Skoči na vsebino

Hribolazenje


pupa

Priporočene objave

Mi smo tudi lazili ...

Korošica,Ojstrica, Kamniško sedlo in dol proti slapu? Se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korošica,Ojstrica, Kamniško sedlo in dol proti slapu? Se motim?

Bila je nedeljska kondicijska tura, do kosila smo bili že doma:

Rinka, Okrešelj, Kamniško Sedlo in nazaj. Za na Brano je zmanjkalo časa.

post-9696-1185958234_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tule je pa meni koleno šlo pred 2 letoma na turnem smučanju :headbang: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo ju3 se po dolgem cajtu spet odpravljam v hribe---- gremo na visoki rokav, jaz pa foter, pa še ena naveza, ju3 zvečer mislimo prespat na bivaku IV, pol pa drugi dan plezarija po tistem grušču, upam da ne bo preveč hudo....drugač pa pridee par fotk ko se vrnem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ju3 se po dolgem cajtu spet odpravljam v hribe----

jest pa tudi..... :whistle:

ker noče nobena z mano grem pač.......sam :cry: ......spet..... :yawn:

lp

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi šla tut kdaj kam...v kočo recimo :whistle: :whistle: :D

Minca je pa "mal" poredna :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bod nora :kva2: nkol neveš v kateri koči je doma bedanc :lol1:

sej reeees :cry:...pa še teta pehta me lahk kje pomečkaaa :cry:....če bi bla pa na pašniku, bi me lahk krave napadle :cry:

kdo me bo meru v kočici,če grem?? :D :D :D

Minca je pa "mal" poredna :evilgrin:

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 9-ih urah hribolazenja....ma nč noge bodo stran padle.

slike prpopam ,k pridem k sebi.....zdele grem spat :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, včeraj prišel nazaj iz ture, ni zastonj visoki rokav najbolj nedostopna gora v julijcih....sem kar zmantran, aja glede poti pa: štartali smo v vratih, šli do bivaka IV, tam prespali in naslednji dan proti škrlatici, na sedlu so me starci počakali, jaz sem hitro še skočil na vrh škrlatice, potem pa smo se odpravili po melišču navzdol v kotel, tam kake pol ure hoda spet navzgor po melišču do vstopa v steno.... tam smo se navezali in plezarija se je začela....tehnično smer ni zahtevna III, in III+, je pa zelo zelo krušljiva tako da je bilo velika jeba....nazaj dol smo sse abzajlali, in potem po ozebniku na drugo stran do bivaka II, in dol v vrata....(mislili smo prečit greben iz visokega rokava do oltarja, vendar nismo našli pravega vstopa in nismo hteli tvegat, ker je bilo nenormalno krušljivo)....no tako smo turo zaključili po dobrih 11 urah hoje in plezarije, medtem da smo štartali iz bivaka IV....če bi štartali iz vrat, v eni rundi v enem dnevu ture skoraj ni mogoče izpeljat, ker za abzajl ful dosti časa gre....torej vsem neizkušenim turo močno odsvetujem (lani junija sta se dva tukaj ubila v isti smeri ko smo mi šli), če pa se že odpravljate pa vzemite s seboj vodiča, ker ni markacij in ničesar noter v smeri, rabite tudi popolno plezalno opremo (razen plezalnikov)....že sam dostop do stene je zelo izčrpljujoč, tak da res odsvetujem vsem normalnim...hehe, aja slikice pa pridejo dans zvečer, da vam malo pokažem kaka jeba je ta visoki rokav... :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še par slikic iz ture:

pogled na triglav:

post-11619-1187274238_thumb.jpg

na bivaku IV:

post-11619-1187274578_thumb.jpg

-v smeri:

post-11619-1187274302_thumb.jpg

na vrhu:

post-11619-1187274491_thumb.jpg

- aja, pa v vpisni knjigi na vrhu, smo vidli da so zadnji obiskovalci na visokem rokavu bili 1.7 2007, potem pa včeraj mi štirje, tako da gora ni ravno obljudena hehe

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da je bil včerajšnji praznik dobro izkoriščen:) mi smo včeraj šli na peco po mežiški strani do koče, po zelo zahtevni do vrha in po lahki navzdol, malo za razgibati noge :)

še nekaj slik:

pogled na kamniško-savinjske alpe:

post-7348-1187288910_thumb.jpg

kamerada in del ostalega folka:

post-7348-1187289185_thumb.jpg

uršlja gora:

post-7348-1187289264_thumb.jpg

pozer:

post-7348-1187289317_thumb.jpg

dan bi bil super, če nebi bilo obsednega stanja v črni zaradi sejma, na poti nazaj sem porabil več kot pol ure da sem se prebil skozi :headbang: in hvala enemu kvazi 'prometniku' ki me je hotel do slemena poslati mimo najevske lipe :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jest sm pa prsu zdele iz Storžiča, sam ni blo nc kej fajn k je na vrh pihal pa megla je bla smo kr kmal obrnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jest sm pa prsu zdele iz Storžiča, sam ni blo nc kej fajn k je na vrh pihal pa megla je bla smo kr kmal obrnil.

moral bi it par dni nazaj v sredo ko je bil praznik, takega lepega vremena že dolgo nisn vido v hribih, brez oblačka je blo do poznega popoldneva, pol se je komaj začelo neke skup vlečt, razgled pa itak fenomenalen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr spet napadam.... :whistle:

matr sej ratujem ta pravi hribolazec :evilgrin:

kam to?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa še včerajšnji podvig:

s prijateljem sva šla na Boč z Dolge gore, ni sicer nek visokogorski cilj, ampak se je nabralo za 7 ur hoje :)

za predstavo zakaj je bilo toliko hoje za hrib pod 1000m, še slika ko se je prvič videl cilj po dobri uri hoje:

post-7348-1187519905_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rombon nad Bovcem....

slike pa.....bodo... :whistle:

aha, fajn, ful dober razgled je iz rombona, kot na dlani maš celotne zahodne julijske alpe, pa rovov in kavern je polno še iz prve svetovne vojne hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, fajn, ful dober razgled je iz rombona, kot na dlani maš celotne zahodne julijske alpe, pa rovov in kavern je polno še iz prve svetovne vojne hehe

Aha, če greš pa naprej na Črnelske špice, maš pa tega še več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr spet napadam.... :whistle:

matr sej ratujem ta pravi hribolazec :evilgrin:

kaj dela volja do dela!!! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!