Skoči na vsebino

Slovenski dan na Grobniku


Zarja

Priporočene objave

prvič v življenju na grobniku(sram)

noro dobra zadeva edin neki me je ubil ka sem en dan prej šele mopid kupo pa mi ni znesl.Folk med vami je po novem en hudo ponosen lastnik rmene R6 let.2004 (sam da mal pofrajarm) Baje pa da bo okol 20.maja spet neki dogajal dol pa ne vem kva V glavnem noro dober dan pa upam da počas bom pa še koga od vas spoznov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje pa da bo okol 20.maja spet neki dogajal dol pa ne vem  kva

.. :grim dogajal bo ja...Motohappening 14. in 15. maja :kva2: :kva2: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, malo :topic:

Jutri ob 13:30 pogreb motorista, ki se je smrtno ponesrečil 27.04 2005, star komaj 26 let. Pogreb bo v Šentilju pri Velenju!

M.J. počivaj v miru, pogrešali te bomo!!! :cry: :cry: :cry: R.I.P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo bili zadovoljni z obiskom in povpraševanjem...hvala, se je splačalo priti na takšno prireditev. Gašperju pa čestitke za organizacijo, tudi klobase so bile dobre...

Nekaj naših fotk...fotke!

lp

TSC LABA d.o.o.

Hvala

LP Gasper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je dogodek že rahlo odmaknjen, vendar sem se šele danes vrnil domov in moram napisati tisto, kar mi že od četrtka leži na duši.

Nisem uspel prebrati vsega, kar je bilo napisano od dneva D do danes, mislim pa, da je bila organizacija na visokem nivoju, vreme je bilo sanjsko in vse bi bilo OK, če nebi ostal na Grobniku do četrtka zjutraj :cry: :angry2: :angry2: :angry2:

To kar je odkrilo v boksih četrtkovo jutro je sramota, ki smo je mogoče navajeni s Planice, sam je pa z Grobnika nisem (pa lahko obiske boksov štejem v troštevilčnem številu) - pločevinke, plastenke, papirji..., v glavnem svinjarija, ki je nisem videl na Grobniku še nikoli.

Ta kritika nikakor ni namenjena Gašperju in njegovim pomočnikom, ampak vsem vam (vsak bo pri sebi vedel, če spada zraven), KI STE TAKE SVINJE, DA VAM JE BILO TEŽKO ODNESTI VAŠ DREK NAJVEČ 20 METROV DALEČ (do prvega kontejnerja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff to pa res ni dobr,si bojo hrvati rekl da smo tapravi cgani <_< še dobr da smo mel mi kuj zravn kanto :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par strani nazaj sem pisal, ne direktno o tem (smetenju), ampak o obnašanju nasploh :BUA:

jeb*t ga

vožnja je bila odlična, to je glavno (pa upam da SLO organizatorji v bodoče zaradi tega ne bodo imeli kakih težav z najemom piste)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po eni strani ti dam čist prav...ljudje smo v večini svinje, ki svojih lastnih odpadkov ne znamo pospravit.

Po drugi pa...čiščenje je všteto v ceno al je bilo vse zastonj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tko kt je že batzajla napisal,kar se nas gorencev tiče smo vse smeti zjutraj že pospravili v kontejner,ki je bil zraven našega placa,....za ostale pa ne vem kam so dal vse....sam se ne spomnim da bi popoldne opazil kakšne smeti tam....no ja verjamem pa da je bila slika v četrtek zjutraj ko je bilo vse skupaj prazno drugačna <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je še nekaj slikic in filmčkov...

D.

men neki ne štima :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men neki ne štima :hmm:

Men tut ne :hmm:

Glede smeti pa: To je na Grobniku vedno blo in bo. Tudi ko se karavana iz dirk Alpe Adria počasi skaplja domov in če ostaneš še encajt dol, ko se boksi praznijo, dobivaš podobo s smetmi pogrnjenega Grobnika. Na žalost so ljudje, ki puščajo svinjarijo tam, kjer jim pač pade iz riti :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos nisem utegnu prit z motorjem, ma je blu full OK, vreme, organizacija pa tudi dirkači oz. dirkačice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js nisem bil doma, da bi lahko komentiral ta dogodek prej, mislim da nebom napisal česa novega rad bi le rekel kapo dol organizatorju, ker je bila prireditev na res visokem nivoju! :OK:

Lepo pa je bilo videti tudi množico slovenskih motoristov, ki so si prišli prireditev samo ogledati in mislim da se jih je zbralo več kot na kakšnem od dosedanjih happeningov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos nisem utegnu prit z motorjem, ma je blu full OK, vreme, organizacija pa tudi dirkači oz. dirkačice!

Ena forka za poizkušinjo druge še prodejo!

post-7110-1115154062_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in mislim da se jih je zbralo več kot na kakšnem od dosedanjih happeningov...

točn tko se je tud men zdel....sem bil že na nekaj happeningih,ampak tolk folka kt je blo pa 27. dol jih pa še nisem vidu :eek: :OK: :OK: :OK: :OK: ....

...no bomo videl,mogoče se pa slika že drug teden spremeni :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je dogodek že rahlo odmaknjen, vendar sem se šele danes vrnil domov in moram napisati tisto, kar mi že od četrtka leži na duši.

Nisem uspel prebrati vsega, kar je bilo napisano od dneva D do danes, mislim pa, da je bila organizacija na visokem nivoju, vreme je bilo sanjsko in vse bi bilo OK, če nebi ostal na Grobniku do četrtka zjutraj  :cry:  :angry2:  :angry2:  :angry2:

To kar je odkrilo v boksih četrtkovo jutro je sramota, ki smo je mogoče navajeni s Planice, sam je pa z Grobnika nisem (pa lahko obiske boksov štejem v troštevilčnem številu) - pločevinke, plastenke, papirji..., v glavnem svinjarija, ki je nisem videl na Grobniku še nikoli.

Ta kritika nikakor ni namenjena Gašperju in njegovim pomočnikom, ampak vsem vam (vsak bo pri sebi vedel, če spada zraven), KI STE TAKE SVINJE, DA VAM JE BILO TEŽKO ODNESTI VAŠ DREK NAJVEČ 20 METROV DALEČ (do prvega kontejnerja).

:fight2: Ejga stari ne meši Planice :xx: zraven motorjev ,itak so fantje in dekleta, ki so se vozil tam dol placal najemnino za progo, pa naj nasi sosedje ,ce ze racunajo se mal delajo, pa kaksno smetko lahko poberejo :zzz: se bojo saj mal zmigal!!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar pogledala reportažo na tvm :kva2: :OK: :OK: :OK:

Vsaka čast organizatorjem :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: Ejga stari ne meši Planice  :xx: zraven motorjev ,itak so fantje in dekleta, ki so se vozil tam dol placal najemnino za progo, pa naj nasi sosedje ,ce ze racunajo se mal delajo, pa kaksno smetko lahko poberejo  :zzz: se bojo saj mal zmigal!!!!! :kva2:

To, o čemer sem pisal jaz, ni stvar denarja, ampak stvar osebne kulture.......in to kar si napisal ti tudi :?

P.S.

Prepričan sem, da so večino svinjarije pustili gledalci....,ki niso plačali niti kune.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, o čemer sem pisal jaz, ni stvar denarja, ampak stvar osebne kulture.......in to kar si napisal ti tudi  :?

P.S.

Prepričan sem, da so večino svinjarije pustili gledalci....,ki niso plačali niti kune.

Roman ti dam 100000000000000% prav sem vidu folk ko je odhajal po koncu dirke in za samo so puščali plastenke .... Pismo ej a je tako težko v koš dat smeti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo gledal e+ včeraj ?

Je bilo kar nekaj posnetkov od tam.

jp...gledal...kul prispevek pa še ful znanih sem videl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!