahko jebe je pa spet vprašanje, (jaz bi raje poslanko) na temle Motosvetu je zadnje čase vse več nestrpnežev, ki niti ne da počistijo pred svojim pragom, še pogledajo ne kakšna svinjarija se jim nabira....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, zato sem tudi to napisal, če se kdo tukaj lahko vsaja smo mi reveži, kateri samo dajemo državi.....

Ja, mi privatniki smo res od vedno čist na dnu.... :( Čist vse si mormo sami kupt. :(

Še računalnike in telefone... :(

Ampak, od zdaj naprej ne bo nič več tako, kot je bilo. Bo naš novi precednik vse pošlihtau!!!! :OK: :OK: :OK:

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manu še zmeri se razlikujeva... :naughty:

Nasprotja se privlačijo. Ptice iste sorte skup letijo.

Kateri pregovor drži v vajinem primeru? :hmm:

Oba :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!