Skoči na vsebino

Je sex u SLO še zmer tabu???


|-motoRIsTKA-|

Kako ti je ljubše?  

96 članov je glasovalo

  1. 1.

    • a)brez kondoma
      23
    • b)69
      10
    • c)doggy stile
      11
    • d)normalno&romanti?no
      20
    • e)na javnih mestih(wcji...)
      2
    • f)v avtu
      2
    • g)v troje
      8
    • h)nisem za Sex :))))
      8
    • i)na pla?i
      3
    • j)v kuhinji
      3
    • k)na moto dogodkih :)
      6


Priporočene objave

kaj je to sex? :? kaj je to tabu? :unsure:

stvar individualne interpretacije, po moje....

tabu sex po motoristično? podkapo pa škornje gor pa gaaaasaaa! :devil::010:OK::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sloveniji je bil zmeraj in zmeraj bo tabu sex in na to se bo treba privadit ceprav meni se zdi kr neki sej to je neki cist cloveskega.....sam pac za vecino je za punce tabu oz za zenske...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sloveniji je bil zmeraj in zmeraj bo tabu sex in na to se bo treba privadit ceprav meni se zdi kr neki sej to je neki cist cloveskega.....sam pac za vecino je za punce tabu oz za zenske...

Mah jst pa mislm da ful ni tok..smo pa kr odprta nacija, še mau prevč včasih :closedeyes: razlika je med moškimi pa ženskami je maybi sam u tem d z puberteto in tko dalje fantje skor nben nima predstave da za pravi seks rab princeso s katero se bo na konc tud poroču.

Medtem ko je takih punc k iščejo princa na belem konju (ki ji bo dal prstančk) kar nekaj...in so tud posledičn bl zadržane. Kar pa se mi zdi do neke mere prou kul, ker se bojim da bi blo drgač kr velik skakanja iz enga cveta na druzga. Še več kt ga že tko je :xx:

Edin tabu vidm v bl drgačnih oblikah seksa (sado-mazo, analno, različni pripomočki...) mariskdo ma "posebne" tehnike popestritve spolnosti, pa najbrž ne upa prznat da ga neb drugi gledal kot čudnega...

Men ni blem govort od tega, ampak če bi me kdo prašu kaj z mojo lubeznijo delam/delava v postl bi zadržala zase ker mi je to ful intimna stvar ki se dogaja med dvema posameznika in je ne jemljem kot priložnostni fuk.

Med prjatlcami pa smo pa predvsem v času pubertete mele svoje sočne pogovore :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!