Skoči na vsebino

Galerija avtomobilov


bassko

Priporočene objave

dizelski zvok je zame zvok kot ga spušča golf II dizel, tisto šele kleplje, če pa primerjaš s tem mu ni niti podoben.........tisto o bencinskih alfah pa nanese že na avte z dušo

Simfonija za ušesa :whistle:

Drugač pa....alfa mora it na bencin, golf (pa ni važno katere generacije) pa na nafto. Samo naj kdo omeni Golfa GTI-ja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizelski zvok je zame zvok kot ga spušča golf II dizel, tisto šele kleplje, če pa primerjaš s tem mu ni niti podoben.........tisto o bencinskih alfah pa nanese že na avte z dušo

ma veš kaj, subarujeva duša mi je dost bl všeč. ne pušča flekov in po 250 000 laufa ko prvi dan, ne kadi, ne žre olja. . . čist bedn je. pa vsi knofi delajo. zadnič sm štel knofe v alfi 164. ima jih nekaj čez 40, dela p jih še ene 5. z besedo PET. kakšne zvoke spušča 2.0 TS . . nočem nit govorit : :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugac se pa rad hitro vozim in nimam rad da kdo vozi pred mano,....

In zato maš dizla? :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zato maš dizla? :lol1:

D.

Aless divja,ko p...preko 170 konjev pa tud ni tako malo!

Dizla ima ker je študent :whistle: pa že mopi papa dost dnara še bolj pa dejstvo,da vozi Alfe :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aless divja,ko p...preko 170 konjev pa tud ni tako malo!

Dizla ima ker je študent :whistle: pa že mopi papa dost dnara še bolj pa dejstvo,da vozi Alfe :lol1: :lol1:

to ni res :D ....

2. je delno res...ce bi mel siht al pa kaki s.p. :naughty: bi vozo marsikaj drugiga

motor res kar nekaj pozere iz denarnice....

...to pa da vozim alfe, pa kak naletis, isto kot pri vsakem drugem avtu,...lahko bos mel kup problemov, lahko bos pa samo vozo pa tankal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja informacija za italjanske avtomobile je taka ko se enkrat začnejo problemi jim ni konca.. :unsure: zato tudi cena temu primerna :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja informacija za italjanske avtomobile je taka ko se enkrat začnejo problemi jim ni konca.. :unsure: zato tudi cena temu primerna :closedeyes:

ce pogledas malo nazaj po temi, tej al pa od AR 156 bos videl da je takih se 90+% drugih...ker vsi samo poslusajo pa slisijo samo tisto kaj ma clovek slabiga za povedat,....pa taki si tud ne dajo v glavo vtepst da to samo slisijo in niso tega sprobali/doziveli da bi lahko govorili o tem tako ko govorijo...

...jaz sem s prejsno alfo mel tud nekaj problemov, sem jih porihtal in mi je avto lepo sluzil, ampak je bil zal premalo....atu je leto dni star avto crkno na dvoriscu da je mogla avtovleka prit po njega...pa za info-> nemca vozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja informacija za italjanske avtomobile je taka ko se enkrat začnejo problemi jim ni konca.. :unsure: zato tudi cena temu primerna :closedeyes:

A je to sistem baba rekla baba kazala??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sprobano fiat punto 2 in 3 model. pri 2 modelu je bila na koncu armaturna plošča kot novoletna smrekca. gorele so lučke za airbage in pa da ne gori žarnica pa je vse 100% delovalo, zakaj je pol svetl? me še zmeri zanima. šel je tudi ležaj na kuplengi še kej bi se najdl :closedeyes: pr temu zadnem modelu pa nisi mogu opravlat sovoznikovega okna če ga je on prvi odprl učasih celo to ni pomagalao da si ugasnu avto pa še enkrat pržou :unsure: zgleda majo hibo na elektriki. sam vem da je zmeri tko mal dnarja mal muske :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sprobano fiat punto 2 in 3 model. pri 2 modelu je bila na koncu armaturna plošča kot novoletna smrekca. gorele so lučke za airbage in pa da ne gori žarnica pa je vse 100% delovalo, zakaj je pol svetl? me še zmeri zanima. šel je tudi ležaj na kuplengi še kej bi se najdl :closedeyes: pr temu zadnem modelu pa nisi mogu opravlat sovoznikovega okna če ga je on prvi odprl učasih celo to ni pomagalao da si ugasnu avto pa še enkrat pržou :unsure: zgleda majo hibo na elektriki. sam vem da je zmeri tko mal dnarja mal muske :rolleyes:

Ja opozorilo za pregoreno lučko je svetila zaradi napačne žarnice ne zaradi pregorene. Za ležaj na kuplingi pa ni to hiba od avta ampak je to ponavadi kriv voznik, ker ta ležaj ni narejen da bi se skoz vrtel in je kdaj fajn,če dolg čakaš dat v prosti tek (ler).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to sistem baba rekla baba kazala??

Ne, to je sistem "baba čula baba rekla".

... 'baba rekla baba kazala" je napačna interpretacija, posledica površnosti pri poslušanju oziroma nekvalitetnega komunikacijskega kanala pri prenosu t.im. ljudskega izročila.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to je sistem "baba čula baba rekla".

... 'baba rekla baba kazala" je napačna interpretacija, posledica površnosti pri poslušanju oziroma nekvalitetnega komunikacijskega kanala pri prenosu t.im. ljudskega izročila.

:)

in dodajanje nepreverjenih oz. netočnih informacij.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja opozorilo za pregoreno lučko je svetila zaradi napačne žarnice ne zaradi pregorene. Za ležaj na kuplingi pa ni to hiba od avta ampak je to ponavadi kriv voznik, ker ta ležaj ni narejen da bi se skoz vrtel in je kdaj fajn,če dolg čakaš dat v prosti tek (ler).

tole glede napačne žarnice mi povej..da vidm če se da kej popravt :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam štima je grda! že OK da pije manj, da vredu gre......sam k mele res ko en traktor. To se pač vsakem avtu ne poda, žal. In Alfa je ena izmed, prav tako v kabriolete ne bi smeli vgrajevati dizle!

dol mi visi kaksno "stimo" ma, tako ga ne slisim (in ga tudi nocem). CD v radio in uzivam.

vozne lastnosti so pa zame cisto ok. ce je se kaksen chips vmes.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole glede napačne žarnice mi povej..da vidm če se da kej popravt :unsure:

To ti je najbrš zadnja pozicijska pregorela, ane? Ja če daš not mal švohnejšo od original (manj Wattno) pa de je ena mal močnejša pol ti una rumena opozorilna lučka sveti...tko da morš obe dat iste moči...tak problem je imel en kolega in je pol obe žarnce zamenov pol je imel pa mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti je najbrš zadnja pozicijska pregorela, ane? Ja če daš not mal švohnejšo od original (manj Wattno) pa de je ena mal močnejša pol ti una rumena opozorilna lučka sveti...tko da morš obe dat iste moči...tak problem je imel en kolega in je pol obe žarnce zamenov pol je imel pa mir.

aha no supr bom prever. pol pravš da ni važno kot vatne so sam da sta enaki obe :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha no supr bom prever. pol pravš da ni važno kot vatne so sam da sta enaki obe :unsure:

Ja obe morjo bit enake...če so pa različne pa najbrž švojnejše ne zazna in pol sveti lučka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dol mi visi kaksno "stimo" ma, tako ga ne slisim (in ga tudi nocem). CD v radio in uzivam.

vozne lastnosti so pa zame cisto ok. ce je se kaksen chips vmes.... :whistle:

Enem to drugem drugo. K sreči še obstajajo znamke, ki imajo boljše bencinarje kot nevšečne traktorje, tako da se k sreči najde za vsakogar nekaj.

samo mimogrede - zakaj pa v Lambote in Porshe 911 in razne Astone, Jaguarje XKR.....ne vgrajujejo dizle, če je tak fajn? Zato ker je štima grda :) no pa še kak detajl je tudi...se mi ne da k je glih tema GALERIJA!!!

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mimogrede - zakaj pa v Lambote in Porshe 911 in razne Astone, Jaguarje XKR.....ne vgrajujejo dizle, če je tak fajn? Zato ker je štima grda :) no pa še kak detajl je tudi...se mi ne da k je glih tema GALERIJA!!!

Tko mimogrede,če bi sledil avtomobile bi verjetno že vedel...

Lambo je v načrtu bil že letos,pa se je vse prestavilo,ker niti audi R8 "še ni uradnega" dizla!Zato se je tudi šlo v Lemanu na 10cilindrov iz 14!Ker 14 je bilo neuporabno za na cesto!Porsche je bolj kot ne kupil še preostanek delnic za prevzemVW,da mu ni potrebno posebej razvijat dizel motorja za cayene.V katerega prihaja dizel motor!Tako,da ga lahko pričakujemo tudi v 911 v prihodosti!Aston pustimo-zaenkrat imajo še z bencinci ful problemov in reklamacij v garancijskem roku!Jaguar bo takoj,ko bo Ford sposoben izdelat konkurenčen dizel-ne kubiki in moč ampak teža...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko mimogrede,če bi sledil avtomobile bi verjetno že vedel...

Lambo je v načrtu bil že letos,pa se je vse prestavilo,ker niti audi R8 "še ni uradnega" dizla!Zato se je tudi šlo v Lemanu na 10cilindrov iz 14!Ker 14 je bilo neuporabno za na cesto!Porsche je bolj kot ne kupil še preostanek delnic za prevzemVW,da mu ni potrebno posebej razvijat dizel motorja za cayene.V katerega prihaja dizel motor!Tako,da ga lahko pričakujemo tudi v 911 v prihodosti!Aston pustimo-zaenkrat imajo še z bencinci ful problemov in reklamacij v garancijskem roku!Jaguar bo takoj,ko bo Ford sposoben izdelat konkurenčen dizel-ne kubiki in moč ampak teža...!

Vse super. Teli dizli z turbinskim polnenjem so čist super zadeva. Samo, da jih pa želijo že v vse športne avtomobile ugrajevat, se mi pa malo mimo vse skupaj zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je to bullsit. Še lep čas bo minil preden bojo 911 in Lamboti in Astoni in Jaguar XK in podobni dobili dizl! Seveda bi bilo smešno če ga ne bi slej ko prej dali v R8, je le nek smešn Audi, v katerem pač mora bit dizl - zakaj, še sami najverjetneje ne vejo :( LeMan s serijsko proizvodnjo le nima toliko skupnega, kot to misliš ti. Za ostale se bomo pa še načakali, verjemi negirajoči Sesir. Delnice nimajo veze z 911, za Čajena se pa res nekaj govori...a Čajen je 911, športen avto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dobrih avtov ,ki so mi padli v oći na letošnjrem Ženevskem sejmu !!! :whistle:

post-9445-1237756912_thumb.jpg

post-9445-1237756920_thumb.jpg

post-9445-1237756933_thumb.jpg

post-9445-1237756969_thumb.jpg

post-9445-1237756987_thumb.jpg

post-9445-1237757001_thumb.jpg

post-9445-1237757019_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bi bilo smešno če ga ne bi slej ko prej dali v R8, je le nek smešn Audi, v katerem pač mora bit dizl - zakaj, še sami najverjetneje ne vejo a Čajen je 911, športen avto?

Tud serija 6 nikoli ni bila in so mislili,da tudi nikoli ne bo pa je dizel...Me prav zanima kdaj bo še SL :whistle:

R8 in 911 sta neposredna tekmeca v tem segmentu vozil!In že zdaj je R8 pobral dost kupcev,tako,da bodo morali kaj hitro kaj okreniti v tej smeri...sicer pa bo čas pokazal svoje!

Je pa res,da glede na pozicijo motorja,bo v 911 velik problem dati dizel motor.No mogoče pa bo do tedaj že na pravem mestu :whistle:

V bistvu so dizli pri istih konjih že hitrejši,da ne govorimo o manjši porabi!

Težko je zdaj najdit enaka avta z enakimi konji.Ampak naprimer audi a6 2.4 130kw ima 8,9sek in gre 231km/h

audi a6 2,7 tdi 132kw ima 8,1sek in gre 230km/h

a8 4,2tdi(240kw) pa je celo pri manj konjih hitrejši od 4.2(257kw) bencinarja! 5,9sek,6,1sek!

Dizli se razvijajo :naughty:

@rot saj bodo bencinarji ostali tako,da...izbira pa prav,da je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!