Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

Zakaj se nebi jest spravla na nekoga in ga vprašala kaj pomenjo vse tiste rute okol buče, vsi tisti popki,....in tale najnovejša ritka,.....in seveda ogromno "pametnih vložkov,........da ni to slučajno vse skupi kompenzacija lastnih kompleksov,.......

ja...se strinjam...pa poanta usnjenih modrčkov pa kromanih čoperjev... :rolleyes: ...

couldn't agree more :)

Lahko ti pa tudi nekdo razloži da je uporaba simbolov in sloganov ki jih širi dotična deklica protizakonita...

in da je zgolj dobra volja ali pa lenoba moderatorjev ta, ki preprečuje ovadbo zaradi kaznivega dejanja....

torej...kaj je bolje...linč v anonimnosti ali policijska preiskava?

jest sem za slednje :angry2:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...kaj je bolje...linč v anonimnosti ali policijska preiskava?

jest sem za slednje :angry2:

jst sm zato da se še mal 'poigramo' tuki na forumu za ostale zadeve je pa še čas :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno našim moderatorjem čist paše, da ena smrkla smeti po forumu, ker koga drugega bi že banali. :blink: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh:

Ampak mene še vedno zanima kaj je. Nacistka? Nacionalistka? Kr neki?

:hmm:

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si tud mal nestrpna,...pa dej no sej bodo tud tebe mel radi hahaha

chooper,.....ja men je kr všeč

nestrpna? daleč od tega :004 ...kar pa ne pomeni da mi mora bit vse vsec in se strinjat z vsem....umirjenost ni enako apatija! povej...se ti zdi sirjenje te ideologije primerno? oziroma sploh smiselno da ideologijo širi dekle, ki bi med drugo svetovno vojno končalo v plinski celici? logika? jest je ne vidim?

in čoper je zakurac :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nas je kar nekaj izpovedalo za bivše. Še eden pa bo treba novo temo odpret - saj veste - spomini, bolšjak in to...

ja ja puberteta je huda stvar, čeprav jaz nisem bil naci, sem predobro poznal zgodovino :P recimo da sem bil radikalni nacionalist (jebi ga je blo ravno osamosvajanje), ampak vem kaj pomeni najstniška zabloda idej, čeprav še danes nisem ravno ravnodušen totalni liberalec .)

sploh šiptar pri pisarni mi gre na kurac ker njegove slovenske stranke zaparkirajo cel trg in se vedno prebijam mimo z avtom! prekleti debili vidi sladoled pa se mu vtrga budali pol pa z 5 kepicami v gobcu poskuša manevrirat in se čudi če mu pizdim kretenu!

aja ups zdaj pe že prek slovencev šimfam, joj to je pa čisto :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh:

Ampak mene še vedno zanima kaj je. Nacistka? Nacionalistka? Kr neki?

:hmm:

pomoje tud ne loči med pojmoma :blush: ....pa tudi uspelo ji ni povedat kaj sploh želi..

na razlago še vedno čakamo... :)

in kar je njabolj hecno :) ...je tako neuglajena in nestrpna da se z njenimi metodami ne strinjajo niti najostrejši nacionalisti foruma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh:

Ampak mene še vedno zanima kaj je. Nacistka? Nacionalistka? Kr neki?

:hmm:

pomojem je te njene izjave ala velika bela rasa, white power ipd nakazujejo skrajni rasizem, medtem ko protičefurske izjave nakazujejo pa poleg tega še izrazit nacionalizem (k ga nekateri zmotno zamenjujejo za patriotizem oziroma narodno zavest) tko da ugibi dalje...

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je lep je lep :devil:

:lol1:

Mi si pa glavo razbijam, ker smo mislil, da se ti zdi, da si nacist po prepričanju.

Mala dama, nacist in narcis sta dva različna pojma. No sej ko boš malo starejša boš razumela. :lol1:

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem je te njene izjave ala velika bela rasa, white power ipd nakazujejo skrajni rasizem, medtem ko protičefurske izjave nakazujejo pa poleg tega še izrazit nacionalizem (k ga nekateri zmotno zamenjujejo za patriotizem oziroma narodno zavest) tko da ugibi dalje...

Torej je ''Kr neki'' :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je ''Kr neki'' :devil:

pomojem neopredeljena (predvsem zaradi tega ker pač ne zna izrazit svojih prepričanj, oziroma ne ve kaj sploh pomenijo prepričanja ki jih je verjetno povzela po drugih)

men je smešno to da bi tamala med drugo svetovno vojno z njenim imenom in izgledom 100% bla predelana v žajfo (žajfa kot milo) danes pa lahko iz tega potegne drugo žajfo (žajfa kot telenovela... o tem kako jo je ata nacist spolno zlorabu še z dvema prijatloma čefurjema ali črncema... karkoli in zdej je to kar pač je ali kaj podobnega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej punca nam je ušla že pred pol ure.

Mi se pa še kar j****o med sabo.

Mala ma več pameti, kot mi vsi skupaj. En ali dva posta, pa že popišemo par strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Mi si pa glavo razbijam, ker smo mislil, da se ti zdi, da si nacist po prepričanju.

Mala dama, nacist in narcis sta dva različna pojma. No sej ko boš malo starejša boš razumela. :lol1:

narcist, narascist, narascionalist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej punca nam je ušla že pred pol ure.

Mi se pa še kar j****o med sabo.

Mala ma več pameti, kot mi vsi skupaj. En ali dva posta, pa že popišemo par strani.

vsi ne enačimo službo in delo :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nasaracisionalist... s H-jem :lol1:

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej punca nam je ušla že pred pol ure.

Mi se pa še kar j****o med sabo.

Mala ma več pameti, kot mi vsi skupaj. En ali dva posta, pa že popišemo par strani.

moras priznat da je brez nje dolgcajt....jest sem takoj za to da ji podelimo titulo forumskega dvornega norčka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem je te njene izjave ala velika bela rasa, white power ipd nakazujejo skrajni rasizem, medtem ko protičefurske izjave nakazujejo pa poleg tega še izrazit nacionalizem (k ga nekateri zmotno zamenjujejo za patriotizem oziroma narodno zavest) tko da ugibi dalje...

pomoje če si nacist zagovarjaš arijsko (belo) raso, brez slovanov in podobnega nečistega ološa jasno. če si nacionalist zagovarjaš svoj narod in sovražiš vse ostale. ČE SI PRAVI MOREŠ SOVRAŽITI, TO JE BISTVO IDEOLOGIJE, "MI NISO VŠEČ NE ŠTEJE!"

torej:

1. če je naša žverca čistega germanskega porekla lahko zavrne svoje slovenstvo in je naci in sovraži vse "nečiste"!

2. če je naša žverca nečistega germanskega porekla (ata ja, mama ne) lahko zavrne svoje slovenstvo in je naci in sovraži vse "nečiste", vključno s svojo mamo!

3. če je nacionalistka more zagovarjat Slovence in sovražit tudi germane in jasno vse z juga. gre skoz če sta oba starša čista slovenca, če kdo ni (recimo da je ata german) je tu že spet dilema, bo treba očeta tudi sovražit.

bemti hude dileme za tako mlado dekle, nebi bil rad v njeni koži :?

je pa še opcija 4. ampak ni tako cool ker ni radikalna.

lahko se odločiš, da samo določenih ljudi "ne maraš" kar ne izhaja nujno iz rase, vere, itd. ampak lahko (ali bi naj) predvsem baziralo na karakterju določene osebe.

ampak kot sem že rekel, takrat se pridružiš vsem nam kar pomeni da si tako dolgočasno povprečen in sploh ne izstopaš - šokiraš ker pa je v mladosti tako pomembno in potrebno pri iskanju lastne identitete.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moras priznat da je brez nje dolgcajt....jest sem takoj za to da ji podelimo titulo forumskega dvornega norčka  :)

Maš prav. Le kaj bi si začeli v službi, če ne bi bilo DZ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem takoj za to da ji podelimo titulo forumskega dvornega norčka  :)

z minimalno 10 postov na uro...oziroma vsaj dvema namestnikoma (vađajna al pa kdo drug)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet nepotrebno kompliciranje...še najbližje je bil Hotschko.

Mladenka je samo kronično nepotešena. Vsi smo bili tam...pa tudi vsak se vrne vsake toliko tja...damn...

In če ti ves čas nekaj manjka, jasno da boš svojo zlovoljo manifestiral v skladu s svojimi leti - torej če ne veš točno kaj ti fali, boš tudi manifestacijo tega ponazarjal z zablodami. Mar ni tako?

Z leti ugotoviš vsaj to, da če si/se dobro pof**** marsikateri problemi lahko izginejo in tudi kreteni niso več tako zelo moteči. Ampak treba je malce modrosti, da to lahko uvidiš...

Divja...poslušaj Hočmajstra ali pa v akcijo in dobit enega plemenskega in ga zlorabljat. Do Absoluta. vmes pa se lahko tudi dereš kakšen slogan, če te to bolj rajca...čeprav dvomim, ker pozerstvo ni ravno rajcend stvar. Ali pa sem čisto premalo izprijen...kar bi me sicer presenetilo.

:D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divja...poslušaj Hočmajstra ali pa v akcijo in dobit enega plemenskega in ga zlorabljat. Do Absoluta.  vmes pa se lahko tudi dereš kakšen slogan, če te to bolj rajca...

:D  :devil:

.. amen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!