Skoči na vsebino

Kanu - kajak


gregas

Priporočene objave

Oj zanimam se za nakup kanuja ali kajaka za 2. malo sem iskal po slovenskem netu pa nasel www.kanu.si in www.prijon.com ki so baje slovenski. Nekako najbolj mi je pa še všeč dagov (www.dag-kayak.com) čolniček a nevem kje bi ga lahko pri nas kupil.

...vsak nasvet je dobrodošel...

freeland_bato.gif

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dagger je včasih izdeloval simpatične kanuje, pa jih je vrgel iz programa..

tudi jaz iščem, zato hvala za info..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povprašaj v SKOK šprtu.......Tacen.....nekje ob progi za kajake in kanuje na divjih vodah.

Kolikor vem,imajo tudi veliko izbiro rabljenih stvari.

Cifre ne vem.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prašal ...nimajo ne štacune ne kanujev.

Od kdaj pa to :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

E i ovo nije ko pre godinu i pol....ajmeeeeeeeeee....kamo žuri ovaj svijet

Sorry......nisem vedel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se zgodi... men je najbolj všeč prijonov pijave model - sam 1.200eur je pa malenkost preveč :huh:

Piave_p.jpg

Popravljeno . Popravil gregas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poklič tega tipa v Polje. dela kanuje po nekem ameriškem modelu (razlagal mi je, da je enga aluminijastga prpelu iz USA) in po njem naredu poliesterskega in dodal komore z zrakom pod poličke za sedenje - nepotopljivo. sem se pred časom zanimal za nakup pa je pol mel trajk prednost. če bom kupoval grem k njemu.

telefon: 041/389-492

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ... nekje ob Soči je prodajalec Daggerjev. Številke nimam več, vem pa kako lahko izveš kje se prodajajo: pokličeš Javornika na Krko, Carpe Diem. On bo vedel ... pred časom jih je tudi prodajal, vendar jih ne več ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gregas: Prijon je drugače nemška firma, ima pa tudi slovenski zastopnik (je nekje ob Soči) svojo spletno stran

Verjetno te bolj kot kanuji zanimajo dvosedi (potovalni) kajaki za mirne vode. Te imajo pri Skoku, z njimi pa občasno organizirajo tudi vodene izlete. Lahko se dogovoriš tudi za individualno izposojo in greš sam sprobat nekam, da vidiš ali ti sploh odgovarja določena oblika. Drugače imajo, če se ne motim pri Skoku včasih naprodaj kakšne rabljene kajake, ko menjajo moedele.

Malo pa spremljaj oglase, v Salomonovem oglasniku sem že večkrat videl kakšen rabljen kajak za po mirnih vodah.

Sam sem kakšno leto nazaj tudi kupoval kajak. Sem potem kupil Prijon Canyon. To je nekaj čez tri metre dolg kajak enosed, ki so ga nehali delati pred kakšnimi desetimi leti. Ni namenjen prav za mirne vode, vendar dovolj stabilen za veslanje po morju nekaj 100m od obale ali za na Cerkniško jezero. Sem pa dal 30 k Sit za kajak veslo in krovnico.

Mogoče izveš kaj še na: kajak forum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No.....zdej ti pa lahko mal več povem

Pojdi na Najdi si.....vtipkal besedo MOKR.......to je veslaški klub.....pojdi na forum in se tam pozanimaj........

Mislim,......kakor sem dobil info.......,da ga nekdo celo prodaja.

Če sem te dezinformiral....ne zamerit....ker točno nisem znal razložit,kateri model iščeš!!!!!!

Uživaj!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Dagger

Tule je stran od Daggerja, nekaj je tudi v slovenščini. Če se prav spomnim je zastopnik v Srpenici.

Zastopnik je se mi zdi Alpin action v Trnovem ob Soči, sam dvomim da majo čolne za mirne vode :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar koli boš kupil pazi samo,da je pouliretanski,je dost dražji vendar je pa skoraj večen :)

Razen Prijona in Daggerja imaš še Roto,ki jih dala po Prijon lupini,je pouliretan,pa mal cenejši.

Canjon mislim,da pride okrog 400€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar koli boš kupil pazi samo,da je pouliretanski

Mislim, da so čolni iz polietilena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so čolni iz polietilena.

Ne vem kako se kaj popravi poškodba če je čolen iz tega materijala.Če je iz poliestra je čisto simpel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako se kaj popravi poškodba če je čolen iz tega materijala.Če je iz poliestra je čisto simpel.

Izredno lahko. To je material, ki je tudi drsna obloga na smučeh... Se zelo lepo zaliva. Sem že to počel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mene pa zanima kje v bližini Škofje Loke se proadajajo kakšni kajaki? Ubistvu bi najrajš dobu neki starga-rabljenega, tko d je fajn pocen ker bi ga imeu samo za tuki po sori da se mal rekreiram mal veslt pa to :whistle: !!? Al pa če mi kdo svojga rabljenega proda :naughty: ?

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mislim da imaš še najbližje Tacen- Skok sport, lahko povprašaš tudi v klubu (ki je zraven) če imajo kakšnega tekmovalnega na voljo (rabljenega), Trenutno se pa prodaja (samo za tega vem) eden od angleških čolnov za 75eur (ja je fejst zjeb...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!