Skoči na vsebino

Tehnični...


ReNcHeK

Priporočene objave

Mene zanima, če mi more skuter na tehničnem letet samo 50. Če je to z zakonom določeno al bi mi moglo v promteni pisat al kaj, ker mojemu kolegu piše v prekomtni da mu lahko leti samo 50 meni pa ne, zaj pa me zanima kak je s tem! :blink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 45km/h bi naj sel...do 50km/h se ti oprostijo...kar pa gre vec pa dobi belo tablico... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu mora iti do 45 km/h.

Izjema so stari modeli, ki so bili homologirani še v času, ko je veljalo do 50 km/h, tisti lahko gredo 50 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu mora iti  do 45 km/h.

Izjema so stari modeli, ki so bili homologirani še v času, ko je veljalo do 50 km/h, tisti lahko gredo 50 km/h.

... in če leti 50km/h, potem dobiš belo tablico ter opombo A do 50 ! Vsaj tak je bilo, zdaj če se je z 1.1.2005 kar spremenilo ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker jaz sem se meno z enim inštruktrojem z avtošole pa je reko da jaz morem vozit 45km/h, kolko pa skuter leti pa da bi naj blo vseeno!!! Tak da ne vem, bom pač nekaj v filter dal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v filter bos nekej dau? :slap: in ka bos s tem dosegu? :o

ce hoces motor zablokirat na 45km/h dej podlozke v variomat, al pa na izpuh.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in če leti 50km/h, potem dobiš belo tablico ter opombo A do 50 ! Vsaj tak je bilo, zdaj če se je z 1.1.2005 kar spremenilo ne vem.

Ammm glede opomb v vozniškem dovoljenju,to sem že jas dobo ko sem izpit naredo leta 2002 nekje al kdaj so bli ti časi,samo te še nisi dobo bele če ti leto 50... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v filter bos nekej dau? :slap:  in ka bos s tem dosegu? :o

ce hoces motor zablokirat na 45km/h dej podlozke v variomat, al pa na izpuh.. :OK:

To sem jaz lani naredo, ko ni blo cajta za kakšne podložke :) Zapreš zrak in skuta začne zalivat, gre pa seveda nikamor. Vendar moraš bit zelo zelo natančen pri tem. Najt nastavitev da skuter leti 45 je zelo težko. Tu gre za milimetre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to z luftom pali tudi pri malo vecjem tuningu ?  :blink:

itaq, pa nic ti ne more sfukat, ker prevec benza ne skodi, kvecjemu premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem včeraj šau na tehničnega in naredil z 42kmh :) :)

drlo se ko svija pa nikam šlo...bolj je oni na gas tišal bolj je trokiralo pri 3,5k obratih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm mogoce malo :topic: kolko že pride zdaj pregled zavarovanje nalepka in cestnina za scoot? stem da morem še jas prometno novo vzet ker sem staro opral :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki če že vse okoli tehničnega tu... :) mene pa zanima kaj naredit če mi zaradi elektrnike ne delajo blinkeri... se da to kak direkt zvezat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tisti stari frčoti ko nimajo nobene signalizacije, samo luči  :OK:

APN-ji še zdaj nimajo žmigavcev...samo alpinoti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
No ker jaz sem se meno z enim inštruktrojem z avtošole pa je reko da jaz morem vozit 45km/h, kolko pa skuter leti pa da bi naj blo vseeno!!! Tak da ne vem, bom pač nekaj v filter dal!

Mi lahko en prosim pove kak točno daš podložke v variomat oz če še je kaka druga finta. Kam točno daš podložke?..ker mam drugi teden tehničnega pa treba na hiterco nekaj naret :? ... aja skuter je pa gilera runner

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!