Skoči na vsebino

Kaj vse narava lahko uniči :( slike!!!!


Gorgh

Priporočene objave

Ojej... moje sožalje :004

a pa je bilo tam za parkirati? ker če ni bilo, potem ne boš dobila nič...... če pa je pa mogoče obstaja kaj več možnosti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi šla peš na sprehod tam mimo in bi me plaz sesul in bi umrla ...

lahko bi se peljala tam mimo in bi se plaz sesul in bi isto imela škodo ... prav tako bi lahko umrla ... predstavljaj si, da je padlo skoraj za eno tono zemlje na cesto !!!

torej - nekdo je kriv, da je ta predel ceste enostavno ŽIVLJENJSKO NEVAREN !!!

sam je treba ugotovit kdo !!! občina ali lastnik zemlje???

ah ja pa še najhujše je to - sosed mi je povedal da se skoraj vsak dan tam otroci po blatu malo igrajo - kaj če bi otroka sesulo??? al ga bo jutri ???

če drugo ne je treba poskrbet, da se ta predel ceste enostavno popravi oz. spuca te zemlje!!!

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
tudi mene je dočakalo kar lepo presenečenje, ko sem se vrnila k parkiranemu avtomobilu ...

kot vidite na slikah sem parkirala lepo na cesti, kjer je zraven še kanta za smeti in za njo tudi še parkiran tovornjak ... torej nič hudega sluteča sem tudi jaz pustila avto tam ... zgodilo se je pa to kar pač le narava lahko naredi ... na avto se je sesul zemeljski plaz s koreninami drevesa in štorom - kar je vse skupaj težje kot cel moj ubogi mali avtek ...

zdaj pa vprašanje ... kot prvo - a kdo pozna kakega mehanika ali kogarkoli, ki bi mi lahko zrihtal kje kakega karamboliranega Lupota s celo streho in levimi vrati???

pa še eno odvetniško---glede na to, da je to občinska cesta in privatno zemljišče nad njo kjer je bil avto parkiran, me zanima s pravnega vidika koga bi lahko tožila ? občino, ker ni označila signalizacije z opozorilom, da se lahko tukaj sesuje plaz? lastnika tega zemljišča od koder je plaz padel, ker je posekal drevje na hribu in zatem ni poskrbel za varnost tega območja, kjer je visela dol zemlja in še zdaj visi dol nekaj borov, ki se bodo vsak cajt sesuli - sam malo bolj mora dež padat???

PROSIM da se nepotrebnih škodoželjnih komentarjev vzdržite, ker sem že zadosti žalostna in ne rabim nikogar več ki bi dodatno pljuval po meni...

hvala

Sory zlo hudo zgleda men je žal, sam ko sm pa vidu sliko avta pa zemlje se pa nism mogu nehat smejat...uboga uboga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory zlo hudo zgleda men je žal, sam ko sm pa vidu sliko avta pa zemlje se pa nism mogu nehat smejat...uboga uboga

si ti kj pogledu datume objav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Tole konec koncev lahko tudi stlačim tule not, saj je del narave, uničil takle lep avto.

post-5391-1231168856_thumb.jpg

Tole se zgodi, če pri 225 km/h zadeneš srno. Voznik se je čudil, kam neki je srnica izginila. In odgovor je tu.

Za lovce pa instrukcije, kako naložiš srno v Z4 cabrio .

post-5391-1231168784_thumb.jpg

post-5391-1231168791_thumb.jpg

post-5391-1231168797_thumb.jpg

post-5391-1231168802_thumb.jpg

post-5391-1231168807_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!