Skoči na vsebino

Skuter tuning!


x8r-x

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...
' date='14 Apr 2004 @ 21:47'] Mene zanima če se splača dat noter športni variator v skutera 50ccm samo blokade veni? :D

športni variatorji kot so speed control, multivar so narejeni zato da ti skuter lepše in enakomerno pospešuje ter odprvi luknje v pospeševanju, ki pa nastanejo zaradi vgradnje daljših prenosov. Lahko pa tud daš na 50cc. Lepše bo pospeševal, na končni pa ne boš pridobil kaj dosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ziher bo pozitivno pomago, vsaj v enem pogledu drugače ga nebi prodajali, edino kaj je slabo je, da morš dat dnar ven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Jest sm zj dal gor 70 ccm(air cooled) pa me zanima kok cajta morm bl pocas vozt,je pa iz gusa.

500km z najvecjo dovoljeno hitrostjo 70km/h in pocasnim speljevanjem.Kaksno olje zrevn bencina je tud zazeljeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pazis na masino kot na dojencka pa ti bo zaribala, lahko jo gonis od zacetka pa bo delala dolgo in hvalezno...odvisno od srece:)

ce bi rad dolgo vozo pa vseeno mas vecjo moznost prezivetja ce bos 500km naredo tak kot je robi reko.

al pa vsaj 350, da ti ne bojo zivci sli:) vedno hitreje pac vozi.

glede olja:

niti enkrat se nisem nalil zraven bencina pa tankam motul scooter ze od zacetka pa mam naretih 13k s 70ko pa gre ko urca:) bolj ko marsikatera druga:)

sosolec je mel nonstop motul scooter power noter pa se poleg benza pa mu je 2x ze zaribalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sosolec je mel nonstop motul scooter power noter pa se poleg benza pa mu je 2x ze zaribalo...

a ma sportn filtr? kolk pridno ga kej puca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk je s tem pucanjem filtrov ,s kero tekočino ga vi pucate,a vela kaj od odma al morm prav posebi kupit ko spet $$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk je s tem pucanjem filtrov ,s kero tekočino ga vi pucate,a vela kaj od odma al morm prav posebi kupit ko spet $$

Malo ga v bencinu poburlkaš, potem pa ga lahko s šprejom za te filtrirne gobice našpiricaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danke,drgač mi je pa zdnič filtr dol padu sma se dva pelal pa mal skoču pa sm pozabu dani bil vredi gor,pa je dol padu,pa ga avto zgazu,

itq je bilen u kurcu filter,Rms

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Jest sm zj dal gor 70 ccm(air cooled) pa me zanima kok cajta morm bl pocas vozt,je pa iz gusa.

Jas sem mojega pri 60km/h vozo za ena dva kesla bencina (računaj okoli 14l, naredo sem 620km). Izkazalo se je za dobro. Je pa res, da je bil fluidno hlajen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!