Skoči na vsebino

Galerija avtomobilov


bassko

Priporočene objave

kavalir sori, ampak tole men zgleda kot da bi na BMW-ja namonterov feltne od kkšnga gumiradlna... res ji ne pašejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fake SLR feltne boš dal na Astro? Sej nisi resn. Dej če so ti res všeč, sam men so obupne. Zgledajo une iz pralnega praha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prou huda astra.. sam zanima me kok potem pride taka dimenzija gume cenovno? pa kok se pri vožnji puzna.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://superbuytires.com/Lorinser/

glej LM6 pa RS8

tista cena spodaj je po komadu :naughty:

Zihr je dal na starga opla feltne po 1500$ na komad, pa po mojem ni vzel replike iz avto neta za 120€. lol. Drgač pa tudi meni avto izgleda obupno, je pa od kavalirja in če mu paše naj da še amg nalepke gor.

:evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ko bo c4v4li3r čital to bo se razjasnu pa bomo vsi srečni :whistle:

men osebno se tudi zdi, da te feltne ne pašejo preveč na to astro... če je njemu všeč, zakaj pa ne an...

c4v4lier a misliš še kej druga delat na astri al boš pustu tak kt je?

btw, en kolega je čist zalublen v astre. eno je totalkiru, zaj pa ma še eno astro- karavana tko k prej- pa pravi da noče drugega avta (v tem cenovnem razredu, da se razumemo).

njegov brat pa spet vsekan na stare vectre tak da majo nekaj v familiji brž :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pr teh letih bi mogli se ukvarjat bolj z pupami. Jaz sem za 21 uri lihkar zmenjen da vozim eno od 28 col. Včeraj sem pa mel eno mlajšo, 19 colsko ma res lepo krompirano. ali kako se reče.

ne drkat tolko vam bo ramo hitlo ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fake SLR feltne boš dal na Astro? Sej nisi resn. Dej če so ti res všeč, sam men so obupne. Zgledajo une iz pralnega praha :D

sam še homologirat jih je treba :evilgrin:

stvar okusa, vrjetno jih nisem nabavu zto, ker mi neb ble všeč, kaj praviš :D

prou huda astra.. sam zanima me kok potem pride taka dimenzija gume cenovno? pa kok se pri vožnji puzna.. :rolleyes:

18 col na gume direkt dobiš smešno poceni, kok se bo pa pri vožnji poznalo, bomo pa vidli čez poletje :D

sj ko bo c4v4li3r čital to bo se razjasnu pa bomo vsi srečni :whistle:

men osebno se tudi zdi, da te feltne ne pašejo preveč na to astro... če je njemu všeč, zakaj pa ne an...

c4v4lier a misliš še kej druga delat na astri al boš pustu tak kt je?

btw, en kolega je čist zalublen v astre. eno je totalkiru, zaj pa ma še eno astro- karavana tko k prej- pa pravi da noče drugega avta (v tem cenovnem razredu, da se razumemo).

njegov brat pa spet vsekan na stare vectre tak da majo nekaj v familiji brž :xx:

na zunanjosti to, kokr je na spodnji sliki (pragovi v barvo, sanke dol), spredej še mal nižje (zj je eibach -30 not), spred opc1 podaljšek pa mogoče še zadnje luči opc, pol je pa to to

da se pa ne bo kdo razpoču od fovšije, nimam original lorinserjevih feln za 1500€ po kosu, za tako ceno bi raje carline nabavu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa so stale te k maš ti? pa če veš kaj je sploh drugačnega na fejku in orginalnih kr feltne so itak sama šminka, tu nemoreš lih o kaki vlki razliki v kakovosti govorit.

al se mogoče motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika v kakovosti vrjetno je, sam pr lorinser plačaš predvsem ime. razlika po obliki je pa v detajlih. te moje so iz belgije, JZ Wheels in so me z gumami Falken FK452 pršle mal čez jurja.

SLR:

post-12378-1234731762_thumb.jpg

Lorinser:

post-12378-1234731781_thumb.jpg

JZ Wheels:

post-12378-1234731827_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa je najbolj pomembna notranjost pa mašina(dizel z turbino)

na feltnah mam lepo radkape

notr pa usnje pa brušen aluminij

muska

tempomat

na volanu lepo za štimat musko

1000 km mi ni problem naredit

avto se prodaja

sezone se je začela :naughty:

Popravljeno . Popravil Žarko G.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kavalir sori, ampak tole men zgleda kot da bi na BMW-ja namonterov feltne od kkšnga gumiradlna... res ji ne pašejo

zdej me je pa minilo, da bi dala na svojega te. Te feltne morajo bit najmanj 20 col, da pridejo do izraza, drugače so .....

oprosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da predstavim nov avto...

....najpomembnejše je srce...2.4 JTD 20V M-JET....129kW

LmWalKMj7rVF5bvE.v.jpg

DTapqr1PY_leltXb.v.jpg

4r4DBH1ddjWFZGQb.jpg

030nebtqbvm1zF1t.jpg

l_nLsPGahKTfyeMj.jpg

se v duetu z bivso

XsRCWsE6mHJGqD2n.v.jpg

nadomestila je to:

HU0IZgQmSyVxHZfo.v.jpg

dx9kcy5km3d2lJPi.v.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da predstavim nov avto...

....najpomembnejše je srce...2.4 JTD 20V M-JET....129kW

LmWalKMj7rVF5bvE.v.jpg

DTapqr1PY_leltXb.v.jpg

4r4DBH1ddjWFZGQb.jpg

030nebtqbvm1zF1t.jpg

l_nLsPGahKTfyeMj.jpg

se v duetu z bivso

XsRCWsE6mHJGqD2n.v.jpg

nadomestila je to:

HU0IZgQmSyVxHZfo.v.jpg

dx9kcy5km3d2lJPi.v.jpg

Čestitam! Zelo lepa ;) Važn da je JTD M-Jet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej me je pa minilo, da bi dala na svojega te. Te feltne morajo bit najmanj 20 col, da pridejo do izraza, drugače so .....

oprosti

manj jih ma te felne, boljše zame :evilgrin:

drugač je pa to vse stvar okusa. to sem naredu zase ne za druge in mi je vsak dan bolj všeč in vsak dan bl čakam pomlad :OK:

@aless:

noro lepa :worship: še mal jo znižej, duša je pa itak taprava 5cyl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!