Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

Spomnem se enkrat da je blo neki govora okoli shimny efekta pri eni dunlopki ne vem pa pri kateri 207 ali 208?

:slap: pa daj kupi katerokoli gumo pa ne kompliciraj, saj nimaš GP motorja pa ne voziš GP <_< shimny se pojavi tu in tam, samo če se guma in motor res ne razumeta ali če je guma točno določeno obrabljena,......... ne paničari :whistle:

aja pa da odgovorim na naslednje vprašanje, naj te oprijem na skrbi, z obema boš spravil husota na koleno v obrabi pa tudi ne bo opazne razlike :P

PS: neki FZ6 sindrom se tu rojeva ali pa že je pa sem jaz spregledal :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če tako pogledaš, pirelli diablo ni dražja od dunlop .. z njo narediš več kilometrov

:grrr ne bo držalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmisljal sm tudi o maxxis, kaj pravite na to?

LP

vzami!!!! supermaxxis 100€ je cena ... js sem jo že skuru zadaj .. 7000km norenja ... zadovoljen ... res da jo segrevaš nekaj kilometrov ... ampak potem... piči miško... odlična guma....

za spredaj pa ji ne zaupam .... raje d208 ali d207 ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzami!!!! supermaxxis 100€ je cena ... js sem jo že skuru zadaj .. 7000km norenja ... zadovoljen ... res da jo segrevaš nekaj kilometrov ... ampak potem... piči miško... odlična guma....

za spredaj pa ji ne zaupam .... raje d208 ali d207 ....

UUU; to si moral pa kr ornk noret :naughty:

P.s.: kaj pa je to pravzaprav za ena guma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUU; to si moral pa kr ornk noret :naughty:

P.s.: kaj pa je to pravzaprav za ena guma :)

zakaj me zfrkavaš zdej ... :blush:

lej .. d207 sem skuru v novembru ... in potem marec, april ..zdržala 4000km .... pa v teh mesecih veš kakšne so ceste ....

z maxxis čez celo poletje 7000 .. "bolj agresivne vožnje" ... upam da je ta izraz primernejši in ne posega v samozavestnost o Tvoji "nori" vožnji :P .) :004 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj me zfrkavaš zdej ... :blush:

lej .. d207 sem skuru v novembru ... in potem marec, april ..zdržala 4000km .... pa v teh mesecih veš kakšne so ceste ....

z maxxis čez celo poletje 7000 .. "bolj agresivne vožnje" ... upam da je ta izraz primernejši in ne posega v samozavestnost o Tvoji "nori" vožnji :P .) :004 ...

Mahm, sej te ne zafrkavam, sam sprašujem; se mi zdi da mora bit res ornk guma da tok zdrži (7000 km) pri "bolj agresivni vožnji" :kva2: In kaj ima tuki zraven moja samozavest :? :P Moja "nora" vožnja??? Bom vzela kot kompliment :blush:

No, dzj pa dost zajebancije. Povej nam, kaj je to za ena guma: Maxximus??* :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxsimus ja .. bo ratalo še mikimous ven iz tega počasi :D :D

ja itak kot kompliment ;) ... !!

to so te gume ... http://www.maxxis.com/products/motorcycle/overview.asp

ja res .. sem totalno navdušen nad temi gumami ... v ameriki so ful priljubljene za vsa vozila .. tukaj so bolj za cross poznane .. tudi za avte..

za cesto se pa ne bojo prijele ... slovenci nismo za novitete .. že 30 let se kupuje in hvali hondo in bmw ... tako je tudi pri gumah ...

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak kot kompliment ;) ... !!

to so te gume ... http://www.maxxis.com/products/motorcycle/overview.asp

ja res .. sem totalno navdušen nad temi gumami ... v ameriki so ful priljubljene za vsa vozila .. tukaj so bolj za cross poznane .. tudi za avte..

za cesto se pa ne bojo prijele ... slovenci nismo za novitete .. že 30 let se kupuje in hvali hondo in bmw ... tako je tudi pri gumah ...

Kje pa to kupiš v SLO?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojma nimam kdo uvaža ... mislim da večina vulkanizerjev lahko zrihta ...

moja dva njbližja imajo vedno na zalogi ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirelli Diablo je definitivno boljsa guma od d207 in d208 poglej mal teste. V sport razredu je d208 podn ,je vse ostalo skor bols od tega.

Comet ima original sport gume gor in verjetno je tudi geometrija motorja in vse ostalo prilagojeno tem.

Jaz pa razmisljam o d220 touring gumi (vecje st prevozenih km) pa se poceni jo dobim.

Malo me pa skrbi kako se bo motor obnasal sploh v kriticnih nagibih.

Test gum: http://www.motorjet.com/download.php?id=4252405,305,1

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si delu z gumo da je pr strani zarezana do platna?

Ni zarezana - obrabljena je. Ovinki na N. Marofu so pretežno levi... O:-) In guma je še kar držala (pa taka podn guma :rolleyes: ).

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci;

Koliko Marofa pa je prevozila guma?

Ne bi vedu... Verjetno kar večino od tistih 1000km. :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divjak. :blush:

Sicer zaj že to nima nič več veze z Husotom, samo bom na hitro izkorisil priliko.

Pliiisss, na hitro vtisi 208rr na Marofu. :D Kaka "presenečenja", morda na dejstvo, da je asfalt baje kar precej gladek... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo izkusnje z touring gumami na cometu?

Če je D220-touring potem jih mam jaz.....neki 1500km....osebno se mi v dežju zdijo mal boljše ko Diabolo...

drgač pa ista jajca.....pritisne v ovinek isto kot Pirelli...

Aja..po teh prev.km še nč obrabe vidne sam mislim da je to pri vseh pnev. tako...1000 ni nič za takjšno pnevmatiko...razen če je zmontirana na Dančijevem motoru...ker Danči je..post-6275-1138356010.gif

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo izkusnje z touring gumami na cometu?

enkrat sem že napisal vtise o Metzeler Z6, ki sem jo imel zadaj:

Metzelerjevo Z 6 sem vzel, da bi naredil več kilometrov (in ker naj bi bila zelo dobra guma), vendar sem bil z njo nezadovoljen. Hladna sploh ni dobro držala, tudi ko je bila ogreta na gladkem asfaltu ni držala, tudi črt in prehodov za pešce sem se raje izogibal. V dežju se tudi ni izkazala. Enkrat (proti koncu profila, a še vedno legalna) mi je v dežju pri vožnji naravnost prav grdo zaplesal motor pri rahlo dodanem gasu v tretji prestavi in cca 4000 obratih. Zaradi profila (ST guma) sem prišel do roba profila (in še čez), zaradi česar je zadnja guma v globokih nagibih popuščala.

Povzetek: raje kupi športno gumo in naredi manj kilometrov kot s strahom na ST gumi tistih 2000 km več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

basko, preberi moje vtise z Z6 v temi metzeler na sicer nekaj tezjem in ca. dvakrat mocnejsem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je D220-touring potem jih mam jaz.....neki 1500km....osebno se mi v dežju zdijo mal boljše ko Diabolo...

drgač pa ista jajca.....pritisne v ovinek isto kot Pirelli...

Aja..po teh prev.km še nč obrabe vidne sam mislim da je to pri vseh pnev. tako...1000 ni nič za takjšno pnevmatiko...razen če je zmontirana na Dančijevem motoru...ker Danči je..post-6275-1138356010.gif

A.

Na pisti nobena guma ne zdrži več kot 1.000 km-jev. Pa nehite ga že srat!!!

Popravljeno . Popravil motobaby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred par dnevi sem namontiral opletene zavorne cevi. Občutek na zavorni ročici je bistveno boljši - nič več spužvast... :OK: Upam, da bo kmalu bolj toplo, da bomo bremze lahko sprobali še v akciji...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo našel 25kW blokado homologirano za Husota? :whistle:

D.

Sem že našu - Heimracing.de - čakam še odgovor, če ima vse potrebne papirje...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!