Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

jaz tut pridem, vendar bo šlo tokrat bol na izi, ker imam levo stran gume že pobrano do indikatorjev :blush:

woof :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne.. lahko, sam če gre bolj počasi si pač mal obziren za druge oz se takrat voziš da ne delaš gužve. Če smo mi lahko z Tomosi pa oni z YBR-kami lahko tud z skuterjem k ne gre dost manj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne.. lahko, sam če gre bolj počasi si pač mal obziren za druge oz se takrat voziš da ne delaš gužve. Če smo mi lahko z Tomosi pa oni z YBR-kami lahko tud z skuterjem k ne gre dost manj :whistle:

Samo tisti z YBR-kami so mel nitro gor naštiman + razno razne pomnilnike (turbo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa odrezan auspuh lool :evilgrin: Mah sej js sm tud počas pelu k hitr tk ne gre.. pa še opreme neke nimam razen jakne.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sta skuterista skor povzročila nesrečo, ker sta žačela vijugati ravno, ko je nekdo z CBR-ko 1000 nekje na cilnji črti priletel mimo, pa še na koncu ciljne ravnine so se ustavljali, kar ni najbolj pametno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sta skuterista skor povzročila nesrečo, ker sta žačela vijugati ravno, ko je nekdo z CBR-ko 1000 nekje na cilnji črti priletel mimo, pa še na koncu ciljne ravnine so se ustavljali, kar ni najbolj pametno.

bi prosila tedva skuteraša, da ga u soboto prosm ne serjeta po pisti, k jz ponavad nč ne vidm okol sebe, da nau pršlo do nesreče, k še nimam lih velik izkušen z pistam in na kolenčkih prosm, da se me izogibata na pisti, ob pisti bomo pa itak da kako rekl. :winkiss:

če nista kle gor, bi prosila, če jima sporočiš tolelelelelelele, tnx pa brez zamere, sam nočm, da bi bla kaka pizdarija, sj štekate an :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne.. lahko, sam če gre bolj počasi si pač mal obziren za druge oz se takrat voziš da ne delaš gužve. Če smo mi lahko z Tomosi pa oni z YBR-kami lahko tud z skuterjem k ne gre dost manj :whistle:

ma kaj palamudite, itak je pista že ilegalizirana, torej - ko voli nek izvoli ... red ne velja več... pa tui varnost je zato še bolj vprašljiva vsalkič znova

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nista kle gor, bi prosila, če jima sporočiš tolelelelelelele, tnx pa brez zamere, sam nočm, da bi bla kaka pizdarija, sj štekate an :blush:

pol pa ne tam vozit, glede na to,d a ne gre za legalno dirkališče .. a n a n a n?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa ne tam vozit, glede na to,d a ne gre za legalno dirkališče .. a n a n a n?

brigej se zase, mi bomo že poskrbeli za varnost, to nj tebe nč ne skrbi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brigej se zase, mi bomo že poskrbeli za varnost, to nj tebe nč ne skrbi :winkiss:

za tvojo varnost me sploh ne skrbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tut pridem, vendar bo šlo tokrat bol na izi, ker imam levo stran gume že pobrano do indikatorjev :blush:

Obrni gumo. Jaz pri vožnji nisem opazil nobene razlike.

Kaj da ne.. lahko, sam če gre bolj počasi si pač mal obziren za druge oz se takrat voziš da ne delaš gužve. Če smo mi lahko z Tomosi pa oni z YBR-kami lahko tud z skuterjem k ne gre dost manj :whistle:

Tudi skuter lahko prehiti Hondo CBR600RR. Sem videl na lastne oči. Pilot Honde se je potem, ko je videl, da skuterja ne bo ujel niti pod razno, dobesedno vrgel po tleh skupaj z motorjem v zadnjem ovinku pred ciljno ravnino.

V nedeljo sta skuterista skor povzročila nesrečo, ker sta žačela vijugati ravno, ko je nekdo z CBR-ko 1000 nekje na cilnji črti priletel mimo, pa še na koncu ciljne ravnine so se ustavljali, kar ni najbolj pametno.

Za vijuganje in ustavljanje se odločajo vozniki, ki jim ni mar za lastno in tujo varnost. Skuterji pri tem nimajo nobene veze. Dober pilot s skuterjem bo marsikomu z SS motorjem v ovinku lahko uhajal. Skuterji imajo to prednost, da imajo piloti na ravninah več časa za izdelavo strategije, katero linijo bodo izbrali v naslednjem ovinku. .)

Če bo vse po planu tudi jaz pridem. Vendar tokrat z novimi zavornimi ploščicami. :yea1: Prejšnje mi je pobralo zeeeeelloooo hitro. Očitno preveč zaviram. Bo potrebno manj zavirat in več gas odpirat. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat uspel narediti samo to:

drugi pridejo v kratkem

am šele zj uspela pogledat tole :worship: :worship: :worship: me like :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne.. lahko, sam če gre bolj počasi si pač mal obziren za druge oz se takrat voziš da ne delaš gužve. Če smo mi lahko z Tomosi pa oni z YBR-kami lahko tud z skuterjem k ne gre dost manj :whistle:

ej...ne ti žalt ybrjke, samo to ne. k primerjat ybrjko z bednimi sesalci, je največja žalitev

Samo tisti z YBR-kami so mel nitro gor naštiman + razno razne pomnilnike (turbo).

don't make me...

Pa odrezan auspuh lool :evilgrin: Mah sej js sm tud počas pelu k hitr tk ne gre.. pa še opreme neke nimam razen jakne.. :whistle:

tist ni več avspuh ;) zdej je sam še cev :rolleyes:

sam pišuka ne...zdej, ko sem pa prodal, se je začel pa dogajat gor :krneki:

khem...glede tizga da se lahko gor voz kdorkoli. Glih to je problem ne...sicer nisem bral vsega kr se je dogajal, ampak če že prideš s kako prdulco morš tud mal vedt kdaj se greš gor pelat ne...to pa pridejo tisti sesalci potem pa kr iz neznanega razloga (al pa pozabi vrečko zamenat?) začne zavijat...že doživu tak primer. mal nespametno so to naredl, da se zj lahko vse skup gor drlajčka in avti in mopedi in motorji...še z bcs mora kdo prit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!