Skoči na vsebino

Je sex u SLO še zmer tabu???


|-motoRIsTKA-|

Kako ti je ljubše?  

96 članov je glasovalo

  1. 1.

    • a)brez kondoma
      23
    • b)69
      10
    • c)doggy stile
      11
    • d)normalno&romanti?no
      20
    • e)na javnih mestih(wcji...)
      2
    • f)v avtu
      2
    • g)v troje
      8
    • h)nisem za Sex :))))
      8
    • i)na pla?i
      3
    • j)v kuhinji
      3
    • k)na moto dogodkih :)
      6


Priporočene objave

a je sex u SLO še zmer tabu???al ns je še zmer sram govort o tem???

no tuki se bo pokazal če je tabu al ni...Odvisn od tega kok bote povedal :D

napište use kr veste,svoje izkušne,fantazije,uprašanja,......uglavnm,razpište se,k ta tema je tko al tko zmer aktualna :OK:

LP O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kar se tiče sex-a .....to je moja privat zadeva in :grrr mislim z nikomer razen z mojo ženo o tem razglabljat....če pa kdo kej pametnega napiše mi pa lahko odpre oči.....torej je ali ni sex tabu tema? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj nism rekla d mors ane...pac kokr ti pase :) mejbi bos pa kei novga zvedu :OK: a ves kko bi tist u anketi popravla?se vid d se nism dovg cajta tuki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če nisi dolg cajta tuki pa ni treba da udarjaš tle gor kr z anketami - porkodio - vsak tretja anketa je tvoja - glede na število objav je to zlo čudn :hmm: ...delovanje pod krinko....nč novga.... :topic:

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj nism rekla d mors ane...pac kokr ti pase :) mejbi bos pa kei novga zvedu  :OK: a ves kko bi tist u anketi popravla?se vid d se nism dovg cajta tuki  :P

pusti času (beri: moderatorjem) da naredi(jo) svoje

:topic: sam ti pa rada ankete sestavljaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zacetnisko navdusenje pac...sj me bo kmav minil.no c kdo ve kko bi tist odstranla nj se pr8 jav.

LP :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha thx :P kokr sm gor rekla->zacetnisko navdusenje. :) sei upam d so za kej,ne pa d sam cajt zaprawlam :D nooo...zdei je pa cajt d se kdo kei razpise o tej temi(sex je/ni tabu)... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ne vem zakaj bi moral bit sex tabu :?

Saj to vsi počnemo , eni tako , eni drugač . Je pa res , da je ene mal sram , al pa ornk sram :blush: , mene pa niti ni tako sram , da nebi napisu ene par vrstic.

Je pa tudi res , da tisti lažje pišejo o takih stvareh , ki so prijavljeni kot no name , ali pa brez vsakih podatkov. Jast recimo imam vse svoje podatke na vpogled , pa še sliko, tko da vsak ve , kdo piše take al onake oslarije , al pa pametuje.

Zdaj se pa vsak lahko tuki notr vidi in mal razmisli , al bo kaj napisu al pa ne.

Če ste pametni , napište svoje mnenje in se potem tudi podpište , tako boste imel vsaj občutek , da ste to vi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vecino podatkov mam,tko d vsi vejo kere bedne teme dajm tuki,k bojo use pocas zaklenjene :P

shit happens :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nisem poročen tako, da ne bi vedel kaj po lastnih izkušnjah napisat O:-)

:? Je treba , da si poročen za izkušnje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka a bi se dalo pisat vsaj v približni Slovenščini, ker tole tvoje skropucalo se ne da brat.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede teme ne... :blush:, današnja maladina, se ne rečem da sem kaj boljši sam... menim da imajo prevelik dostop na internetu oz. na javnih mestih :topic:... drugače pa naj bo stvar vsakogar zase, (naj ženski pride ne da bi mogral kdo to vedet) :whistle:

J`MavrO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo rekel sex?!?!?!?!?!?!??! :kva2:

nevem no me je kar malo sram :blush: ! baje da sta ata in mama enkrat seksala in sem jaz nastal, ampak sta samo takrat pa nikoli več!!!!! :wacko:

ko bom jaz mel ženo bom tudi to probal pa otroka naredil :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!