Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

sem probal, še s čelado, po riti, bokih.....verjemi, ni lušno zato ne probavaj :whistle:

:nono: samo z kolenom in komolcem naenkrat to bi blo vse!Več tega sem že večkat :whistle: prepuščam drugim :)

Mam pa še željo oz. sem si umislil letos,da probam po kolenu pa leva roka v zrak...Nujno moram nazaj nek pravi mopi kupit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: samo z kolenom in komolcem naenkrat to bi blo vse!Več tega sem že večkat :whistle: prepuščam drugim :)

Mam pa še željo oz. sem si umislil letos,da probam po kolenu pa leva roka v zrak...Nujno moram nazaj nek pravi mopi kupit!

Ti....pametni in pogumni klobuček.

A nebi raj kako bejbo probal........na obeh kolenih, pa obeh komolcih.......pa obe roki lahko istočasno v luft držiš......pa tut z ušesi ploskaš......

Nauš verjel.......kaki užitek je to.

Pišuka, kaki otroc...........pa pravjo, da na mladih svet stoji..........čedalje bolj sem prepričen, da nau nič od moje penzije, če bodo taki morali filat pokojninsko blagajno. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čedalje bolj sem prepričen, da nau nič od moje penzije, če bodo taki morali filat pokojninsko blagajno. :alien1:

začni šparat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
In ti naj bi bil Raceboy?

Takoj na ride trenirat al pa nick zamenjat! :krneki:

..ja oprosti ..sm prasu sam za mnenje... kaj ma pa tuki nick opravit pa tudi nevem... kaj ce bi mel nick "dedek" nebi pa sploh smel polagat ovinkov all kko ? ... tud tvoj nick nima nekega pravega imena je tko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti....pametni in pogumni klobuček.

A nebi raj kako bejbo probal........na obeh kolenih, pa obeh komolcih.......pa obe roki lahko istočasno v luft držiš......pa tut z ušesi ploskaš......

Nauš verjel.......kaki užitek je to.

Pišuka, kaki otroc...........pa pravjo, da na mladih svet stoji..........čedalje bolj sem prepričen, da nau nič od moje penzije, če bodo taki morali filat pokojninsko blagajno. :alien1:

Sej če bojo take gluposti treniral po ridah pa še kje,tko ne bo nobenga,da bi delu za naše penzije!!!!Je pa dobr da bomo mi starci lahk mlade babe jagal!! :kva2::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ma pa tuki nick opravit pa tudi nevem... kaj ce bi mel nick "dedek" nebi pa sploh smel polagat ovinkov

Znaš ti dobro šta ima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Spet nekaj poučnih filmčkov o pozicioniranju telesa, se splača pogledat....

Popravljeno . Popravil Sandko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji imajo trenutno 2 Marofa, 2 Racelanda, pa ene 10k po cesti, od tega precej Kačjih rid, pa tudi kakšna Rakitna se je našla vmes. To ne pomeni, da jih ne uporabljam, ampak zgolj to, da ne tiščim brezveze kolena v tla.. Še bodo za nekaj časa.. :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji imajo trenutno 2 Marofa, 2 Racelanda, pa ene 10k po cesti, od tega precej Kačjih rid, pa tudi kakšna Rakitna se je našla vmes. To ne pomeni, da jih ne uporabljam, ampak zgolj to, da ne tiščim brezveze kolena v tla.. Še bodo za nekaj časa.. :)

Aha sej to mi je čudno k s temi drsniki nism biu še na ovinkih tipa Kačje ride al pa drikališču kjer se veliko kolenčka :) V bližni okolici je ene par zaporednih ovinkov z lepim asfaltom pa sm ene parkrat potegnu in se mi je drsnik kr konkretno zbrusu cca. 1cm manj ga je :? mam pa Spyke drsnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem.. Vsekakor so tudi mase drsnikov različne, ene se bolj obrabljajo kot druge.. Ampak načeloma je najbolj bistveno to, koliko pritisneš.. Jaz res rahlo drsam, včasih celo malce odmaknem koleno.. Pa ne presedam se tolk, da bi v vsakem ovinku šel po kolenu, po kolenu grem tam, kjer je nagib temu primeren. Torej uporaba kolena je posledica hitre vožnje in velikega nagiba, se ne presedam zato, da bi drsal. Poznam pa tudi nekoga, ki je ravno take drsnike kot jih imam jaz, skoraj do konca obrabil v 1. dnevu. Vse je odvisno od pritiskanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega pa je začetna obraba odvisna tudi od oblike drsnikov. Drsniki ki so oblikovani na okroglo, se recimo veliko hitreje 1cm obrabijo na začetku, kot potem, ko se drsalna površina poveča. Potem jih pa še malo zamenjaš, oziroma obrneš, pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega pa je začetna obraba odvisna tudi od oblike drsnikov. Drsniki ki so oblikovani na okroglo, se recimo veliko hitreje 1cm obrabijo na začetku, kot potem, ko se drsalna površina poveča. Potem jih pa še malo zamenjaš, oziroma obrneš, pa je :)

No to je potem to ja :worship: do sedaj sm meu samo okrogle drsnike pa me zanima kako pa oblika vpliva na obrabo. Npr. kako se obrabljajo t.i. "ledvičke" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jz sm mel lani A* drsnike, bil sm 2x marof 2x raceland, nekej rid pa tistega (tm itak velik nism drsal), pa mi jih je polovico požrlo. Zdj sm jih pa z enim zamenal za prexport (pač bo un šminkiral :D) pa sm bil 2x na marofu, pa ne vem če mi jih je 2mm požrlo :), so trdi k prasica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tak. Ko znaš drsat, pol začneš merkat, da ne drsaš :) , enostavno nogo potegneš noter in samo malo potipaš kje si. To govorim za ST motor, kak je pa z SS fibrcami pa ne bi vedu :). Če pa se hočeš frajerja delat, pol pa drsaš in nato nadrsa tvoja denarnica. Sicer pa, vsak naj drsa kak si sam želi :D .

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zadnjih 2 furah sem resno parkrat s tacko zapel in se posran vozu pol... Se bo treba res naucit, drgac bo JOJ.. :wacko: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Distančnike pri tačkah stran. Če že odstranjeni, pa tačke višje..

Za moje pojme je to najbolj bedno, kar se ti lahko dogaja pri motorju, da imaš take tace, da drsaš z njimi.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Distančnike pri tačkah stran. Če že odstranjeni, pa tačke višje..

Za moje pojme je to najbolj bedno, kar se ti lahko dogaja pri motorju, da imaš take tace, da drsaš z njimi.

Mogoce je tud to resitev.. Kar ne skrbi je, da me v desnem ovinku prestavi in pol zletim na nasprotn pas.. Ce bi me pa v levem ovinku prestavl..... :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!