Skoči na vsebino

Skuter tuning!


x8r-x

Priporočene objave

ja to sem iskal. rs hvala, zdej pa po nakupih.

pomoje bo povratna 115% al nekej tazga čist dost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni se mi dalo neke orenk teme iskat, pa bom kr tle napisu...

a ste že vidl twin spark kapo za skuter cilinder? :) fora... :D a ve kdo kj o tem, če je to sam za dirko al se to tut da uporabt v prometu... :D...mislm, če je to kaka huda vgradnja in morš še velik delov menjat al ne? a se je kdo že sreču s tem? :) men fajno zgleda... to bi po mojm taki skuter vleku ko prasička... :OK:

aja...pa kolk kj to stane, nikjer nism najdu cene za to... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne moreš samo kape menjat, to ma fabrizi racing z twin spark cilindrom naj bi bil nekje tako močn ko MHR mogoče malo bolj stane pa z gredjo ki paše samo fabrizijeva nekje okoli 1k EUR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne moreš samo kape menjat, to ma fabrizi racing z twin spark cilindrom naj bi bil nekje tako močn ko MHR mogoče malo bolj stane pa z gredjo ki paše samo fabrizijeva nekje okoli 1k EUR

+elektroniko še zraven dobiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mislim da še celo auspuh..samo je baje tisti ˝kao najjači fabrizzi auspuh˝ neke istega ko c16 <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rora ne dobiš, ker stane samo ror 400EUR :BUA: :BUA: :BUA: je pa lep pa redek to je edini razlog zakaj bi ga mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš internetne strani?

idi na google in napiši scooter tuning notri...

drugič prosim piši po slovensko!!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne zdej o slovenskem jeziku, ker tlele nobedn ne zna slovensko pisat. čist tko by the way ima slovenščina tut velike začetnice, namenilnike, ki se jih ne menja z nedoločniki...

mah, pište tko k prej, sj smo se čist dobr zastopil dolenci, štajerci, gorenci in primorci. vsak se mal prlagodi pa je.

pa pozabte na tist styling, sem že najdu kar sm iskal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pozabte na tist styling, sem že najdu kar sm iskal :D

paaa jooojj :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pobje, kwa pravte na moj izdelek? Je še v izdelovanju in upam da bo enkrat tudi nastal, saj imam vse mere in to... :) To sm se muču ko hudič, zdj me pa neki matra tm k zavije cev, pa morm uštelat s tem AutoCAD-om... :) :OK:

post-7997-1148502644_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, kwa pravte na moj izdelek? Je še v izdelovanju in upam da bo enkrat tudi nastal, saj imam vse mere in to... :) To sm se muču ko hudič, zdj me pa neki matra tm k zavije cev, pa morm uštelat s tem AutoCAD-om... :) :OK:

Zato bi jaz prej uporabo SolidWorks al pa ProEngineer-a. Se da lepse, boljse delat. Malo se samo naucis uporablat. Drugac pa me veseli da to kdo sam dela doma(auspuh mislim)

Iz cesa bos delal? Rostfraja al cesa druga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo se mi tudi že v to spuščali...moraš pa vedet da ni vse samo zunanjost izpuha, ampak tudi notranjost, ker če ne je zvok katastrofa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!