Skoči na vsebino

Galerija avtomobilov


bassko

Priporočene objave

Evo od moje mame je pa od včeraj takšen. Na srečo sm bil sam v avtu... :closedeyes:

Bil super avtoček, mala poraba, lepo ohranjen, SAVA gume :unsure:

slika013.jpg

slika017.jpg

o ti šment!! :eek: tole si pa dobr zdelal... :? ..no sam da si ti cel :) ...kaj pa je mama rekla pa raj ne vprašam.... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ti šment!! :eek: tole si pa dobr zdelal... :? ..no sam da si ti cel :) ...kaj pa je mama rekla pa raj ne vprašam.... :eek:

Mal sem se kotalil po jarkih, in nato na strehi pristal v jarku. Na srečo sem glih splezal ven ker se je začelo še nekaj žgati. Mama se še ni imela časa fajn razgovorit, ker pridejo danes domov iz morja, stolkel, sem ga pa včeri dopoldne.

Ufff....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem se kotalil po jarkih, in nato na strehi pristal v jarku. Na srečo sem glih splezal ven ker se je začelo še nekaj žgati. Mama se še ni imela časa fajn razgovorit, ker pridejo danes domov iz morja, stolkel, sem ga pa včeri dopoldne.

Ufff....

ma maš pa srečo.... :rolleyes: (glede nesreče) priporočam pa neki....spakiri potovalko... :evilgrin: ..pa spokej čimprej dok maš še cajt.... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAVA gume :unsure:

definitivno je to to ja :slap: čestitam za izlet, polet, nalet, kakorkoli pač imenuješ svoj podvig :photo:

glavno d si cel pa d ti nč ne fali, pleh je sam pleh :fredy:

tu je pa mojga gajba, 2.5 TDI @ 110KM 5 cilindrov vrstni, 2200kg pa še v 5h lahko prespimo not popolnoma na komfort :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem enkrat od mame na streho prevrnil avto z 20 000km na streho. Totalka, pa tudi so bili na morju. Hvala bogu za kasko.

Flatron@ kok si me pa nasmejal zdele s tistim kliotom s štirimi auspuhi, reči kolegu da zakaj je šparal in ni dal 3 izpuhe na vsako stran....lol

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nisi edini ki dela karambole... :D

ti matr Čiko no ....... :( :( ........sam da si ti cel.. (pleh je pleh)sam da pa še mal poziraš zravn ...brez tega pa ne gre ne... B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ima malo več kot tono in nobenih elektronskih pomagal. Kar pomeni ali znaš peljat ali pa raje pusti. Tudi 3 prestava ni varna za pohodit, ker če je malo slabša podlaga že pri relativno nizkih obratih zasuče kolesa v prazno in zadek začne bežati v stran.

Pol je pa glih taprav za slovenske ceste ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi prosil vse, ki ste tolk frajerčki, da razbijate avte in se s tem hvalite, da mi pošljete Vašo sliko z avtogramom???

Hvala vnaprej!!!

pferd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nisi edini ki dela karambole... :D

a mi prodaš pumpo za bencin? :D haha.. js jo rabm za 19ko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti matr Čiko no ....... :( :( ........sam da si ti cel.. (pleh je pleh)sam da pa še mal poziraš zravn ...brez tega pa ne gre ne... B) :D

:worship: :worship: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT (da bo uradno) jest tebe ful sovražim :whistle: :lol1:

bemti, najprej maš enega mojih sanjskih mopedov, zdej pa še moj sanjski avto...fovš :kva2: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT (da bo uradno) jest tebe ful sovražim :whistle: :lol1:

bemti, najprej maš enega mojih sanjskih mopedov, zdej pa še moj sanjski avto...fovš :kva2: :)

×2 :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je motor komaj v srednjeročnem planu, od zadnjega (wild star) pa je minilo nekaj let, lahko pripopam samo kakšno fotko od trenutne "igrače".

wAzpQHAgliT7pSqS.v.jpg

y2biyDPVyUxQN9m_.v.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!