Skoči na vsebino

Kanu - kajak


gregas

Priporočene objave

Sm mislu d je več te robe tle okol, se bom mogu pa zgleda mal bolj pomatrat d bom kj dobu :D !! Kaj je zraven kluba tud trgovina al kaj??

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Mislim da imaš še najbližje Tacen- Skok sport, lahko povprašaš tudi v klubu (ki je zraven) če imajo kakšnega tekmovalnega na voljo (rabljenega), Trenutno se pa prodaja (samo za tega vem) eden od angleških čolnov za 75eur (ja je fejst zjeb.. .)

Sam ne tekmovalnih kajakov kupvat ker ga boš na vsaki skali na katero boš nasedel razbiu. Kupi kakšnega politilenca-pa če si začetnik se raj odloči za kakšnega z malo vač voluna (ne čisto porezanga).

Za firme so ti pa že povedal. Pejt magar enkrat do Skoka al pa do kluba v Tacnu pa ti bodo zihr radi svetovali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

mene zanima ce kdo ve kje bi lahko dobil kaj rabljene opreme za kajak...dobil sem ponudbo za kupit kajak in veslo za 200evr dobr ohranjeno....sam pol mi majnka najman se krovnica in celada....ce mogoce kdo ve....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam še neki opreme. Krovnic mam ene par, anoraki bi se našl kakšni, kej neoprena itd. So pa manjše cifre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Mi pa naj na naših mrzlih rekah zmrzujemo :)...

 

Če bodo vodne razmere ugodne je danes na vrsti sušica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!