Skoči na vsebino

Hribolazenje


pupa

Priporočene objave

A si lezla na vrh...na 2864....???

Če spet mal seštevam (z matematiko sva si bili vedno na TI :yes: ), sem od ta zadnjega, ki sem ga opisala tule, zlezla naslednjih 7.554m, pa še kakšnega ali pa 3 bi lahko dodala ... zdej, ko je sneg, so vsi vrhovi višji :P. Bom mal med slikcami pobrskala pa kaj lepega prpopala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepoznal sem Storžič????

Prepoznal sem čevlje.....

Pa 2865 seveda tudi..ostalo pa...megla...v moji glavi....

Za kakšno dodatno info bi bil hvaležen....ne da rad ugibam, ampak preverjam svoje poznavanje.....(ki zadnje čase malo šepa...)

lep pozdrav....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepoznal sem Storžič????

Prepoznal sem čevlje.....

Pa 2865 seveda tudi..ostalo pa...megla...v moji glavi....

Za kakšno dodatno info bi bil hvaležen....ne da rad ugibam, ampak preverjam svoje poznavanje.....(ki zadnje čase malo šepa...)

lep pozdrav....

Tedy,

:bounce: sedi, 5, pa mama nej v šolo pride :grim.

Očitno se je le Grintovec zgubil nekje v meglicah :whistle:, vse ostalo je zgleda jasno kot beli dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vajina hribolazenja se nekako časovno in lokacijsko pokrivajo. Slučajno, seveda.. :naughty: :naughty:

A bejž, bejž :naughty:

Še ena včerajšnja iz bližnjega hribčka...

post-15567-0-94664900-1298576375_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto bil na Blegošu, 1548m, škoda sicer za nekaj slabše vreme, je bilo pa prav fino.

Ja, je kar luštna gor na Blegoš, sam ponavadi tako :devil: 'vleče' na vrhu .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To soboto sem bil ponovno gor, je blo zelo lepo vreme, tudi pihalo niti ni, videlo se je pa daleč naokrog. Sem pa tokrat šel po precej daljši poti: iz Starega vrha po vojaški cesti proti Črnem kalu, vmes še čez Koprivnik in potem po grebenu na Blegoš...v eno smer 3,5h glede na to, da je bilo nekje 20 cm snega in gre vse skupaj nekoliko bolj počasi :)

Popravljeno . Popravil Car70
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prav zaradi te slike, sem se tudi sam 20. marca povzpel na ta dobrih 1560 metrov visok hrib in ni mi žal, razgled je bil podoben temu na sliki :worship:

Me pa zanima, kje ste ostali kaj hodili zadnje čase, ta vikend se imam v primeru lepega vremena spet nekam odpravit. Kaj priporočate, pa ne nekaj res visokega, ker nimam derez :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo Matizovec - Kofce - Kofce gora - Kladivo (do polovice) - Kofce.

Vreme super, me je pa vmes pri prečenju strme, suhe trave spodneslo in sem se enih 10-15 metrov popeljal proti dolini. Se mi je uspelo ustaviti

( nekoč sem se učil zaustavljanja), fotoaparatu, ki je bil pripet na nahrbtnik, pa ne. Zato ni slik (3. fotkič v 5-ih letih sem že zgubu)

In ko sem v ponedeljek gledal slike, kje je dan prej zdrsnil gospod iz prestolnice, star 75 let, ki zdrsa ni preživel, sem se usr..l. Par metrov prej na snežišču.

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo Matizovec - Kofce - Kofce gora - Kladivo (do polovice) - Kofce.

Vreme super, me je pa vmes pri prečenju strme, suhe trave spodneslo in sem se enih 10-15 metrov popeljal proti dolini. Se mi je uspelo ustaviti

( nekoč sem se učil zaustavljanja), fotoaparatu, ki je bil pripet na nahrbtnik, pa ne. Zato ni slik (3. fotkič v 5-ih letih sem že zgubu)

In ko sem v ponedeljek gledal slike, kje je dan prej zdrsnil gospod iz prestolnice, star 75 let, ki zdrsa ni preživel, sem se usr..l. Par metrov prej na snežišču.

Hudo! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes šla (spet) preverit, če na Blegošu piha. Potrjeno :yes:.

In trava na vrhu je gosta in mehka kot preproga, bi človek kar bos (med rožicami) hodil.

post-11348-0-29302300-1303928564_thumb.jpg post-11348-0-74576900-1303928608_thumb.jpg

post-11348-0-43879300-1303928912_thumb.jpg post-11348-0-22325100-1303928773_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem v pondeljek ubral eno tako luštno turo, in sicer Stari vrh (koča) - Stari vrh (razgledna točka) - Mladi vrh - Koprivnik - Romovec - Blegoš in nazaj po vojaški cesti... vse skupaj sem porabil dobrih 5 ur, od tega nekje 4 ure in pol hoje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!