Skoči na vsebino

Slovenski dan na Grobniku


Zarja

Priporočene objave

Na Grobnik smo prišli s kolegi malo pred dirkami. Iz Ribnice smo šli mal čez poldne! Dobro razpoloženje nam je pokvarila novica mal pod Kočevjem - prometna (motorist je pokojni) sopotnica težko poškodovana. Cesta - zaprta in smo šli naokrog! Zgornji komentarji o norcih na cesti so povsem umestni! Za na Grobnik ni dnarja, ker so gume drage pa to - najdražje življenje pa ni vredno nič! Kdor tako dela nujno rab zdravljenje!

Dirki sta bili super, klub temu, da smo večino zamudli!

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvi dirki je s Kawasakijem 600 vozila tudi 15-letna Tina (nevemkakosepiše) z Gorenjske.

Bila je druga v ženski kategoriji.

To je njeno prvo leto s tem motorjem na pisti.

Prej je vozila skuterje.

Njen čas?

1:48!

:hmm:

Fantastično!!! :OK:

Go Tina! B)

Žal mi je za "smolo" ki jo je imel Arno, sicer bi bilo lahko tudi tam prav zanimivo. Veselim se naslednje dirke! :OK:

Druga dirka pa je bila res huudooooo, hudo dobra predstava - carji, kapo dol - respect! :worship:

V glavnem, Grobnik včeraj je bil :OK: B) :OK: B) :OK:

Predvsem najbolj fajn je bilo videti vse, ki sem vas tam srečala! :yes:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a mi lahka kdo pove, kako so tekmovalce razvrstili v 2 skupini_ :?

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V drugi skupini sta vozili dve kategoriji in sicer nad 600 in open. Razlika teh dveh skupin je pa samo v tem: V kategoriji open so vozili vsi tekmovalci ki imajo oz so kadarkoli imeli tekmovalno licenco, v kategoriji nad 600 ccm pa vsi ostali navadni smrtniki. Zato ni bilo vsem jasno z podelitvijo na koncu.

Tina Katrašnik je bila tista punca na Kawasakiju in sicer hčerka bolj znanega Darka Katrašnika. Letos bo odvozila celotno balkansko prvenstvo in sicer začnejo 8.5. v Romuniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a mi lahka kdo pove, kako so tekmovalce razvrstili v 2 skupini_ :?

Citirano od tu.

- 16.00 do 600 ccm,(ob zadostnih prijavah še enduro, supermoto in »lady cup«),

- 16.30 nad 600 ccm in Open (vozniki, ki imajo ali so imeli licenco),

V skupino do 600ccm menda spadajo tudi dvovaljniki do 1000ccm...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boštjan Pintar????

Glede na to da je Pintarjev kar precej (od tiskarn do kopalniške tehnike, hokejistov, športnikov invalidov...  )..  je mogoče ta.

Ko pa že glih debatiramo...je to sin Pintarja, ki je bil dirkač in ima sedaj zastopstvo za ARAI????

Nope ni sin Janeza Pintarja uvoznika Arai ampak sin Pintarja iz Sv. Duha pri Šk. Loki ki ima ključavničarstvo in se ukvarja z izdelavo moto dvigal, pred časom je imel tudi moto trgovino prodajal je tudi triumph če se ne motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje so se pa itak hudo pelal...  :OK:

...no ja Maichy ne bit tko malenkostna,tud punce ste se dobr vozile :OK: :OK: :OK: ....

Drgač pa kaj naj rečem...bilo je nepozabno!!!!! :worship: ....vidi se koliko ljudi pride na tako prireditev in skrajni čas je da se pri nas tud kaj takega naredi...

...sem bil že nekajkrat na Grobniku na takih prireditvah,ampak toliko ljudi z motorji pa še nisem vidu dol :eek: ...

tud motosvetovcev je blo dol malo morje,le da jih večino ne poznam :rolleyes:

Pa tko kt smo se pogovarjal že s kolegi...letos bo treba it tud aktivno vozit gor na progo :grim ....ne sam turistično...ane Pečo,metalbike.... :naughty:

kar se pa tiče komentarjev glede vračanja domov,se bom raje vzdržal :doze:

aja slikce,kje so slikce.... :)

lp cagiva B)

P.S. sonce me je pa čist zapeklo :cry: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pot domov iz grobnika je bile za nekatere vedno loterija :D .......nimaš kaj ..

Ja sej to je tist hudič, potem pa beremo črno kroniko spodaj :hmm:

27.04.2005

Prometna nesreča s smrtnim izidom

Nope ni sin  Janeza Pintarja uvoznika Arai ampak sin Pintarja iz Sv. Duha pri Šk. Loki ki ima ključavničarstvo in se ukvarja z izdelavo moto dvigal, pred časom je imel tudi moto trgovino prodajal je tudi triumph če se ne motim

Boštjan oz. Smile (smajli) kot smo ga mi klical je sin Franca-Frenka Pintarja, ki se udeleži tudi kakšno gorsko dirko s starodobniki, mislim da je bil v partiji tudi z legendarnim in še vedno aktivnim Romanom Jelovčanom. Drugače pa sta Frenk in Janez Pintar mislim da bratranca. Ampak nimaš kej - kri je kri in ostane v familiji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar me je razpizdlo je gostinska ponudba..... tem ljudem se res ne da delat.......

jst sm biu nekajkrat super-korektno postežen .. .hrano dobil v 5 minutah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PLastičarji a ste pršli na svoj racun !!!!!

Kva pa Ribnca 2005 a ste šli kaj požegnat svojo mašinco ,

mislm da kar rabte kašn žegn ko takole ribate kolena mimo

normalnih motoristov!!!!!!!!! :(  :hmm:

nismo ...

PS: jaz sem svojo mašo odmolil na relaciji Kočevje-Dvor... potem pa na Grobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgornji komentarji o norcih na cesti so povsem umestni! Za na Grobnik ni dnarja, ker so gume drage pa to - najdražje življenje pa ni vredno nič! Kdor tako dela nujno rab zdravljenje!

Dirki sta bili super, klub temu, da smo večino zamudli!

Stari, odveč je pljuvanje po nekaterih- vvsak dela po svoji vesti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvi dirki je s Kawasakijem 600 vozila tudi 15-letna Tina (nevemkakosepiše) z Gorenjske.

Predvsem najbolj fajn je bilo videti vse, ki sem vas tam srečala!    :yes: 

Katrašnik.

Hvala - kontra :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem...pa sem cist zadovojna da sem se odpelala na drug konec Slo....

je blo bolj varno....pa manj živce parajoče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kaj je delal pa tisti model z BMWjem na prvi drki :eek:  :kva2:

A misliš unga s tistim rumenim GS-om, noro lepo je blo slišat, čist kontra zvok, vse je blo neko rezkoče piskanje, ta pa z box-om, kot kakšn bombnik, svaka mu čast :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo zelo lušno in vroče. Naprej grede nesreča motorista, smo delali obvoz, kakor je bilo že omenjeno.

Neka punca na motorju je delala čas 1. 48 na pisti, odlično! B) Ne vem, če je bila to 15-letna Tina Katrašnik, ki jo omenjate (mislm, da je vozila CBR 1000, nism pa ziher, mam prevelko dioptrijo B) ), vendar je bila impresivna. Kakor oni šprinter na Yamahi YZF, ki je vozil čas 1.36,8 na dirki :eek: ...

Nazaj grede sem peljal prijateljevega Triumpha Speed Triplea, odlična igračka! :grim Šel sem kmalu po končani prireditvi oz. odpeljanih dirkah, peljal sem solo do Ljubljane, tako, da ne vem, kje ste vi videli vse te after-Grobnik "norce"?

No, vsekakor lep dan, z izjemo tiste nesreče, RIP...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil prvič na grobniku...zadeva je odlična....bilo ogromno motoristov, veliko motosvetovcev....gledali obe dirki in fantje in puce res obvladajo dirkališče...

kakorkoli že lep dan, super dogodek..... :OK:

pridemo še.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi zna povedat, kolk kubičn je bil tist cvajtakter, ki je pometal z raznimi 6ootaki in podobnimi mopedi, ker stari je pa razstural :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm biu nekajkrat super-korektno postežen .. .hrano dobil v 5 minutah...

js pa sm pršu 3x do tistega oknca da bom naroču pa mi tip reče... sada nema ništa..... kao da je blo preveč dela....... mislim da bi se morali mal boljše pripravit....... in izkoristit zaslužek :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi zna povedat, kolk kubičn je bil tist cvajtakter, ki je pometal  z raznimi 6ootaki in podobnimi mopedi, ker stari je pa razstural  :OK:  :OK:  :OK:

250...skoraj sigurno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en minus ki mi je ravno v glavo padel: na tribuni sva s tvingotom16v gledela rekreacijsko vožnjo in sem ujel komentar v stilu: brezveze, kaj se ne misli noben razbit. vsaj eden no, da bo zanimivo :angry: :fight2:

bli so trije modeli, tam okoli 40ih z obveznim pirom v roki :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty sam moras pa priznat, da je zdrs, če ga vidš na dirkalušču, zanimiva reč. Ni pogoj za zanimivo dirko, je pa del le-te. Seveda je stvar zanimiva, le če ostane pri polomljeni plastiki. Bilo mi je pa zelo zal za tistega, ki je v zadnjem treningu, padel, in si poškodoval motor. Bil je registriran, in verjetno se je lastnik z njim pripeljal. Upam da se je zanj vse uspešno iztelko. A je bil to kdo iz motosveta??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!