Skoči na vsebino

Je sex u SLO še zmer tabu???


|-motoRIsTKA-|

Kako ti je ljubše?  

96 članov je glasovalo

  1. 1.

    • a)brez kondoma
      23
    • b)69
      10
    • c)doggy stile
      11
    • d)normalno&romanti?no
      20
    • e)na javnih mestih(wcji...)
      2
    • f)v avtu
      2
    • g)v troje
      8
    • h)nisem za Sex :))))
      8
    • i)na pla?i
      3
    • j)v kuhinji
      3
    • k)na moto dogodkih :)
      6


Priporočene objave

avto je za 18 in 19-letnike....

havba pa za une ki se upajo :naughty:

:zzz:

očitno so vse raziskave, ki naj bi bile narejene pri nas v zvezi s sexom bullshit...... če je na haubi že kao vauuuuuuuu.... :doze:

dolgcajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz:

očitno so vse raziskave, ki naj bi bile narejene pri nas v zvezi s sexom bullshit...... če je na haubi že kao vauuuuuuuu.... :doze:

dolgcajt

za ene je vau ce sploh je.... :photo:

kje pa maš ti svojo haubo parkirano buba? v garazi?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ene je vau ce sploh je.... :photo:

kje pa maš ti svojo haubo parkirano buba? v garazi?

to pa ni tvoja stvar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako hladnokrvno je zakljucila zadevo :grrr .....

hehe..mislim da ti alla ne seze niti do gleznjev :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče zate...zame ne....

Očitno ima dolgočasne partnerje ali je pa tudi sama taka, da ji je dolgcajt :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je lepo toplo večerno/nočno vreme, hudo dvomim, da uspe komu v navalu idej prit dejansko do havbe...mogoče v drugem ali tretjem poizkusu, prej se pa konča vse skupaj na vratih/blatniku/zraven... Havba je pomojem bolj metafora.. ;) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haubo v vsako slovensko spalnico :P

Pol bi za adrenalin rabu vsaj vsa okna odpret in ponoč lepo osvetlit sobo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ima dolgočasne partnerje ali je pa tudi sama taka, da ji je dolgcajt  :devil:  :devil:  :devil:

Ali pa je nekomu valjanje po havbi totalno nezanimivo, saj mu bujna domišljija seže par inčov dlje od tam........... kam, ti pa raje ne razlagam, da ne boš odkril "paralelni svet" na katerega mogoče nisi pripravljen!

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa je nekomu valjanje po havbi totalno nezanimivo, saj mu bujna domišljija seže par inčov dlje od tam........... kam, ti pa raje ne razlagam, da ne boš odkril "paralelni svet" na katerega mogoče nisi pripravljen!

Direktno na glavo motorja? Na verteiler? Na akumulator? Daš kleme dol pa na niple? :) Mogoče na rob hladilnika? Na odprto posodo s hladilno tekočino? :)

PAralelne dimenzije so me od nekdaj mikale ampak ne v takih biomehaničnih povezavah, ko se moram zlit s strojem... :) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa je nekomu valjanje po havbi totalno nezanimivo, saj mu bujna domišljija seže par inčov dlje od tam........... kam, ti pa raje ne razlagam, da ne boš odkril "paralelni svet" na katerega mogoče nisi pripravljen!

aha..to je tko kot ce bi vsakogar ki se daje dol v postelji označili za dolgocasnega....

ali pa morda morda manjka nekaj bistvenega prav tistim, kateri potrebujejo .....tisto kar pupa imenuje "bujna domišlija".....

sori pupa...cista klasika je lahko tolko več kot tvoja "bujna domišlija"......

tle zakljucujem debato ker se mi nekako pričenja upirat tole....ehm.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direktno na glavo motorja? Na verteiler? Na akumulator? Daš kleme dol pa na niple? :)  Mogoče na rob hladilnika? Na odprto posodo s hladilno tekočino? :)

PAralelne dimenzije so me od nekdaj mikale ampak ne v takih biomehaničnih povezavah, ko se moram zlit s strojem... :)  :devil:

samo da oba uživata, pa karkoli že to pomeni :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..to je tko kot ce bi vsakogar ki se daje dol v postelji označili za dolgocasnega....

ali pa morda morda manjka nekaj bistvenega prav tistim, kateri potrebujejo .....tisto kar pupa imenuje "bujna domišlija".....

sori pupa...cista klasika je lahko tolko več kot tvoja "bujna domišlija"......

tle zakljucujem debato ker se mi nekako pričenja upirat tole....ehm.... :doze:

:OK: tole si prepisala iz moje glave, ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..to je tko kot ce bi vsakogar ki se daje dol v postelji označili za dolgocasnega....

ali pa morda morda manjka nekaj bistvenega prav tistim, kateri potrebujejo .....tisto kar pupa imenuje "bujna domišlija".....

sori pupa...cista klasika je lahko tolko več kot tvoja "bujna domišlija"......

tle zakljucujem debato ker se mi nekako pričenja upirat tole....ehm.... :doze:

Moje mnenje je še vedno tako, da ga ni čez misionarčka...... ni lepše, kot gledati "tvojega" moškega nad sabo........... vidiš, prehitro sklepaš, kaj je meni ok in kaj ne....... :nono: .)

je pa zagotovo fajn (in seveda kot vedno govorim v svojem imenu) uporabiti druge tehnike, razne pripomočke in načine, da mi zabava rata še zabavnejša..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, povzetek: ni ga čez klasičnega misionarčka v paralelnem svetu z obilico pripomočkov :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa je nekomu valjanje po havbi totalno nezanimivo, saj mu bujna domišljija seže par inčov dlje od tam........... kam, ti pa raje ne razlagam, da ne boš odkril "paralelni svet" na katerega mogoče nisi pripravljen!

Veš Pupa. Mene glede "paralelnih" svetov ne skrbi. Je pa lepo iz tvojih postov brati kam postavljaš/predalčkaš ljudi okoli sebe. Yu Tarzan - drugi Jane :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je še vedno tako, da ga ni čez misionarčka...... ni lepše, kot gledati "tvojega" moškega nad sabo........... 

Pa še z obema rokama ga lahko za ušesa vlečeš. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš Pupa. Mene glede "paralelnih" svetov ne skrbi. Je pa lepo iz tvojih postov brati kam postavljaš/predalčkaš ljudi okoli sebe. Yu Tarzan - drugi Jane  :BUA:

Jst sem pa mislila, da je iz mojih postov lepo razvidno, da te malo zajebavam..... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

You Jane?? no ja no.... če že res hočeš :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa mislila, da je iz mojih postov lepo razvidno, da te malo zajebavam.....  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

You Jane?? no ja no.... če že res hočeš  :lol1:  :lol1:

Se je men zdel, da mal preveč resno vse jemljem :BUA: Glede na tisto tvoje pisanje o paralelnih svetovih... vse je zanimivo... tudi zaigrat Jane ob zanimivi bejbi ( skorajvsejetrebaprobatspuncoseveda.press ). :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
kaka tišina :hmm: .... se mi zdi da kr drži tole :P hujš k tabu :kva1:

Pol pa opiši kakšno svoje sočno doživetje! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!