Skoči na vsebino

Tehnični...


ReNcHeK

Priporočene objave

Kaj kompliciraš z varimatom. Fukni eno podloško v avspuh pa ga duši d gre komaj 40 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče mal :topic: ampak vseeno.

Za male pare bi kupu pony express pa bi ga mel za po kolesarskih stezah za pelat- aje to možno, zakonsko gledano, pa ta deda k bi ga kupu od njega nima papirjev kako se to uredi?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

živjo

Jaz sem prejšni teden kupil skuterja PIAGGIO NRG,ki je imel zunaj vse blokade in gre okrog 80km.Zato me je skrbelo kako bom naredil tehničnega...in reg.

Prijatel mi je povedal naj si nabavim klingerit (papir za izdelavo dihtung) in naj naredim enako kot je tista na izpuhu ter v sredini naj naredim lukno 10mm in nato naj sprobam hitrost (če bo šel prepočasi pa naj jo malo povečam)

Tako sem tudi naredil in RES-drži,skuter je šel 43km/h.

Dihtungo je simpl naredit dobiš jo v raznih trgovinah ali pa prosiš kakega avtomehanika če ti da en majhen kos.

Tisto dihtungo ki jo vzameš iz skuterja jo položiš na ta novo obrišeš,obrežeš z olfa-nožem ter povrtaš lukno za dva šraufa ter sredinsko za izpuh.

Tako sem na tehničnem šel na valerje in je blo vse O.K.,pregleda pa še št. motorja,luči,hupo.premze ter smernike

UPAM DA BO KOMU TA NASVET POMAGAL JE PA 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi ga pa na prikolico dajal? :)

jaz sem mel včeraj tehničnega, pa mi ga sploh ni na valarje dal.

Ker se z neregistiranim ne smeš okol vozit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač sploh ni potrebno da zablokiraš skuterja da leti 45km/h. Jest sm naredu tehničenga ppa mi je koj k sm ga dal na valčke pokazal čez 70km/h . Un model tm mi je sam reku d je to na lastno odgovornost pa kao d če me kapsi ustavjo pa se peejo je full visoka kazen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač sploh ni potrebno da zablokiraš skuterja da leti 45km/h. Jest sm naredu tehničenga ppa mi je koj k sm ga dal na valčke pokazal čez 70km/h . Un model tm mi je sam reku d je to na lastno odgovornost pa kao d če me kapsi ustavjo pa se peejo je full visoka kazen!

Mene je pred dvemi leti, ko sm nazadnje registiriru skuterja vrgu na tehnicnem, ker je na valckih prslo do 85, pol je pa sputu in reku "itak gre prevec" :lol:

Pol pa veze in poznanstva :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRi meni zacelo utrpipat vse rdeco, pol pa foter pooznal direktorja oz nekega sefa teh pregledov pa slo skozi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!