Skoči na vsebino

Galerija avtomobilov


bassko

Priporočene objave

Pa ziher so vsi šraufali razne AMG-je, M-e, RS-e in ostale športne predelave, da zdaj ti veš kiri je najboljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so!

Saj veš da AMGje, Me in podobne zaedve vsi vozijo k vaškimu Frančku pod senik šraufat.

Veš kok tii avti popijejo! Nekje je le treba prišprarat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff kako vam z leti raste ego :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi bil zaradi mene tudi 50 let star, pa bi se vseeno smejal, če bi take oslarije pisal.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je šel od hiše :cry: . Se pa vsaj lahko tolažim z novo igračko :naughty:

TVR Tuscan 4.0 RR

img1333.jpg

img1334.jpg

dsc02330.jpg

Sočustvujem s tabo, res. :lol:

A lahko narediš kakšen posnetek, da ga še malo slišimo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je zdaj to za ena tema...."moj oči ma pa boljš avto kot pa tvoj oči."...

Tisti ciciban, ki hvali passata z 250 000 ...km...verjetno še ni slišal za letno poročilo ADAC-a.....

Ko bo dovolj star in velik, da bo lahko toliko razširil roke, da bo razgrnil časopis Delo, bo lahko prebral prej navedeno poročilo...

..ki gre nekako tako (po spominu..).

Najprej Toyota, potem dooolgo nič, pa kakšna Mazda, Honda...potem pa res doooolgo nič, pa kakšen Volvo...pa precej dooolgo nič....pa nekje v sredini zmagoslavni Nemci, z kakšnim BMWjem na sredini..pa kmalu paleta izdelkov z imenom LJUDSKIVOZ......

Sinko...strici mehaniki, pa stari fotri mehaniki, pa teta mehanik, pa sestrična avtoličar....niso ravno statistika.

Aja, se oproščam statistiko boš imel v 3. letniku srednje šole......se pravi še nekaj let ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hakinen in ostali otroci pod 15 let res kaj veliko ne morete vedeti razen to kar ste slišali, prebrali ali gledali. Izkušenj imate nič, tudi če ste pomagali držati šraufnciger stricu ko je šraufal golfa dvojko. Nevem kateri je hvalil stare vw, ampak zihr je dolenjček.

kristian ti si si pa omislil res pošten avto. A bi mi lahko na pm povedal malo več, iz kje si ga uvozil, koliko je star, moč....

Ampak auspuhi pa izgledajo kot da bi dal gor original od ktm duke 2 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dušilce ma od motorja, samo nevme točno od katerega.

Kak pa je kaj z rednimi servisi? Pa kje dobiš dele za takega exota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hakinen in ostali otroci pod 15 let res kaj veliko ne morete vedeti razen to kar ste slišali, prebrali ali gledali. Izkušenj imate nič, tudi če ste pomagali držati šraufnciger stricu ko je šraufal golfa dvojko. Nevem kateri je hvalil stare vw, ampak zihr je dolenjček.

kristian ti si si pa omislil res pošten avto. A bi mi lahko na pm povedal malo več, iz kje si ga uvozil, koliko je star, moč....

Ampak auspuhi pa izgledajo kot da bi dal gor original od ktm duke 2 :naughty:

Jaz ti povem, da ima za več kot 5 mojih cordobic HP-jčkov ostalo bo pa že Kristian sam napisal .

se dušilce ma od motorja, samo nevme točno od katerega.

Kak pa je kaj z rednimi servisi? Pa kje dobiš dele za takega exota?

Tudi ne boš pogruntal od katerga motorja so, ker so original TVR-jevi .

Deli ? Mala malca, od solidne firme se dobi vse in to v nekaj dneh. To niso makaronarji .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hakinen in ostali otroci pod 15 let res kaj veliko ne morete vedeti razen to kar ste slišali, prebrali ali gledali. Izkušenj imate nič, tudi če ste pomagali držati šraufnciger stricu ko je šraufal golfa dvojko. Nevem kateri je hvalil stare vw, ampak zihr je dolenjček.

kristian ti si si pa omislil res pošten avto. A bi mi lahko na pm povedal malo več, iz kje si ga uvozil, koliko je star, moč....

Ampak auspuhi pa izgledajo kot da bi dal gor original od ktm duke 2 :naughty:

ok ok nem se vč kregal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem pa dajmo par podatkov!

Avto je bil uvožen iz Anglije, ker jih je na celini zelo malo: samo kakšnih 26 komadov jih je v nemčiji. Ima tako kot se od poštenega angleža spodobi vrstni 6 cilindrski motor z prostornino 4,0L in 400 konjev. Avto tehna le borih 1.070 kg, kar lahko prevedemo ca 3.6-3,7 sec do 100 km/h in končna hitrost preko 310 km/h. Seveda če ti uspe moč spraviti na asfalt, saj nima nikakršnih elektronskih pomagal. Karbonski izpušni lonci so popolnoma originalni in so enake konstrikcije kot tisti od motorja - temu primeren je tudi zvok :evilgrin: Samo vzmetenje je vrhunski izdelek podjetja Nitron Racing - popolnoma nastavljivi plinski monotube amortizerji iz titana in Eibach-ove vzmeti (4-je amortizerji skupaj z vzmeti tehta le 10 kg). Vzmetenje je opremljeno spredaj in zadaj z anti-roll bar- enako kot formula 1.

Lahko povem da če asfalt ni res zelo grob bo tudi v 3 prestavi pri 50 km/h obrnil v prazno zadnja kolesa pri že spuščeni sklopki - samo pritisneš na gas in zadek že bočno prehiteva prednji del.

Kar se tiče rezervnih delov jih dobiš v angliji. Kar se tiče servisa pa se je potrebno znajti - beri servisa ni v bližini. Ampak za pravo ljubezen se je potrebno potrudit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je mozen tud kaksen podatek glede cene samega avtomobila, uvoza in potrebne homologacije? :)

Ce ni za javnost lahko tud na PM :) Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvoza ni. Ker je Anglija v EU. Potrebna pa je homologacija in to zna bit kar precej trn v peti. Meni je vzelo ca. 4 tedne. Zdej bi šlo hitreje ker vem kako im kaj. V gavnem je potrebno dokazat,


 da avto ustreza po 4 točkah EU zakonodaji in sicer:

- Emisija izpušnih plinov

- Emisija hrupa

- Zavorni sistem

- Luči

Ker TVR nima evropske homologacije (homologiran je namreč po UKLVA - United Kingdom Low Volume Approval) je potrebno te certifikate pridobiti. Edina možnost je nemški TUV, ki izda potem potrdilo da vozilo ustreza.

Glede cene pa si lahko pogledate tukaj:

Mobile.de.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajd ne flancaj :headbang: audi rs4, impreza sti, lancer evo.........sej je bmw in ma čez 400hp ampak ga izdaja zadnji pogon, medtem ko mu tile trije za šalo uidejo čez ovinke........ali mogoče ti meriš športnost v HP in pospešku do 100 :hmm: ali pa kako pičkohvaten je avto...da vse pičke gledajo ko se pripelješ pred kafič :slap: uuuuuuu kak bmw, me zapelješ malo...........ne, tle maš stelex pa cuno pa drsaj šajbe :lol1: jst grem pa na pir tacajt

no no, bmw m3 je še vseeno zadne cajte en izmed najboljših avtomobilov na trgu v svojem razredu, sploh pa njegov motor.... glede ovinkov, poglej si tole pol pa govor, recmo poglej si dirko če ti gre samo zarad vodlivosti, tud pri top gear so mel primerjavo k so hotl povozt jabolko, z m3 v prvem primeru s tem mercedezom mu ga pa ni ratal v večih poizkusih.....

http://www.youtube.com/watch?v=dQOqLMHzBtk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo bele barve ji ne bi škodilo. Upam pa da nalepke misliš vinjeto in ne kakšnih tatujev in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bele barve, mislis odbijače? Men osebno je bol všečna taka kombinacija.

Nalepke so pa drugače "miniaturne" uzadi ter na vratih spodaj.. (yamaha napis/logo, superside logo, pa reklama spletne strani).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Evo od moje mame je pa od včeraj takšen. Na srečo sm bil sam v avtu... :closedeyes:

Bil super avtoček, mala poraba, lepo ohranjen, SAVA gume :unsure:

slika013.jpg

slika017.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!