Skoči na vsebino

SUZUKI GSF 1200 BANDIT (S in N) in GSF 1250 (S/A/SA)


mopedfan
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

SERVICE MANUAL gsf 1250 (klikni me) 1250manual.pdf

Priporočene objave

post-3698-1130153826_thumb.jpgNo pa da se še jaz malce oglasim,po dolgem času....

Meni osebno je moj Bandit lepši. Ne rečem da je novi grd.....

Je pa škoda ker niso spremenili malce agregata, lahko bi ga malce osvežili. No so pa dodali ABS kar pa tudi ni zanemarljiv podatek.

Men je tale se vedno zakon :OK:

lp

Mih'c

Popravljeno . Popravil Mih'c
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je všeč tale nov Bandit. :OK:

Upam, da so tudi kaj vzmetenje porihtali in okvir ojačali, ker koliko sem slišal stare modele malo zvija pri zelo grobi vožnji. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa o izboljšanju okvirja lahko samo sanjaš. Na tem področju pri novem banditu ni sprememb. Fedri so pa tudi ostali enaki. Spremenjena je zadnja nihajka in pa vilice so ojačane na delu, kjer so pritrjene zavorne čeljusti. Baje zaradi ABS-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

BTW fantje - starega Bandita (novega) si lahko v srebrni barvi kupite pri ODARJU v Stegnah za nekaj nad 1,600.000 SIT. Šokantno nizka cena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene je razočaralo pri novem Banditu, da še vedno nima elektronskega vbrizga goriva !!!

So ostali pri fergazeru !!!

LP

Jst bi imel tako motor kot avto rajš na fargazarje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi imel tako motor kot avto rajš na fargazarje.

Jest pa, odkar me XJR tako je*e in toliko žre, nič več. Do včeraj strastni ljubitelj frgazarjev pričenjam prisegati na ajnšpritz, seveda pa ne takšen kakršne dobavljajo v Puntotih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pričenjam prisegati na ajnšpritz ...

Pa se boš z ajnšprcom tud sam igral "McGiverja" ali "A je to" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

prvič pišem sporočilo na foromu, pa še ne vem točno kako to deluje.

Imam eno prošnjo. Ali ima kdo knjižico (navodila za uporabo motorja) za Bandit 1200, letnik 2003, v slovenskem ali angleškem jeziku. Pred kratkim sem kupil to zverinico, vendar sem zraven dobil le servisno knjižico. V tem delu foruma je bilo to vprašanje že postavljeno, vendar nisem zasledil odgovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

prvič pišem sporočilo na foromu, pa še ne vem točno kako to deluje.

Imam eno prošnjo. Ali ima kdo knjižico (navodila za uporabo motorja) za Bandit 1200, letnik 2003, v slovenskem ali angleškem jeziku. Pred kratkim sem kupil to zverinico, vendar sem zraven dobil le servisno knjižico. V tem delu foruma je bilo to vprašanje že postavljeno, vendar nisem zasledil odgovora.

mam js, sicer letnik 2005 k5, sam mislim da je isti smorn, lahk prefotokopiramo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam js, sicer letnik 2005 k5, sam mislim da je isti smorn, lahk prefotokopiramo

Samo na kratko:Knjižico sploh ni problem kupiti,obrni se na serviserja in ti jo bo nabavil.Jaz poznam dober suzukijev servis in sicer Suzuki servis Barborič Tomaž Žužemberk tel: GSM 041 720087 pa srečno vožnjo. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil novi prvi motor po atx-u pred 11 leti - b12 k5 pred tednom in pol. :010

Ne vzge:

Pred prevzemom smo ga prizgali in je laufu en 2min., pol je stal 1.5tedna, js sm ene parkrat kluč ubrnil da sm si ogledal lučke pa .... imel sem prizgane luči vsegaskup 1-2min. Pol ga pa vceraj probam prizgat in tut zakaslu ni - se je pa luc ugasnla k sm stisnil start. A imam prazen akumolator? :? Ce ja, a se akumolator res sprazni tako hitro? V navodilih sicer pise, da naj se motor takoj prizge, k obrnes kluč na ON. Ne morm vrjet, da se tko hitro prazni.

Pa se to. Motor ima 0 km, se pa slisi sprednji disk oz bremza ploscice kako drajsajo. A se to ulaufa?

Popravljeno . Popravil lavit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil novi prvi motor po atx-u pred 11 leti - b12 k5 pred tednom in pol. :010

Ne vzge:

Pred prevzemom smo ga prizgali in je laufu en 2min., pol je stal 1.5tedna, js sm ene parkrat kluč ubrnil da sm si ogledal lučke pa .... imel sem prizgane luči vsegaskup 1-2min. Pol ga pa vceraj probam prizgat in tut zakaslu ni - se je pa luc ugasnla k sm stisnil start. A imam prazen akumolator? :? Ce ja, a se akumolator res sprazni tako hitro? V navodilih sicer pise, da naj se motor takoj prizge, k obrnes kluč na ON. Ne morm vrjet, da se tko hitro prazni.

Pa se to. Motor ima 0 km, se pa slisi sprednji disk oz bremza ploscice kako drajsajo. A se to ulaufa?

Očitno imajo Banditi v teh dneh krizo, prejšnji dan sem ga za kako minuto zalaufal danes pa ne pali. :eek:

Vrti dobro in na redke cajte malo pobrca, noče in noče pa oživeti. :angry2:

Bom probal jutri očistit sveče pa bomo vidl.

By

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi reku, da se nič bolj ne praznijo kot pri katerih drugih. Meni se je spraznil že v treh mesecih stanja, resda pa ga je malo cuzal tudi izklopljen alarm.

Ampak kupil si model 2005, verjetno je bil narejen 2004 ali pa začetek 2005. V salonu je stal torej ziher leto dni. Vmes ga najbrž niso kaj dosti prižigali ali pa so ga za nekaj minut, kar ni dovolj, da ga napolni. Pri prevzemu pa je očitno imel ravno še toliko moči, da ga je pognal. Ali pa ga je prodajalec malo dofilal, gotovo pa ga ni polnil 12 ur. Če bi se peljal do doma, bi ga napolnil bp, tako pa se je dokončno izpraznil.

Nafilaj ga, pa bo vžgal kot urca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam js, sicer letnik 2005 k5, sam mislim da je isti smorn, lahk prefotokopiramo

Bo najprej probu dobit original pri serviserju, če pa nav nč, se bova pa dogovorila za fotokopijo, če boš še za. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno imajo Banditi v teh dneh krizo, prejšnji dan sem ga za kako minuto zalaufal danes pa ne pali. :eek:

Vrti dobro in na redke cajte malo pobrca, noče in noče pa oživeti. :angry2:

Bom probal jutri očistit sveče pa bomo vidl.

By

Zdravo vsem skupi!

Jst pa morm potrkat in mi je po 5 mesecni pavze vzgal v prvo :OK: . Ko pa je ''zarohnilo'' iz Akrapovičevega lonca, pa sem dobil tak nasmeh na usta, da je takoj v mislih stopil ves snega zunaj :D .

Upam da bo kmalu prisla pomlad in..... se ve kam gremo.

Kar se pa tiče novega Bandita sem ga uspel tudi v zivo videti. Motocikel je čisto všečen, bolj v živo kot na slikah. Všeč mi je da niso agregata nič spreminjali, že vejo kaj je dobr :OK: ,. Všeč so mi tudi novi ''števčki''.

Samo vseeno mi je moj bolj všeč pa še barva je zakon.

LP vsem

Mih'c

Popravljeno . Popravil Mih'c
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim takole; te Bandite po 160000,oo sit so privlekli iz cele Evrope v Slovenijo,ker jih po ostali evropi zaradi predisov izgorevanja sploh nesmejo prodajat.Kdor si ga bo nakopal naj se kar poroči z njim saj prodati ga nebomogel.Noben pameten motorist nebo kupil motor s tako zastarelo tehnologijo,cevast gištel,zračno hlajenje,vergazerji pa še ketna -Hvala pa ceno žiher še spustijo.Kar je pod ceno nibilo še nikoli dobro. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil novi prvi motor po atx-u pred 11 leti - b12 k5 pred tednom in pol. :010

Ne vzge:

Pred prevzemom smo ga prizgali in je laufu en 2min., pol je stal 1.5tedna, js sm ene parkrat kluč ubrnil da sm si ogledal lučke pa .... imel sem prizgane luči vsegaskup 1-2min. Pol ga pa vceraj probam prizgat in tut zakaslu ni - se je pa luc ugasnla k sm stisnil start. A imam prazen akumolator? :? Ce ja, a se akumolator res sprazni tako hitro? V navodilih sicer pise, da naj se motor takoj prizge, k obrnes kluč na ON. Ne morm vrjet, da se tko hitro prazni.

Pa se to. Motor ima 0 km, se pa slisi sprednji disk oz bremza ploscice kako drajsajo. A se to ulaufa?

Da nisi slučajno premaknil tistega stikala za "izklop motorja v sili" :?

Drajsanje ploščic se sliši pri vseh motorjih, če ga premikaš na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil novi prvi motor po atx-u pred 11 leti - b12 k5 pred tednom in pol. :010

Ne vzge:

Pred prevzemom smo ga prizgali in je laufu en 2min., pol je stal 1.5tedna, js sm ene parkrat kluč ubrnil da sm si ogledal lučke pa .... imel sem prizgane luči vsegaskup 1-2min. Pol ga pa vceraj probam prizgat in tut zakaslu ni - se je pa luc ugasnla k sm stisnil start. A imam prazen akumolator? :? Ce ja, a se akumolator res sprazni tako hitro? V navodilih sicer pise, da naj se motor takoj prizge, k obrnes kluč na ON. Ne morm vrjet, da se tko hitro prazni.

Pa se to. Motor ima 0 km, se pa slisi sprednji disk oz bremza ploscice kako drajsajo. A se to ulaufa?

ce nikakor drugace ne vzge, probaj s starter kabli. ali nafilaj akumulator.

moj bandit po prespani zimi vecinoma potrebuje 3-4 minute da zacne zehati potem pa pocasi enkrat-dvakrat kihne, prdne in potem vzge.

in kot je rekel gebre, da nisi "emergency off" stisnil. :)

Jaz mislim takole; te Bandite po 160000,oo sit so privlekli iz cele Evrope v Slovenijo,ker jih po ostali evropi zaradi predisov izgorevanja sploh nesmejo prodajat.Kdor si ga bo nakopal naj se kar poroči z njim saj prodati ga nebomogel.Noben pameten motorist nebo kupil motor s tako zastarelo tehnologijo,cevast gištel,zračno hlajenje,vergazerji pa še ketna -Hvala pa ceno žiher še spustijo.Kar je pod ceno nibilo še nikoli dobro. :beer2:

ce ti ni vsec ti ni potrebno sikati brez veze. sicer pa kar pises je tak brezsmisel, da je ze smesno. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj! Očitno so se prejšnji dan, ko sem ga vžgal samo za kako minuto svečke toliko skondenzirale, da je bila iskra preslaba. Čeprav sem stare svečke očistil ni hotel vžgat le parkrat je prdnil. Ko sem vstavil nove svečke je brcnil iz prve kot, da je komaj čakal. :OK: Stare bi moral dobro pregreti na štedilniku pa bi verjetno isto vžgal, kajti videti so kot nove. To je le domneva. Drugače pa vedno, ko ga zalaufam, sploh zadnje čase, da se malo poduvam z novim dimnikom :wub: poskrbim, da se iz njega preneha belo kaditi kar je znak, da se je lonec osušil.

By

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo pa lastniki Banditov kot kakšni martinčki s pisanjem v tej temi nehamo jeseni ko pa se pokažejo prvi spomladanski sončni žarki pa ta tema zopet oživi. Pa veliko srečnih kilometrov v sezoni 2006 vsem voznikom Banditov njihovim sopotnicam in se ve tudi ostalim motoristom. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj! A, mi lahko kdo posreduje info, kje bi se dalo nabavit bela stekla za žmigavce za B1200S l. 2004.

Kot jih ima nova Banditlina.

By

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj! A, mi lahko kdo posreduje info, kje bi se dalo nabavit bela stekla za žmigavce za B1200S l. 2004.

Kot jih ima nova Banditlina.

By

če hočeš enake, je odgovor na dlani: pri najbližjem prodajalcu suzukijev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!