Skoči na vsebino

Kaj se zgodi če nimaš izpita?


Unikat

Priporočene objave

arest pa - če koga fentaš ali hudo poškoduješ namerno - dobiš tudi, če imaš izpit ...

izpit je nujno potreben

zaradi takšnih kretenov umirajo nedolžni lu :BUA: dje na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da če maš pa izpit si pa vse nedolžn če ga pa nimaš si pa kreten neumen , nesposoben za na motor, sploh ne znaš predvidevat, se pelat.... če maš pa izpit pa vse to imaš?? wow

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je z tem zakonom z izpitom?

-Recimo da imaš že 2 leti A in imaš plombo za 350ccm oz 24kw.

-Motor pa je 600+ in ima 21kw.

-kw/kg ali kdaj sploh lahko voziš tako zadevo če imaš 20let?

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da če maš pa izpit si pa vse nedolžn če ga pa nimaš si pa kreten neumen , nesposoben za na motor, sploh ne znaš predvidevat, se pelat.... če maš pa izpit pa vse to imaš?? wow

Sej te noben ne sili da imaš izpit. Pač polniš državno malho :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit je nujno potreben

zaradi takšnih kretenov umirajo nedolžni lu :BUA: dje na cesti

Ljudje umirajo običajno predvsem zaradi voznikov, ki imajo izpit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer ne piše, da če imaš izpit, pa si varen voznik. Pa da ne boš koga poškodoval v nesreči. Vozniško je le nek dokaz, da si osvojil osnove vožnje. Učenje se potem šele začne. To, kako vozijo nekateri, pa ne bi.

Vsaj včasih je bilo tako, da če si povzročil prometno s telesnimi poškodbami, pa alkohol vmes, si šel sedet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da če maš pa izpit si pa vse nedolžn če ga pa nimaš si pa kreten neumen , nesposoben za na motor, sploh ne znaš predvidevat, se pelat.... če maš pa izpit pa vse to imaš?? wow

če znaš predvidevat, se pelat, si sposoben za motor, le kaj bi te v tem primeru zadrževalo da nebi opravil še izpita ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer ne piše, da če imaš izpit, pa si varen voznik. Pa da ne boš koga poškodoval v nesreči. Vozniško je le nek dokaz, da si osvojil osnove vožnje. Učenje se potem šele začne. To, kako vozijo nekateri, pa ne bi.

Vsaj včasih je bilo tako, da če si povzročil prometno s telesnimi poškodbami, pa alkohol vmes, si šel sedet.

Tako bi moglo bit tudi danes,...alkohol nima kaj počet na cesti!!!!!Ali piješ,ali voziš!!Zanimivo bi bilo videti koliko bi bilo potem nesreč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako bi moglo bit tudi danes,...alkohol nima kaj počet na cesti!!!!!Ali piješ,ali voziš!!Zanimivo bi bilo videti koliko bi bilo potem nesreč...

popolnoma strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako bi moglo bit tudi danes,...alkohol nima kaj počet na cesti!!!!!Ali piješ,ali voziš!!Zanimivo bi bilo videti koliko bi bilo potem nesreč...

in podvarianta - ali voziš po predpisih, ali pa ne smeš voziti ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in podvarianta - ali voziš po predpisih, ali pa ne smeš voziti ... :OK:

a vas mama ven ne :P pusti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vas mama ven ne :P pusti

Žal nisem več v mali šoli, sem že na faksu, lahko delam, kar hočem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vas mama ven ne :P pusti

men je mami lekla da doklel mam tlinajst let lahk sam po motosvetu slfam :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je mami lekla da doklel mam tlinajst let lahk sam po motosvetu slfam :cry:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

modri darko...tudi predpise je treba spoštovati :grim

dodoločenemejepress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor:

najprej ti jajca odrezejo. nato te oderejo, pod nohte dobis bambusove spicke, podplate ti nasolijo da jih koza lazje polize in za konec gres lahko domov mami jokcat. :devil:

ali pa denarna kazen in/ali sodnik za prekrske. :whistle:

resno:

v AUT ce si samo pozabil doma izpit sledi denarna kazen (pri kontroli). ce je kaksna vecja frka (npr. nesreca) bo kazen visja.

ce ugotovijo, da vozis brez veljavnega izpita, ker so ti ga ze vzeli...... potem je pa veselica odvisna od resnoti predhodnih prestopkov. od denarne kazni do podaljsanja odvzema do blokade (ponovnega) polaganja izpita in prepovedi polaganja izpita (brat od znanca spada sem; v 13 mesecih so ga 6krat dobili pijanega. v zivljenju ne sme vec za volan).

odvisno od okoliscin.

ce pa se nisi nikoli imel izpita: denarna kazen, prepoved opravljanja izpita za dolocen cas (do 5 let, ce se ne motim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ja pri nas so tud enga veckrat ustavl pjanga in ne sme vec za volan. Zdej se pa z mopedam okol voz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pregledal zvcp pa nisem najdel kje bi pisalo ce vozis brez izpita,...oz imas izpit za 125ccm in ti do 25kW manjka par mesecev(vem da je isto kot da nimas)....

kaksna je kazen za mladoletnika oz starse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vožnja z nepravo kategorijo....120k bivših sit

...možnost prepoveda opravljanje prave kategorije do 2 let

neki takega. Te 2 leti mi niso nikdar bile povsem jasne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vožnja z nepravo kategorijo....120k bivših sit

...možnost prepoveda opravljanje prave kategorije do 2 let

neki takega. Te 2 leti mi niso nikdar bile povsem jasne...

samo kazen ti lahko da komaj sodnik,ali?pa A1 ti odvzamejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, vidim da je moj topic po dveh letih kar popularen postal. O:-) Kolikor vem, je po novem zakonu tako, da ti prepovejo opravljanje izpita za nadaljni 2 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj vozim po pravilih, imam registriran motor vse lepo in prav, samo izpita nimam. Po cesti pa prekrškov in karambolov ne delam, ker v 6 letih še nisem padel ali naredil kaj podobnega. Vsaj do zdaj ne... 2 leti sem se z Tomosom vozil brez izpita, zdej me je pa mal strah da bi mi 125ccm motor vzeli... A je možno da mi ga vzamejo? Zavedam pa se, da sem kriv če me nekdo zbije.

Ma ni panike unikat....ti se samo vozi in vozi. Izpita za 125ccm ti ga ne morejo vzet, ker ga itak nimaš :lol1: . Poleg šoldov s katerimi te ocarinijo ti lahko prepovejo delat izpit za bilo katero kategorijo. Tako se je zgodilo enemu prijatelju......se je vozil z avtom brez izpita.....poanta...denarna kazen (lepa) + prepoved 2 leti delati izpit za katerokoli kategorijo. Zdej pa naredi ti, ker itak vi najstniki ste najbolj pametna, izkušena, razgledana in odgovorna bitja na tem svetu. Če bi bil jaz tvoj oče, pod takimi pogoji ti tega motorja sploh ne bi nikoli imel. To vzami vse za razmislek.

Popravljeno . Popravil Schultz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!