Skoči na vsebino

Slovenski dan na Grobniku


Zarja

Priporočene objave

a z dobermanom?

Ne, doberman-ka bo doma čuvala hišo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijava po ceni 15.000,00 SIT ni več možna. :cry:

Gre kdo z motorjem iz okolice NM jutri zjutraj proti Grobniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo z motorjem iz okolice NM jutri zjutraj proti Grobniku?

A kdo ne gre :blink: :? :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Maš prav.

Je že organizirana kakšna skupina, ki se bo dol peljala z motorji in ne s kombiji?

Jaz bi se jim z veseljem priključil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greste skozi Kočevje se lahko tam dobimo (pa bolj zgodaj, da bi bili na grobniku pred deveto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj plan je tudi skozi Kočevje in da sem pred deveto na Grobniku. :OK:

Je še kakšen kandidat?

Gremo skupaj delat gužvo. :naughty:

Je že 70 prijavljenih!

Ob kateri uri bi bilo dobro odrinit iz Kočevja?

Kje v Kočevju se da organizirati srečanje? Na bencinski?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greste skozi Kočevje se lahko tam dobimo (pa bolj zgodaj, da bi bili na grobniku pred deveto)

Mi gremo čez Kočevje. Sam še ne vem kdaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole so naši GORENCI zasedli ride na poti proti grobniku danes ob 18h,zdej majo verjetn že postavljene šotore,al pa tud ne

post-265-1114542127_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj plan je tudi skozi Kočevje in da sem pred deveto na Grobniku.  :OK:

Je še kakšen kandidat?

Gremo skupaj delat gužvo.  :naughty:

Je že 70 prijavljenih! 

Ob kateri uri bi bilo dobro odrinit iz Kočevja?

Kje v Kočevju se da organizirati srečanje? Na bencinski?

mal sm pozen najbrž, razen če boš zjutraj bral ;)

planiram nekje okoli 8ih 8:10 iz Kočevja (ne vem še kolk bom meu gužve do tam)

na bencinski pred Tušem (na levi strani, malo preden prideš ven iz kočevja - v smeri proti hr seveda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristov ko dreka :grim :kva2: :kva2: :kva2: Dol sem bil prvič in sem zelo zadovoljen. V živo je res čisto drugače kot na televiziji. :yes: :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ujel sam zadnjo dirko, super drgač. Zmagal je (open) Pintar, za katerga nism še nič slišau, a ve kdo kej o njem. Mislm da je bla zlo serijska R1, ki je premagala R7/1 Yamaho :yea2: Amazing...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je bilo zanimivo.....lep dan dosti motorjev... končno je bil grobnik slovenski :D :D :D .....

edino kar me je razpizdlo je gostinska ponudba..... tem ljudem se res ne da delat.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ujel sam zadnjo dirko, super drgač. Zmagal je (open) Pintar, za katerga nism še nič slišau, a ve kdo kej o njem. Mislm da je bla zlo serijska R1, ki je premagala R7/1 Yamaho :yea2: Amazing...

Kokr jz vem je bil ta zmagovalec z R1 JERMAN(IGOR) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil prvič na progi solo (prej le kot turist z ženo) in moram rečt, da pridem šeee.

Najprej sem bil kar mal zmeden, ker je bila gužva kar velika in je stalno ful dogajalo; evribadi spredi - zadi :blink:

Eni farerji so res "nori". Kapo dol. Čim je nekdo brez luči, ogledal, žmigavcev... že veš kolk je ura.

Ko sem iz reškega zavoja enkrat bolj neodločno pospeševal, ker je nekdo pred mano mal kvačkal, me je od en "norc" po tazadnem prehitel; samo bulš :eek: :eek: :eek: ! Ma to ne moreš verjet. Počutu sem se kot tazadn burek, kot da grem peš in to rikverc.

Ko si sredi zavoja nagnjen do daske, in si misliš matr sm dobr, še mal pa bom moral flajštre na ušesa nalimat, te nekdo po zunanji strani s kolenom na tleh opere kot za šalo. To moraš doživet. Ne bom več pluval po rasnih Biaggijih in Setejih.... So hudičevo dobri majstri.

Sicer pa je današnji Slovenski dan na Grobniku dokazal, da je taka prireditev res terna. Folka je bilo skoraj kot na skokih v Planici, morje motorjev, bufli pa valjda prezasedeni. Svaka čast za idejo in organizacijo Čarmanu. :OK:

Ob takih dogodkih se samo zamisliš, kako to da pri nas ni podobne zadeve. mislim da bi Slovenci res potrebovali eno svojo pisto in gotovo nebi bila nerentabilna.

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jz vem je bil ta zmagovalec z R1 JERMAN(IGOR) .)

Men se je tut po kombinezonu zdel Jerman, sam na razglasitvi je biu prvi pintar pred Ozisom--->zbrka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja blo je res super!!!

ful lep dan, dost lepih motorjev, deklet... :P

Je pa res da je v živo 100x bolš kot po tv!

Če greš pa še na progo pa šele vidiš kva je vžitek :D

Sicer sem vozil "REKREATIVNO" voznjo , ki zame sploh ni bla rekreativna ampak hudo dobra izkušnja, letel je ko pr norcih.Pol sem videl dirko, in videl kaj pomeni biti "NOREC" :D

Vglavnem super in še pridemo....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!