Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

tota deklina, đipsika gor al dol- nebi se je brano hehe...moj tič ni rasist hehe

čim jo dirneš si jo ženo, tak ji je ata ukazal ... če ne pride takoj brača pa ti razloži da si zaj njihov pa kak je vse kar je tvoje zdaj tut njihovo :lol1: pa že ti je Mirko Strojan poglavar pa mu pereš gače :lol1: :lol1: ni se tu za špilat, razen če je mutava da nemore povedat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čim jo dirneš si jo ženo, tak ji je ata ukazal ... če ne pride takoj brača pa ti razloži da si zaj njihov pa kak je vse kar je tvoje zdaj tut njihovo :lol1: pa že ti je Mirko Strojan poglavar pa mu pereš gače :lol1: :lol1: ni se tu za špilat, razen če je mutava da nemore povedat :lol1:

hehe, to je tud res ja, ampak veš kak je to- prepovedan sadež je najslajši hehe

drugač pa še ena zanimivost:

dobro se je naučila slovensko: " ja sam elka strojan, eeee, dečja vas 25, in sam imam tu srbi hhh hehe ležišče dromeo, in hočem, poročem, drugom slovenci, da na to ležijo al pa sedijo, ker tud podiram to, da imajo drugi ljudi"

nevem kaj je hotla povedat, ampak dobro no, trudi se hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, to je tud res ja, ampak veš kak je to- prepovedan sadež je najslajši hehe

drugač pa še ena zanimivost:

dobro se je naučila slovensko: " ja sam elka strojan, eeee, dečja vas 25, in sam imam tu srbi hhh hehe ležišče dromeo, in hočem, poročem, drugom slovenci, da na to ležijo al pa sedijo, ker tud podiram to, da imajo drugi ljudi"

nevem kaj je hotla povedat, ampak dobro no, trudi se hehe

Vidiš, čisti dokaz da truditi se včasih ni dovolj. No ja, majo pa srečo, iz nezazidljive šumske jasice so prišli na dobro prodajno bivalno površino. A da bi mene oprostili davkov eno leto pa ne. Jebeš Türka pa njegovo bando.

Uvest bo treba Ciganalizacijo in se lahko vsak zase odloči kdo bo pristopo najbolj nedorečeni sorti dvonožnikov ki šeta po našem kosu planeta,ki jih država še ščiti bolj ko Kočevskega medveda. Jaz bi že pristopil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvest bo treba Ciganalizacijo in se lahko vsak zase odloči kdo bo pristopo najbolj nedorečeni sorti dvonožnikov ki šeta po našem kosu planeta,ki jih država še ščiti bolj ko Kočevskega medveda. Jaz bi že pristopil :whistle:

Nč bat. Po načinu razmišljanja si že član B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

ma ja ne, jebeš toto politiko, vedno je in vedno bo pizda, brezveze se sekirat ker tak ne morš nič spremenit...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat. Po načinu razmišljanja si že član B)

Torej lahko že zahtevam državno zaščito pri utaji davkov al pa vsaj vložim zahtevek za izbolšanje stanovanjskega standarda na njihove stroške? hmmm sem za ... od zdaj naprej sem pociganjen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

... nežnejši spol, nogomet:

"Pamtim kad sam bio mali, prvu loptu su mi dali, rekao sam im neću piti, lopta će mi život biti." :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Se ti zavedaš svoje nacionalne identitete? Daj mi naštej malo ... a posluušaš citre, nosiš idrijsko čipko, ješ žgance z ocvirki in voziš Tomos?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti zavedaš svoje nacionalne identitete? Daj mi naštej malo ... a posluušaš citre, nosiš idrijsko čipko, ješ žgance z ocvirki in voziš Tomos?

Absolutno... Tomos je predpogoj za motorista, žgance vsako nedeljo (z ocvirki, seveda :grim ), čipke se fura vsak večer (od punce :lol1: ), citre pa pri kosilu (normalno, spet goveja župca, tenstan/restan krompir in solata)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno... Tomos je predpogoj za motorista, žgance vsako nedeljo (z ocvirki, seveda :grim ), čipke se fura vsak večer (od punce :lol1: ), citre pa pri kosilu (normalno, spet goveja župca, tenstan/restan krompir in solata)

pozabu si še en fajn šnicl iz domačega kokošnjaka :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti zavedaš svoje nacionalne identitete? Daj mi naštej malo ... a posluušaš citre, nosiš idrijsko čipko, ješ žgance z ocvirki in voziš Tomos?

citer ne poslušam igram frajtonarco

čipke se ve za kam so jih ma mama na prtu

zgance se sploh ne omenbja k so samo po sebi umevno ob praznikih še potica :naughty:

4ka obvezna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čefurji,črnci,cigani,šipci,židi,azioti in pedri bistvene razlike NI....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čefurji,črnci,cigani,šipci,židi,azioti in pedri bistvene razlike NI....

hinavci, privoščljivci, faušljivci, nestrpneži in slovenci...bistvene razlike ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno... Tomos je predpogoj za motorista, žgance vsako nedeljo (z ocvirki, seveda :grim ), čipke se fura vsak večer (od punce :lol1: ), citre pa pri kosilu (normalno, spet goveja župca, tenstan/restan krompir in solata)

true...

drži vse razen citer, so mi pa cimbale in panonska glasba zelo všeč.. tudi ciganska... čefurskega zvončkljanja in škripanja pa res ne prenesem...

AGROPOP rulz!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hinavci, privoščljivci, faušljivci, nestrpneži in slovenci...bistvene razlike ni...

Eh, to je pri vseh narodih isti procent :) Ali pa imajo kakšne druge nekvalitete :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!