Skoči na vsebino

Kako so razturili poslanca Jurija


Insallah

Priporočene objave

Ja, ampak morš bit take sorte človk, da ti je v veselje nekoga tako "zajebat".

Kot tudi grezničar ne more biti vsak. Ali pogrebnik. In kot ne more vsak ždeti v udobnem foteljčku, vleči mastno plačo in glumiti, da nekaj salamensko pomembnega dela (sem mimogrede pozabil, kako se temu poklicu reče :huh: )

Kukrkol: SN so svoj cilj (zvišanje prodaje) dosegle. Pustimo ob strani bajke in povesti o "narodnem interesu", to je za naivce.

Gospod A.J. bo moral pač sam potegniti črto pod svoje apetite in ravnanje ter napraviti bilanco. Vsakdo drug, ki se tega opravila (resno) loteva, namesto da bi marljivo uravnovešal lastne +/- postavke, ga neusmiljeno krona. V svojo škodo.

Včerajšnja Trenja pa niso ponudila niti za pet dek odgovorov. Ker to niti ni bil njihov namen. Vsako drugačno pričakovanje je (spet) naivno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa men je čist vseen če je človek nesposoben delat zaradi alkohola al pa zarad fuka... Dokler ga jest plačujem iz svojega žepa me zanima kam kliče in koliko časa porabi za to med delovnim časom. Ko bo samega sebe plačeval mi je pa vseeno če se podre nasred Dunajske z dvema al pa desetimi pari...

SF če je tako, pojdi s tem monologom v parlament, povej to na glas, daj vsakemu kamen v roke in jim reči: naj vrže prvi, ki ni grešil.

In seveda ne pozabi na Požarja, da bo vse to v Novice spravil..... ker bo to senzacija leta... če ne celo desetletja....

daj bodi realen - kaj oni vse počnejo z denarjem davkoplačevalcev - pa se boš spotikal ob to. Sama fovšija vas je......

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja Trenja pa niso ponudila niti za pet dek odgovorov. Ker to niti ni bil njihov namen. Vsako drugačno pričakovanje je (spet) naivno.

Right. Namen Trenj so reklamni bloki in klici gledalcev, ki glasujejo na telefonski anketi. Včeraj je bilo glasovalcev okoli 27000, telefonski klic pa mislim, da je 30 SIT = cca 800.000.

Se spomnite Trenj, v katerih zo razglabljali o Đamiji, ko se je Jelinčič kregal z muftijem itd. Zadeva je bila res pod nivojem. No, takrat je bilo toliko glasovalcev, da so zaslužili čez 2 mio SIT. Je šef marketinga po oddaji Slaku v studio prinesel šampanjec. :SS Vse to je predstava za naivne. Med tem pa realni problemi te države gredo svojo pot. Naprimer zdravstvena blagajna, ki gre v maloro. A se je kdo že vprašal, zakaj ena operacijska miza stane 35 mio SIT? Pa kakšna posebna znanost je ta miza? Koliko elektornike, materialov in razvoja je v avtomobilu, ki stane 20 mio SIT? Cena operacijske mize preprosto ne zdrži. Ampak proizvajalci in predvsem posredniki pri mizah vedo, da država te zadeve preprosto mora kupovati četudi so perverzno drage. Saj veste --- onkološki inštitut je zgrajen, pa nima operacijskih miz in bolniki čakajo. OK, pa bomo za tisto dilo plačali 35 mio. To se sicer še ni zgodilo, se je pa v Kliničnem centru :SS

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, tu je pa ena velika napaka: če je človek pijanec, je tudi na delovnem mestu, kar pomeni, da dejansko ne opravlja svojih funkcij tako, kot bi moral.... če je človek pijanec, ve tudi njegova žena in ne izve tega preko časopisa....... in če je človek pijanec, se ne piše o tem, koliko pogosto njegovi otroci pijejo in koliko ne, pa če prav je to sam povedal osebam, katerim je mislim, da lahko zaupa.

In ni bil grupni seks, tudi swinganje ni bilo - dajte že malo se izobrazit glede tega - en navaden trojček je.... kjer je osebnost in intimnost veliko bolj prisotna, kot pa če imaš opravka z 10-15. ljudmi........

in kar mene moti je le to, da so pisali o njegovih otrocih, ki nimajo ničesar zraven. In kaj mene briga kaj počne Jurij v prostem času in še manj, kaj počnejo njegovi otroci.........

če je pa človek obseden s sksom, je to tudi na delavnem, mestu in tudi ne opravlja stvari kot bi moral.... to bi tudi morala vedet njegova žena in otroci..

in kot je avrelio povedal je imel tudi ljubico ki se jim je pridružila pri zabavi, tako da to je grupni in swingerstvo...

in kar se tiče njegove družine... zame je debil in velik ogabnež da tako izpostavlja ljudi ki bi mu morali pomenit več kot fuk!!!! ko se je podajal v te vode se je moral zavedat posledic. in to početi zeloooo skrito... ne pa razdajat telefonske in kričat po internetu da je poslanec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je pa človek obseden s sksom, je to tudi na delavnem, mestu in tudi ne opravlja stvari kot bi moral.... to bi tudi morala vedet njegova žena in otroci..

in kot je avrelio povedal je imel tudi ljubico ki se jim je pridružila pri zabavi, tako da to je grupni in swingerstvo...

in kar se tiče njegove družine... zame je debil in velik ogabnež da tako izpostavlja ljudi ki bi mu morali pomenit več kot fuk!!!! ko se je podajal v te vode se je moral zavedat posledic. in to početi zeloooo skrito... ne pa razdajat telefonske in kričat po internetu da je poslanec...

samo na to bom aplicirala, ker je vse ostalo škoda besed: samo če imaš ti tak nizek libido, da ti je dostikrat 1x na mesec še ne pomeni, da je Jurij obseden s seksom, če rad počne to vsak dan.. mogoče celo dvakrat na dan. Pa je čisto vseeno ali to počne z eno ali več osebam....... in če mu žena ne da, jah kaj naj... si ga do konca življenja drka na roke? Nekaterim so pa tudi druge prioritete skupnega življenja kot pa je to, ali kdo da ali ne..... in če ne, dobi drugje in se še vedno normalno živi......... za vse sta vedno kriva dva........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ga jest plačujem iz svojega žepa me zanima kam kliče in koliko časa porabi za to med delovnim časom.

Mene pa takole (naivo seveda) od oka, na približno, čist takole, če bi ocenu, zanima, koliko si prejšnji mesec plačal za njegov telefon? Mislim, kolk si potegnu iz žepa? :hmm:

Če bi mi ti vedel vsaj približno ocenit, se rade volje angažiram v sledeči smeri :

Bi ga prjatlca od prjatlce od njenga fanta mama , ker se tut mal poznava, menda povprašala in bi ti ti tut seznam, kam je klical in kdaj je klical, dostavili... :)

In če bomo ugotovili, da je, pesjan pokvarjeni, med sejo odbora za Slovence v zamejstvu in po svetu pošiljal sms-e za tvoj denar ( :kva2: ) mu bomo pa že dal vetra.... :angry2:

Gau tkole srau okol..... :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa niti žaljivo! Mislm ne vem zakaj se zdej poizkuša časopise k so objavl zadevo tako očrnit... Sploh pa ne bi prčakoval kakih izjav v slogu  "prasci to je človekova osebna zadeva" od ljudi ki tu pišejo za katere vem, da majo neki skupnega z novinarstvom... Torej novinar po vaše ne sme raziskovat? naj piše samo tisto kar mu rečejo? Vseskupi me spominja na plačane oglase v slovenskih motorevijah... Sym a se nismo že pogovarjal o tem, da novinarji ne morejo pisat kar hočejo, češš da ne dobijo motorjev na test? In seveda na koncu neresen izpade tisti, ki kima ne da bi znal sploh vozit... In isto se dogaja tukaj... Zame ni novinar tisti ki samo povzame novico po STA -ju... mora tud kej sam zbrskat...

Novinar seveda lahko raziskuje, zadeve, ki so javnega značaja bi rekel, da jih celo mora raziskovati. Meja med "javnega značaja" in "zasebno" je pa tisto, okoli česar tukaj pravzaprav debatiramo.

Juri je politik. takorekoč profi. Kako on poriva, kje, koga, kolikokrat dnevno in s kako mogočno erekcijo - me niti ne zanima; ne kot državljana in tudi ne kot novinarja. Sploh pa ne tako zelo močno in na tak način, da bi se s tem rušilo tudi njegovo družinsko idilo (čeprav je morda zlagana). Mislim, kaj - če bi za kakšnega poslanca prišlo ven, da ima rad sado-mazo igrice, bi vas tudi motilo? Bi se vam zdelo potrebno, da veste?

Mislim - a vas zanima tudi, kako, s kom, kje, kdaj in kolikokrat ter s kakšno erekcijo seksajo vaši moderatorji? :P

Ps: drugo bi bilo, če bi Požar odkril ,da Juri seksa z 12-letnicami ali kaj res kaznivega (potem bi Požarju to štel v dobro, da se je tega "lotil")...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dejal en kelnar ob razgrnjenih novicah ob pogledu na vsebino ..... :"Hja, in kaj je to tacga..... sem spet mislu, da gre za kakšno pedofilijo v kakšnem župnišču..."

in je naprej srebal kavo. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če bomo ugotovili, da je, pesjan pokvarjeni,  med sejo odbora za Slovence v zamejstvu in po svetu pošiljal sms-e za  tvoj denar ( :kva2: ) mu bomo pa že dal vetra.... :angry2:

Gau tkole srau okol.....  :fight2:

On rab kej druzga, ne pa vetra. :lol:

Če bi mu to dale, bi mal manj telefonaru pa gnar zapravlu.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je prišlo nekaj na misel, zdej me je pa Simru spomnil:

včeraj v Trenjih je bilo rečeno, da na drevesa pa ne bomo lezli, da bi dobili fotke nagih znanih osebnosti.... če pa se bo v isti spalnici pretepalo, je pa to kao dovoljeno. Češ, da javnost zve.

In zdej me je Sim spomnil - kaj pa če imata dva sado mazo igrice, pa jo seveda mož ženo biča oz. klufta... al pa obratno..... in če to pride ven?

Koga kurac to zanima?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je pa človek obseden s sksom, je to tudi na delavnem, mestu in tudi ne opravlja stvari kot bi moral.... to bi tudi morala vedet njegova žena in otroci..

da, če je kdo obseden s seksom.... in ti sedaj veš, kaj je obsedenost, a ne?

a je obsedenost tudi, če seksaš trikrat dnevno s svojo ženo in jo med službo pokličeš in ji 20 minut govoriš packarije? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdita vidva na poljub.net :P

Greva - ti sporočiva šifre in niknejme, potem se pa še ti prijavi.... bomo swingal mal... :yea1: :yea1: :yea1:

p.s.

Morm it kopalnico poribat---peesmo kok je že ura.... :kva2:

p.p.s.

V bistvu sem hotela samo povedat, da sem na dopustu... in da mi SF ne plačuje interneta (danes) . :P

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še to :

jest bi rada, da RAN tut pride :blush:

Pa če bom lahko tut  pupo mal po joških božala.... :blush:

Svobodomiseln par, ONA malo bisex, išče par sorodnih nazorov za sproščeno druženje in seveda tudi kaj več. :grim

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!