Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Jebemu, ob nekaterih razlagah sem ugotovu, d se sploh peljat ne znam....Ne, ne kolenckam..

Brez veze. Probaj, pa ko bo bo, druga je brez veze brat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu, ob nekaterih razlagah sem ugotovu, d se sploh peljat ne znam....Ne, ne kolenckam..

Ja pol motor hitr prodat :D

Ma vozi se kokr ti paše. Ne škodi če vsak zase pove kaj mu najbolj sede(mogoče pa kaj novga zveš pa probaš-sam sem kljub veliko nabijanja dost pametnega najdu na forumu).

Je to veliko bolj koristno, kot pa kregarija, kateri nov SS 1000 ccm je pa naj in oh in sploh, pa čigav fotr je najbolj močn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika je pa bistvena, jaz sem kar nekaj časa narobe delal in dejansko je precej lažje peljat, če se imaš pravilno držo telesa..

Je pa tako, da si pri počasnih in zaprtih ovinkih bolj zvit, oziroma se je težje "pravilno" peljat, kakor je tam prikazano.

Itak, saj vozite motorje, ki so optimizirani za hitrosti od 100 km/h navzgor!!!

Sicer se pa prenos teže meni zelo pozna na multistradi :naughty:

Če bremzam, nazaj, kot na konju, če vozim hitreje, prenesem naprej in v levo/desno, po potrebi, odvisno kateri ovink jemljem.

S kolenom do asfalta pa ne bluzim - tolk problemov z egom še nimam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte pol vi rejseri razložit kaj je prav, na notranjo taco težo preložit tud ni fajn :)

Valjda, da je.

Teža je na tački in tako motor rineš notri v ovinek, odpiranje gasa/pospeševanje pa ustvarja naspotne sile in ga vleče vn iz ovinka.

Rezultat je boljša "vkopanost" motorja v asfalt in hkrati uravnoteženost, da ne 'padeš v ovinek'.

Zabava zagotovljena :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je jasno, zakaj ne morem po kolenu.. stvar je v teži... jaz sem prelahek, da bi ustvaru težo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je jasno, zakaj ne morem po kolenu.. stvar je v teži... jaz sem prelahek, da bi ustvaru težo :unsure:

Po mojem zarad spojlerja ustvarjaš vzgon :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zadnjič v ovinku z zunanjim robom škornja po tleh podrsu, porka drek, kolk sem se ustrašu, to je blo na cesti il. bistrca-šembije ta prvi 90 ovink :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zadnjič v ovinku z zunanjim robom škornja po tleh podrsu, porka drek, kolk sem se ustrašu, to je blo na cesti il. bistrca-šembije ta prvi 90 ovink :whistle:

še dobr da nis z motorja skoču :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zadnjič v ovinku z zunanjim robom škornja po tleh podrsu, porka drek, kolk sem se ustrašu, to je blo na cesti il. bistrca-šembije ta prvi 90 ovink :whistle:

..jz sm tudi u ridah se lepo napravu, koleno vn, se presedu (v pravo stran :) ) ... pol pa je zagrabla sam tacka in skorenj po asfaltu... in sm poslu vse nekm in su dmu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je jasno, zakaj ne morem po kolenu.. stvar je v teži... jaz sem prelahek, da bi ustvaru težo :unsure:

Lorenzo 55kg,Pedrosa 51kg,Kallio 54kg mogoče si pa pretežak :naughty:

..jz sm tudi u ridah se lepo napravu, koleno vn, se presedu (v pravo stran :) ) ... pol pa je zagrabla sam tacka in skorenj po asfaltu... in sm poslu vse nekm in su dmu :)

Sigurno,da ne moreš met škornja bolj ven,kot vse drugo.Še ko ga imaš"na pravem"mestu se včasih pobrusi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so slike,video?! :naughty: :naughty:

Upam,da prijatelj ne zameri,ker limam avtorsko delo... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tut mene kdo/katera nauči kolenčkat... jst bi ful rad to znal :rolleyes:

Kako se to dela?... A se je res treba ful nagnit?

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so slike,video?! :naughty: :naughty:

Upam,da prijatelj ne zameri,ker limam avtorsko delo... :krneki:

Keri butli nedojebani.

Kako se to dela?... A se je res treba ful nagnit?

Lahko te naučimo s čelom drajsat po tleh.

Bo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašinmajster ... s čelom po tleh... itak... ti boš šel prvi (višje čelo pa to) pol bom pa jst za tabo ponovil... a bo šlo tko? :P:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jz sm tudi u ridah se lepo napravu, koleno vn, se presedu (v pravo stran :) ) ... pol pa je zagrabla sam tacka in skorenj po asfaltu... in sm poslu vse nekm in su dmu :)

In ti naj bi bil Raceboy?

Takoj na ride trenirat al pa nick zamenjat! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašinmajster ... s čelom po tleh... itak... ti boš šel prvi (višje čelo pa to) pol bom pa jst za tabo ponovil... a bo šlo tko? :P:worship:

Veš kak je to...vsak lahko uči samo kar zna...in pri mašinci...pač te lahko nauči samo čelado drajslat po tleh ali nespametne stresat po netu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa zadnjič z komolcem drsal po tleh, a do to vredu?

ni v redu..v drugo temo se spokaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa zadnjič z komolcem drsal po tleh, a do to vredu?

Ja jz bi tud...ena od stvari,ki bi jo rad sam izvedel-doživel...Kaka slikca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz bi tud...ena od stvari,ki bi jo rad sam izvedel-doživel...Kaka slikca?

sem probal, še s čelado, po riti, bokih.....verjemi, ni lušno zato ne probavaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!