Skoči na vsebino

Hribolazenje


pupa

Priporočene objave

Motosvet je bil prejšnji teden na (enodnevnem) Triglavu

post-685-1187767997_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pappa w's a nigga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

.... evo padla je ideja, za še eno turco pred zimo...dolga nemška smer v severni steni triglava....bolj plezalna tura kot pohodniška, ampak vseeno....upam da bomo jo meli cajt izpeljat do začetka zime, ki se v viskogorju začne malo prej... vam sporočim, ko bo fiksno, tak da če bo kdo v tem cajtu lazil po našem očaku, se morda vidimo na kredarici al pa kje .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi gremo če bo vreme v petek na triglav oz. od petka do nedelje (pokljuka-planika-triglav-dolič-prehodavci-kanjavec-sedmera jezera-komarča-bohinj), ampak ne bomo na kredarici. samo zna biti problem ker je v ponedeljek in torek napovedan sneg do 1800m, s snegom se pa nebi rad srečal na poti zaradi neizkušenosti nekaterih udeležencev (moralna odgovornost vodnika pač :glare: )

Popravljeno . Popravil jegrmajstr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... evo padla je ideja, za še eno turco pred zimo...dolga nemška smer v severni steni triglava....bolj plezalna tura kot pohodniška, ampak vseeno....upam da bomo jo meli cajt izpeljat do začetka zime, ki se v viskogorju začne malo prej... vam sporočim, ko bo fiksno, tak da če bo kdo v tem cajtu lazil po našem očaku, se morda vidimo na kredarici al pa kje .) :D

upam da imate izkušnje, kondicijo in nekaj plezalnega znanja. ni toliko težko kot je težko za najti pravilne prehode v steni. od spodaj zgleda lahko ampak ni, orientacija v skali je zajeb...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da imate izkušnje, kondicijo in nekaj plezalnega znanja. ni toliko težko kot je težko za najti pravilne prehode v steni. od spodaj zgleda lahko ampak ni, orientacija v skali je zajeb...

imamo, predvsem moj foter ma ker je tak amaterski alpinist že skoraj 20 let pa je te hribe že večkrat oblazo...tudi sam pa sem dal že nekaj težjih in težko prehodnih smeri skozi (nazadnje visoki rokav), tak da glede tega ne bo panike....upamo samo da bo vreme držalo, ker bivakirat kje v steni ponoči ni ravno fajn :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imamo, predvsem moj foter ma ker je tak amaterski alpinist že skoraj 20 let pa je te hribe že večkrat oblazo...tudi sam pa sem dal že nekaj težjih in težko prehodnih smeri skozi (nazadnje visoki rokav), tak da glede tega ne bo panike....upamo samo da bo vreme držalo, ker bivakirat kje v steni ponoči ni ravno fajn :D

Super, pazite nase in na krušljive zadevščine, čakamo na poročilo :D ..... v Steni sem tanti anni fa :whistle: lezla po Bavarski gor in potli po Slovenski (no nej bi bila ena od izplejank, ker smo se bolj ali manj zgubljali) dol .... 10 urni maraton :unsure: ..... veličina Stene v človeku res pusti fajn vtis :worship:

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dooooolgem cajtu spet v hribe :) Start: iz Stare Fužine nato pa preko Vogarta, Dednega polja in čez Tičarco do koče pri 7 jezerih. V koči prespal, nasledni dan smo si ogledal še Komno, na to pa se spustil v dolino. Cilj: Savica

Blo je več kot fajn :D Lahka, nezahtevna pot, odlična družba, lepo vreme (edin ponoč je blo kr hladno) :worship: Bo treba v kratkem ponovit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Po dooooolgem cajtu spet v hribe :) Start: iz Stare Fužine nato pa preko Vogarta, Dednega polja in čez Tičarco do koče pri 7 jezerih. V koči prespal, nasledni dan smo si ogledal še Komno, na to pa se spustil v dolino. Cilj: Savica

Blo je več kot fajn :D Lahka, nezahtevna pot, odlična družba, lepo vreme (edin ponoč je blo kr hladno) :worship: Bo treba v kratkem ponovit :grim

Matr, vrjamm da je mogl bit ful fajn B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Dej kkšno fotko prlimi, kukr sm vidu je blo višje gor vse belo :P

nism šou do "belega"...se mi ni dal :doze:

sm rajši spal :eek: ob jezeru O:-) in to cele dve uri :xx:

zanimivo je to ,de sem bil gor skorej sam....kljub zelo lepemu vremenu.

slike

post-10693-1191448937_thumb.jpg

post-10693-1191448944_thumb.jpg

post-10693-1191448952_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf lepa je tale hanzova na prisojnik, sn bil pred leti, edino škoda da so skoraj vsepovsod zajle, lahko bi pustli še malo za prosto plezanje....drugač pa lepa slika ona druga, z škrlatico v ozadju :OK:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf lepa je tale hanzova na prisojnik, sn bil pred leti, edino škoda da so skoraj vsepovsod zajle, lahko bi pustli še malo za prosto plezanje....drugač pa lepa slika ona druga, z škrlatico v ozadju :OK:

In kak bi naj po tvoje pol jaz gr prišo? :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kak bi naj po tvoje pol jaz gr prišo? :hmm: :D

ja no, verjetno če hodiš že nekaj časa po hribih, te valda znaš malo plezat, hanzova pa tudi če ne bi blo zajl, bi bla ocenjena kolk sn gledo, največ z III ali III+, mogoče res na kakih delih izjemoma IV, krušljiva pa tudi ni pretirano....sej ne rečem da lahko to gre vsak, ampak nek hribolazec z vsaj malo plezalnega znanja, bi moral to brez težave opravit :D....če sem jaz pri 15 letih platke plezal v raduhi ko so IV+ in V, verjamem da to za vas stare mačke ne bi bil problem :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!