Skoči na vsebino

SUZUKI GSF 1200 BANDIT (S in N) in GSF 1250 (S/A/SA)


mopedfan
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

SERVICE MANUAL gsf 1250 (klikni me) 1250manual.pdf

Priporočene objave

saj meni je veriga na M750 ponavadi tudi zdržala 20k ampak je razlika med enovaljnimi in 2valjnimi big-bang motorji in lepše tekočimi 4-valjniki ... :? mende se pa lohka tut motm ... :hmm: B)

jih poznam precej, ki so na podobnih motorjih menjavali verige krepko čez 30 ali celo 40k km, če pa upoštevam še Lucky-jev zmerni stil vožnje ... potem se 26k res zdi malo ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prek 100Nm :naughty: navora vseeno trga gate mislim ketno O:-) . :) Mi je kolega mehanik razlagal da ketna zelo trpi če voziš v območju maksimalnega navora - nekaj o raztegovanju in podobne fore :?

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......

prenovljena bosta oba, tako 600 in 1200ccm

Sm govoril z Barboričem in mi je zatrdil da novega 1200 se ne bo letos,da pa bo 600. Slikic pa zal se nimam. Ce kaksno kje najdem je kuj prpopam

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, ste navalili. Ma sej meni je vse jasno. Veliko se vozim in naneslo je tako, da sem moral vse drage zadeve menjat hkrati. Kar zadeva izrabo ketne sem sicer pričakoval malo daljšo življenjsko dobo, ampak bo že držalo, da navor naredi svoje. Tega jaz precej bolj izkoriščam kot pa konje. Pa potovanja v dvoje, polno naložena, tudi imajo nekaj pri vsem skupaj. To mi je najbrž uničilo tudi zavorne ploščice. Lani pa sploh, ker sem bil še bolj zajc in sem pred vsakim vogalom zaviral na meni sprejemljivo hitrost. Ampak nisem pa mislil, da moraš s ketno vedno menjat tudi zobnike. Tle se pa cena pozna. Glede na to, kar mi je povedal serviser, je še dobro, da mi je vse skupaj zdržalo tako dolgo. Običajno baje menja že prej.

No, sej počasi se bom že pomiril, mam pa vsaj korektno porabo in gume tudi kar zdržijo. Računam, da se mi bo napoved, da bo D220 zdržala celo sezono uresničila. Trenutno sem na 9500 km in je profila še kar za nekaj tisočakov. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kvaj je zdej ''BANDIDOSI''?

A se ze kej ve kaksne bo novi BANDIT??

Tistala temica o novem 600 oz 1000 ni kej preveč prepričljiva?

ICE ti kej veš al je treba na Intermot čakat?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Včeraj sem ugotovil, da imam zaradi "after - market" šipe nad lučjo izredno veliko šumov v čeladi :BUA: :BUA: Veter oziroma zrak mi je usmerjala naravnost v čelado. Pri vožnji brez šipe čelada "utihne" :OK: .

Šipa je "odletela" na smetnjak zgodovine, pozimi, pa jo bomo malo obdelali, da moja ušesa ne bodo več trpela.

(1000press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek zamenjal prednjo M1 z Z6 - je bila neenakomerno obrabljena, se poznajo touring in ne LS km in je pri prehodu s TS na LS zacela guma drseti in nivo moci za speljevanje ovinkov se je nenormalno povecal. kar je normalno za tako obrabljeno gumo.

Z6 spredaj pri prvih nekaj 10 km nekako ni vlivala zaupanja (ja, nova je. valda), po vcerajsnjem izletu na pohorje se je obcutek znatno izboljsal in se da v serpentinah tudi na tacko bp. zdaj zanima samo se kilometrina in oprijem v teh hladnih casih.

zamenjava pri motorjetu kot vedno strokovna - predvsem gnar ti skoraj neopazno in strokovno zamenjajo za eno crno gumijasto klobaso. :devil: celo zrak so mi brezplacno natlacili v toto klobaso :lol1: :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Vem, da je dolgo minilo od pisanja v tej temi, sam me trenutno zanima kje imajo še prodajo Suzuki motorjev, ker sm bil zadnič v A. hiši Odar (pri uvozniku) pa sm vprašu za 1200 BANDITA pa mi je en prodajalc odvrnil da pač na ogled ga nimajo na zalogi samo, če sm potencijalni kupec se, da naročit!

Mene pa zanima le pozicija sedenja na njem, zaradi moje višine (192cm) in itd...

no, če je kdo med vami kupoval novega Bandita me zanima kje ga je ???

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se pridrajsas v gradec se lahko tudi na njega vsedes - samo sumim, da je se kje kaksen blizje tebi doma. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se pridrajsas v gradec se lahko tudi na njega vsedes - samo sumim, da je se kje kaksen blizje tebi doma. :)

ICE prvo full hvala na ponudbi!!!

Če res ne najdem nič v SLO se prmajam gor, ker sezona je že pred vratih jst pa brez :?

Sm prebral tričetrt te teme o Banditu pa morm čestitat vsem, ki so prispeval pametne komentarje in izkušnje o tem motociklu!!!

ICE še eno vprašanje; a moja višina 192cm ne bi bla "tu mač" zanj oz mi ne bi bil premajhen?

LP

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nofrus - suzukija prodaja tudi Barborič Tomaž v Žužembergu - naslov maš va vsakem motoristu (med zadnjimi stranmi).

Vem pa tudi, da je imel Bandita 1200 S v salonu - rabljenega; novi tip. Če ga ima še - ne vem; pokliči -- preveri.

Drugač pa, to zagotovo vem - Tomaž ima bolj ugodne cene kot Odar?!?!?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nofrus - suzukija prodaja tudi Barborič Tomaž v Žužembergu - naslov maš va vsakem motoristu (med zadnjimi stranmi).

Vem pa tudi, da je imel Bandita 1200 S v salonu - rabljenega; novi tip. Če ga ima še - ne vem; pokliči -- preveri.

Drugač pa, to zagotovo vem - Tomaž ima bolj ugodne cene kot Odar?!?!?!?!?

hvala ti RR!!!

Sm ga najdu kot si omenil, bom poklical oz šu pogledat!

LP

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam 191 cm in ti povem,da od vseh motorjev na katerih sem kdaj koli sedel, ima Bandit 1200 idealno pozicijo zame :)

Pozicija nog ni tipično naked,balanca je na pravi razdalji,pa še dovolj široka je.

Ne vem no men je ta motor še zmer ful všeč,ampak samo v naked izvedbi :OK:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam 191 cm in ti povem,da od vseh motorjev na katerih sem kdaj koli sedel, ima Bandit 1200 idealno pozicijo zame :)

Pozicija nog ni tipično naked,balanca je na pravi razdalji,pa še dovolj široka je.

Ne vem no men je ta motor še zmer ful všeč,ampak samo v naked izvedbi :OK:

lp cagiva

CAGIVA HUDO DOBR!

No točno ta odgovor sm že en cajt čaku, neko mnenje iz prve roke!!!

THANK YOU VREY MUCH :OK: :OK: :OK:

Pa Ice in RR vam tudi hvala!

No sej sm bil jst tud mal zadržan glede realnih vprašanj! Sam pa kr pomaga, če ne drugač pri občutku!

Sm mel v praksi soočanje z Yamaho FZS 1000 FAZER, pa se mi zdi da ji nism čist do rasel (preko 140 KM), drgač je pa glede na sedenje in pozicije voznika idealna, zato sm po vseh preberanjih in teoretičnih informacijah skoču na BANDITA 1200, samo v praksi je treba probat, da se lahko kej naprej pogovarjamo!

Se je že zožal krog favoritov! :yea1: :yea2:

LP

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nofrus, ce si prebral temo bi moral tudi opaziti da je lucky tudi lastnik enakega modela na katerega si vrgel uc.

and he is from lajbah. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokorno javljam, da sem res še vedno ponosen lastnik B12S. Nofrus, če te karkoli zanima, magari da sedeš nanj, se lahko dogovoriva. Itak bi mi ga pasalo po enem mesecu spet malo odkriti in pogledati, če je še vse na svojem mestu. :)

Sicer pa glede velikosti naj ne bi imel težav. Sam sem dolg 187, ampak imam precej dolge noge in je bil bandit edini motor v ožjem izboru, pri katerem sem kolena lahko udobno spravil v udrtine na tanku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice:and he is from lajbah.

Lucky:

Objavljeno Danes, 10:27 AM

Pokorno javljam, da sem res še vedno ponosen lastnik B12S. Nofrus, če te karkoli zanima, magari da sedeš nanj, se lahko dogovoriva. Itak bi mi ga pasalo po enem mesecu spet malo odkriti in pogledati, če je še vse na svojem mestu.

Sicer pa glede velikosti naj ne bi imel težav. Sam sem dolg 187, ampak imam precej dolge noge in je bil bandit edini motor v ožjem izboru, pri katerem sem kolena lahko udobno spravil v udrtine na tanku

Sm opazu, blizu mene Kamnik ICE!

LUCKY: te kontaktiram by PM, če ti je cool? Pa se prmajam do tebe mal pogledat "stroj" !!!

LP

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je en prijatelj te dni okrog Barboriča nekaj smukal in mi rekele, da ima Tomaž dva bandita 1200 S v salonu. Ni pa povedal, če sta nova ali rabljena.... (verjetno ga ni zanimalo - cestar...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puklical sm V Žužija!

En rabljen: 1.lastnik L. 2002, 1200 S cca. 1.4 mio vse ostalo je novo in L. 2005 že na voljo!

Nov 2005: 1200 cca. 1.6 mio & 1200 S cca. 1.8 mio (črna in srebrna)

Treba premislt nov vs. star......... :? :? :?

lp

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puklical sm V Žužija!

En rabljen: 1.lastnik L. 2002, 1200 S cca. 1.4 mio vse ostalo je novo in L. 2005 že na voljo!

Nov 2005: 1200 cca. 1.6 mio & 1200 S cca. 1.8 mio (črna in srebrna)

Treba premislt nov vs. star.........  :?  :?  :?

Star je predrag.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tole je novi-stari B1200SZ. Všečno :)

Kaj je novga pri 2005 letniku:

Pri vžigu se luči samodejno ugasnejo,da se zmanjša poraba električne energije.

In pa seveda ta modro-bela limited barva (20 let Suzukija)

Jaz kar mal razmišljam da bi mojega zamenjla za tegale. :D

post-3698-1107683172_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Mih'c
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!