Skoči na vsebino

Hribolazenje


pupa

Priporočene objave

Jaz sem bil včeraj, šel nahitro malo pretegnit noge, ampak je ponekod živ led na stezi, predvsem zgodnji del pred domom, tako da previdno.. Se lahko takoj polomiš..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx za info sicer tist del vem da je pasji v tem času

tko da če ne drgač bom šla vsaj do obrite glave(štal)sploh pa bo po enmu letu za prvič čist dost sm že s forme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi že nekaj časa menim, da bom šel peš na Slivnico. Nazadnje sem bil peš gor kakšna tri leta nazaj, sem pa takrat prišel gor (do žiga) in dol (do doma starejših Deos) v cca. 65 min. Me zanima, če bi mi zdaj ratalo v dveh urah!? Sam bom šel probat, ko se bo sneg in led stopil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx za info sicer tist del vem da je pasji v tem času

tko da če ne drgač bom šla vsaj do obrite glave(štal)sploh pa bo po enmu letu za prvič čist dost sm že s forme

sej če prideš že do štal pejd še do vrha

sej ni pol več deleč :rolleyes:

js bi šu pa na javornik...sam sm že pot pozabu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem itak

sam gor je pol tazadn vspon ponavad full leden pa korenine,...

ja javornik dns je šu moj dragi ob 8h zutrej gor iz rakeka peš čez škocjan pa gor do vrha(tam kamr je lovska koča) ob 12h je prispel gor jutr pa se vrne po takratki poti dol do Otoka kamr ga pridem iskat sz avtom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem itak

sam gor je pol tazadn vspon ponavad full leden pa korenine,...

ja javornik dns je šu moj dragi ob 8h zutrej gor iz rakeka peš čez škocjan pa gor do vrha(tam kamr je lovska koča) ob 12h je prispel gor jutr pa se vrne po takratki poti dol do Otoka kamr ga pridem iskat sz avtom

sam do lovske koče??

vrh javornika je še višji :rolleyes:

sej z rakeka je druga pot na vrh

js sm šu 2x s polan...če veš kje so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Danes do Bivaka II. Sem mislu nadaljevat do Dovšega križa, pa je blo preveč megleno.

Na sliki pa pogled izpred bivaka na tanartavišji pr'nas.

post-2849-1247419206_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he, eden redkih, ki hodi še v hribe :worship:

Vreme se je popravlo, bo treba zvlečt opremo in zviiiiiiiiiiiiiiiz gor... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo mam pač rezervirano za hribe. Sej veš, čez teden šiht pa okoli bajte, v sobotah moto fure, pol pa ostane samo še nedelja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo mam pač rezervirano za hribe. Sej veš, čez teden šiht pa okoli bajte, v sobotah moto fure, pol pa ostane samo še nedelja.

Dobr si, da ti znese :worship: , jest bi vse naenkrat, z motorjem do Bovca, skok na Rombon in med povratkom še na koritih Soče skok

vanjo, polej pa ohlajen prek Predela nazaj domov :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da.

Mal apdejtana verzija...eno uro iz pol iz Kranja čez Predil na Mangartsko sedlo. Gor pustiš motor, greš po Italijanski gor in dol na Mangart (vse skup ene 3 ure), nazaj grede še skok v Rabeljsko jezero...Povsem izvedljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da.

Mal apdejtana verzija...eno uro iz pol iz Kranja čez Predil na Mangartsko sedlo. Gor pustiš motor, greš po Italijanski gor in dol na Mangart (vse skup ene 3 ure), nazaj grede še skok v Rabeljsko jezero...Povsem izvedljivo.

Hm, hm, sploh ni slaba ideja. Bo za premislit :worship: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil danes na Raduhi. Fajn vreme in družba! :naughty:

post-12013-1247770194_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Čim bo topleje greva z ženo čez Pohorje (Maribor Rogla Slov. Gradec)

ok, jedno pitanje - a obstajajo kakšne GPS programirane gorniške (ne alpinistične!) ture pri nas?

recimo od mariborskega do slovenjgraškega pohorja pa take neumnosti, primerne za turistične semi-gornike?

nisem zasledil kako se je koncalo :) a mi lahko daste kak napotek, kje ste startali (verjetno vzpenjaca) pa pol sli do bolfenka in preko areha naprej.. (do tukej znam ker se pac tam pozimi smuca). Nimam pa pojma kako naprej in kje bi se dalo kaj prespat.

A bi kdo, ki je to pot iz Maribora do Slovenj Gradca prehodu dal kak natancejso informacijo?

Bi se odpravu enkrat v naslednjih tednih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se ta tedn mam siht,pol pa 14.dni krvavo zasluzenga dopusta :D Pa neki razmisljamd,a bi se se mal u gore podal. PA me zanima,kaj priporocate tkole,na easy turco ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se ta tedn mam siht,pol pa 14.dni krvavo zasluzenga dopusta :D Pa neki razmisljamd,a bi se se mal u gore podal. PA me zanima,kaj priporocate tkole,na easy turco ??

nas je pol vec takih, ki zamujamo s dopusti :)

jaz razmisljam pohorje 3 dni tko v izi http://www.hribi.net/gps.asp?sledid=86 samo vreme pa ni najbl naklonjeno za drugi teden, "samo" popoldanske nevihte.

Drgac pa enodnevna fura je ful fajn iz kamniske bistrice do kamniskega sedla 3h in 45min do gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem su v izvidnico ... maribor - areh - koca na peskih - 8 ur in pol prespis

drugi dan pa se nekaj takega in si v slovenj gradcu..

sam te trenzverzalske knjizice pa nimajo v nobeni koci.. sem jo iskal celi mesec, da sem jo pol v koci na Arehu dubu. jupi z mofo do prvega ziga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!