Skoči na vsebino

Kaj vse narava lahko uniči :( slike!!!!


Gorgh

Priporočene objave

Torej, tema se navezuje na naslov smile.gif

učer dopoldne nam je mati narava uničla suzuki swift 1.3 gti!

torej.....avto se je 10let parkiral zraven neke škarfe ki je na oko visoka od 2 do 2.5m, in učer zjutrej okol 10ih se je zgodilo sledeče.....

betonske plošče ki so na vrhu škarfe so se ena za drugo dol usule, in tako uničila našega swifta in še eno opel astre čigar nimam na slikah....

slikovni material sledi spodaj: sad.gif

a se splača popravljati avto? ker avto je takorekoč nov, pred pol leta smo mu dali generirati podvozje (novi pragovi, nove obese, novi diski,....) ter je imel servis mašine prejšni tedn, tko, da mašina in avto sta kot nova.....se splača popravljat?

kolk bi naneslo od oka?

slike sledijo še spodaj ker ni placa!

lp,

jure

post-4213-1108991547_thumb.jpg

post-4213-1108991592_thumb.jpg

post-4213-1108991634_thumb.jpg

post-4213-1108991703_thumb.jpg

post-4213-1108991775_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj bi upal odsvetovati popravilo, ker te bo kostalo vec, kot ce kupis drugega rabljenega swifta. Zal :)

Lahko pa ti mojo sephio prodam, ker jo glih prodajam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na drugi sliki zgleda avto ko dvosed!  :)  .)

človek je v :cry: , ti pa takole brezsrčno provociraš :?

ti, ti, ti, ti :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo za šalo, malo zares, ko sem pogledou slike, sem videl, da je lepo sploščilo zadnji del, mogoče bi lahko iz avta naredil pick up, oziroma MPV, kot jim pravijo po novem, in so zlo v modi...sicer novi atesti (homologacije) in ostalo...ampak boš pa taglavni.... sej pravim, mal za šalo mal zares, če je seveda podvozje OK in kakšen vitalen nosilen del pod težo plošč ni popustil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaj ta avto, ker je res skoraj nesmisel to popravljat, z dnarjem pa si kupi kaj lepega za tvoj motor. Žal, tako pač je. Moje sožalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo za šalo, malo zares, ko sem pogledou slike, sem videl, da je lepo sploščilo zadnji del, mogoče bi lahko iz avta naredil pick up, oziroma MPV, kot jim pravijo po novem, in so zlo v modi...sicer novi atesti (homologacije) in ostalo...ampak boš pa taglavni.... sej pravim, mal za šalo mal zares, če je seveda podvozje OK in kakšen vitalen nosilen del pod težo plošč ni popustil.

če bi bil res zlobn, bi pa reku, naj nardi pickupa, da bo lohk tiste kamne za škarpo okol prevažal....?

a jaooo ,tole je res :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprosto GRDO!!! :cry: Pomoje se ga tut ne splača popravlat, ker te bo velik drazi prslo kokr ce bi si druzga swifta kupu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog....

Imaš odlično zasnovo za genuine "RATCAR". :yea2: :wub:

Začneš lahko tako, da idrežeš zadnji del strehe, ven zabrišeš zadnje sedeže, namestiš notri 2 dvestolitrska soda za dodatno gorivo... malo mat črnega in rjavega špreja....bull bare (domača izdelava), varnostno kletko (domača izdelava), na streho dodatni prtljažnik (domačeeee!) in na prtljažnik dve rezervni gumi..... :yea2:

Uporabi domišljijo in taveliko kladivo.... :xx:

lp G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimaš kakšnega prijatla- kleparja se verjetno nikakor ne splača popravlat. Je pa res, da ni glih velik avtomobilov tega tipa, če bi hotel zamenjat streho...

Se mi pa postavlja vprašaje, kako varnega se bi pa počutil, če bi zamenjal ključni karoserijski del kot je streha. A je pri nas že v veljavi tisti predpis, ki pravi da v prometni nesreči poškodovan avto (poškodovana streha) ni več možno registrirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawa7rr: jz poznam enga kleparja,ki ma doma enga Swifta GS-a in ga bo po moje razkosal če ga že ni :o vem da je on že iz swiftov čudeže delal .)

lahko ga grem vprašat mal,kaj meni o tvojem .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..bogi avto :cry: :cry: :cry:

Če poznaš kakšnga kleparja, ki bi za mal dnarja (pa še zmeraj ne bo pocen) popravu tole, pol ga dej zrihtat.

Sam pomoje je bolš da ga prodaš...manj težav pa še dobiček maš :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pomoje je bolš da ga prodaš...manj težav pa še dobiček maš  :afro1:

Kje tu ven dobiček pride? :devil: Še dobro da se je škarpa sesula a ne ;)

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje tu ven dobiček pride?

Ja če da avto zrihtat more za to dnar dat, če avto proda denar dobi; a ni tko :hmm:

Je pa res, da bo revež v vsakmu primeru na izgubi, saj bo mogu drug avto kupt, če se odloč, da tega proda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.....zadeva miruje, brat si je danes kar kupu novo hodno civic hb 1.6 130km, pač, da ima zdej usaj kej.

Tega pa namerava dat poštimat, ubistvu, bova kupla enga razbitga swifta(črnga seveda) in dala kšnmu kleparju da odreže streho in pač to bo tu! spraševala pa še nisva nč kok bi kej pršl, to čez cajt, da mal do $$$pride smile.gif

od zavarovalnice verjetno ne bo nič. Parkirišče kjer se je avto parkiral je od TEHNIKA, zemlja oz. use kar je padlop na avto, pa je nunsko zemljišče, tko, da....bo težka kaj izvlect iz tega!

aja, pa hvala za sožalje :)))))

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa @cagiva, dej ja prosm, če se ti da, pokaž fotke tistmu kleparju, pa nej od oka ocen kolk bi koštalo, če bi material sam zrihtal! razn barve seveda. Thanx

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kok bi pa sploh dobil...če bi prodajal...po moje ne prav dosti...torej...počas pa z andahtjo...,,najbolš da začneš štipendirat enga, ki se uči za kleparja...pa tko.... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje tu ven dobiček pride?  :devil: Še dobro da se je škarpa sesula a ne ;)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE MAŠ DOBREGA KLEPARJA KI TI NEBO SAM NABIJU Z NOVIMI DELI IN ZNA KLADU DRŽAT TI GA LOHK KAR ZRIHTA ,DRUGAČ BI PA RES LOHK PICK UP-A NAREDU A TEST JE SAM 12000 SIT PO DRUGI STRANI KOLK GA CENIŠ ČE GA BOŠ PRODAJU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kawa7rr: sem šel do unga kleparja,...sam prav da rabi tistega swifta zase,ker ma še enga za zrihtat ki ima tud streho za zamenjat,tko da nč ne bo....

...pa tud on je reku,da je kr mal za premislt,če se ti splača popravljat .)

Sej drgač ga pa po delih prodaj,...sej lej kolk je GTI-jev razbitih in uničenih pr nas,...vsak kej rabi :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, tema se navezuje na naslov smile.gif

učer dopoldne nam je mati narava uničla suzuki swift 1.3 gti!

torej.....avto se je 10let parkiral zraven neke škarfe ki je na oko visoka od 2 do 2.5m, in učer zjutrej okol 10ih se je zgodilo sledeče.....

betonske plošče ki so na vrhu škarfe so se ena za drugo dol usule, in tako uničila našega swifta in še eno opel astre čigar nimam na slikah....

slikovni material sledi spodaj: sad.gif

a se splača popravljati avto? ker avto je takorekoč nov, pred pol leta smo mu dali generirati podvozje (novi pragovi, nove obese, novi diski,....) ter je imel servis mašine prejšni tedn, tko, da mašina in avto sta kot nova.....se splača popravljat?

kolk bi naneslo od oka?

slike sledijo še spodaj ker ni placa!

lp,

jure

Glede na drugo sliko - predelaj ga v PICK UPa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

tudi mene je dočakalo kar lepo presenečenje, ko sem se vrnila k parkiranemu avtomobilu ...

kot vidite na slikah sem parkirala lepo na cesti, kjer je zraven še kanta za smeti in za njo tudi še parkiran tovornjak ... torej nič hudega sluteča sem tudi jaz pustila avto tam ... zgodilo se je pa to kar pač le narava lahko naredi ... na avto se je sesul zemeljski plaz s koreninami drevesa in štorom - kar je vse skupaj težje kot cel moj ubogi mali avtek ...

zdaj pa vprašanje ... kot prvo - a kdo pozna kakega mehanika ali kogarkoli, ki bi mi lahko zrihtal kje kakega karamboliranega Lupota s celo streho in levimi vrati???

pa še eno odvetniško---glede na to, da je to občinska cesta in privatno zemljišče nad njo kjer je bil avto parkiran, me zanima s pravnega vidika koga bi lahko tožila ? občino, ker ni označila signalizacije z opozorilom, da se lahko tukaj sesuje plaz? lastnika tega zemljišča od koder je plaz padel, ker je posekal drevje na hribu in zatem ni poskrbel za varnost tega območja, kjer je visela dol zemlja in še zdaj visi dol nekaj borov, ki se bodo vsak cajt sesuli - sam malo bolj mora dež padat???

PROSIM da se nepotrebnih škodoželjnih komentarjev vzdržite, ker sem že zadosti žalostna in ne rabim nikogar več ki bi dodatno pljuval po meni...

hvala

post-1883-1113133959_thumb.jpg

post-1883-1113133975_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!