Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

..ni važn, važ da se anderstendamo ... a ne ... O:-) O:-) O:-) :lol1:

Absolutno se strinjam!!!

edin enkrat mi je pa živc potegln ko so mi rekl de nej govorim po slovensk.....in to mi je pač reku edn (ni naš)...ok pač štekam da me ni razumu k sm govorila u narečju....kaj pa on???

zgleda da vas tukaj večina hod na bežigrajsko gimnazijo, al pa ste skoz doma in nič nehodite ven, moje hčere so stare, ena 17, druga 24, pa ko mi pišeta e-maile ali pa sms-e, se moram tud zlo potrudt, da kaj razumem, tud sam nisem kakšen slavist, kot lahko opazite :whistle:

Ne nism hodila na bežigrajsko gimnazijo.....glih drug konc Ljubljane. Ja vn smo hodil velik zato smo tud marsikaj vidl in kaj dožvel. Drgač je lepo blo v dijaških letih ( no ja ne vedno) :rolleyes:

Kaj si ti jasnovidec ali kaj? Ne poznaš punce in že vse veš o njej. Sicer pa tudi tvoj ali moj pravopis malce šepa na vse štiri tace.

:D

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako kot tvoje navajanje nikalne oblike? NI koga ali kaj temvec koga ali cesa? Rodilnik, drugi sklon, pa to... Vsaj tako so nas ucili. Se pomnite tovarisi in tovarisice?

Seveda imate prav gospod, pa to... imate prav! :worship:

Stripy2, žal me ne prepričaš v svojo nadarjenost! :kva2: :slap:

Lobo, pravopis pri nama res peša, pa ne toliko kot pri dotičnih osebah! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nism hodila na bežigrajsko gimnazijo.....glih drug konc Ljubljane. Ja vn smo hodil velik zato smo tud marsikaj vidl in kaj dožvel. Drgač je lepo blo v dijaških letih ( no ja ne vedno) :rolleyes:

daj nehaj, res??? :headbang: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno se strinjam!!!

edin enkrat mi je pa živc potegln ko so mi rekl de nej govorim po slovensk.....in to mi je pač reku edn (ni naš)...ok pač štekam da me ni razumu k sm govorila u narečju....kaj pa on???

Stripy, Gallus je znani šaljivec, veš. In tak je bil tudi njegov zapis. Označil bi ga sarkastično humoren. Samo tako mimogrede.

Sicer pa zanmivo, tudi ti za opravičilo svojih napak iščeš napake drugih. Je to epidemično dandanašnji? Nas so učili, da se najprej pred svojim pragom pomede. Sicer nikoli ne veš, če imaš dovolj počisčeno, a vsaj težiti je treba k temu, preden se oziraš na sosedov prag. Nekako bolj higienično je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stripy, Gallus je znani šaljivec, veš. In tak je bil tudi njegov zapis. Označil bi ga sarkastično humoren. Samo tako mimogrede.

Sicer pa zanmivo, tudi ti za opravičilo svojih napak iščeš napake drugih. Je to epidemično dandanašnji? Nas so učili, da se najprej pred svojim pragom pomede. Sicer nikoli ne veš, če imaš dovolj počisčeno, a vsaj težiti je treba k temu, preden se oziraš na sosedov prag. Nekako bolj higienično je.

hjoj glih de se nism zjokala no. Obišči mau lublano pa ti bo marsikaj jasno. Glede določenih stvri pa vidm da pojma nimaš sory. :lol1:

Dej si cel forum preber, preden sploh odgovarjaš. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjoj glih de se nism zjokala no. Obišči mau lublano pa ti bo marsikaj jasno. Glede določenih stvri pa vidm da pojma nimaš sory. :lol1:

Dej si cel forum preber, preden sploh odgovarjaš. :slap:

Si prepričana, da si na pravi post prilepila odgovor? Nekako ni povezave, v repliki ni smisla.

Pa vseeno, Ljubljana je moje rodno mesto, takorekoč dnevno obiskana tudi sedaj, ko ne živim več v njej. Da me ne bi ravno na kakšne Jesenice tlačila.

Pa ne se preveč po glavi tepst. Menda ne izboljša stanja. :evilgrin:

... a nisi ti vsak dan v LJ ... :? :? :?

Jap, nekako mi ne uspe uiti iz njenega objema. :blink:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj je kolega (med pogovorom o "stilih" oblačenja) izjavil tole:

"Da ne bi bilo nas ćifurja, vi Slovenci ne bi ni znali šta je moda";

pol se pa pejt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno se strinjam!!!

edin enkrat mi je pa živc potegln ko so mi rekl de nej govorim po slovensk.....in to mi je pač reku edn (ni naš)...ok pač štekam da me ni razumu k sm govorila u narečju....kaj pa on???

Ne nism hodila na bežigrajsko gimnazijo.....glih drug konc Ljubljane. Ja vn smo hodil velik zato smo tud marsikaj vidl in kaj dožvel. Drgač je lepo blo v dijaških letih ( no ja ne vedno) :rolleyes:

:D

jst pa hodm pa kaj ;) puno čefurjev je na bežigradu pa usega je mal mešan..uglavnm poznam velik čefurjev k je pametnejših od polovice motosveta..no ostala polovica je pa zabitih še bl k vi ;)

bistvo mojga posta je da se pomirte pa bodte to kar ste in ne mi telih rasizmov pa teh for uvajat ker s tem kažete svojo intelektualno stopnjo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V istem stavku vehementno deliš neko populacijo na neumne in manj neumne in se istočasno izražaš na ravni prvošolčka. S tem kažeš predvsem svojo intelektualno stopnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa hodm pa kaj ;) puno čefurjev je na bežigradu pa usega je mal mešan..uglavnm poznam velik čefurjev k je pametnejših od polovice motosveta..no ostala polovica je pa zabitih še bl k vi ;)

bistvo mojga posta je da se pomirte pa bodte to kar ste in ne mi telih rasizmov pa teh for uvajat ker s tem kažete svojo intelektualno stopnjo ;)

[/quote

ti niti ne veš kje je bežigrad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V istem stavku vehementno deliš neko populacijo na neumne in manj neumne in se istočasno izražaš na ravni prvošolčka. S tem kažeš predvsem svojo intelektualno stopnjo.

moja intelektualna stopnja je zelo nizka..sem zelo neumen in sem ponosen da poznam fritza cvajštajna :lol1: :lol1:

sam tok ti povem...če nisi dojel mojega posta ga preber 10x ker očitno boš rabu da boš dojel kaj sm hotu povedat..pa ne joki mi če ne pišem vejc pa pravilne slovenščine, ker to morm v šoli veliiiiik uporablat in pač v prostem času se mi ne da tega pisat ;)

pa spust SSKJ že iz rok pa se ne deli da poznaš neke "strokovne" besede, ker se ti na daleč vid da si en navadn zabit motosvetovc :)

pa brez zamere...ne bom se spušču na tvojo stopnjo in se kregu s tabo...ajde PAMETNI :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janih

ti pokažem spričevalo pa boš sam presodu na kero šolo hodm?pa se boš prepriču o mojem uspehu..

sploh se ne bom kregu z vami...bodte naziji...welcome to hitler's club :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janih

ti pokažem spričevalo pa boš sam presodu na kero šolo hodm?pa se boš prepriču o mojem uspehu..

sploh se ne bom kregu z vami...bodte naziji...welcome to hitler's club :worship:

take kot si ti, smo včasih v ljubljanico metali, glede tvojega uspeha, pa si upam trditi, da glih ni na visokem nivoju, ampak tudi taki morajo hoditi na bežigrad, da uravnavajo povprečje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je kolega (med pogovorom o "stilih" oblačenja) izjavil tole:

"Da ne bi bilo nas ćifurja, vi Slovenci ne bi ni znali šta je moda";

pol se pa pejt.

... ja seveda ... GUČI ... ABIDAS ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take kot si ti, smo včasih v ljubljanico metali, glede tvojega uspeha, pa si upam trditi, da glih ni na visokem nivoju, ampak tudi taki morajo hoditi na bežigrad, da uravnavajo povprečje

se mi zdi da me ne poznaš tko da se ne obeši name, jasno? v lublanco bom pa jst tebe vrgu tko da ne bit pametn pa ne mi s temi bednimi ofazanskimi forami ;)

btw...glede mojga uspeha..

tud če bi bil čist na nuli(kar še zdaleč ni) je 10000x večji od tvojega, ker si si vedno samo želel da bi prišel gor pa ti nikoli ni zneslo šlosar en :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja intelektualna stopnja je zelo nizka..sem zelo neumen in sem ponosen da poznam fritza cvajštajna :lol1: :lol1:

sam tok ti povem...če nisi dojel mojega posta ga preber 10x ker očitno boš rabu da boš dojel kaj sm hotu povedat..pa ne joki mi če ne pišem vejc pa pravilne slovenščine, ker to morm v šoli veliiiiik uporablat in pač v prostem času se mi ne da tega pisat ;)

pa spust SSKJ že iz rok pa se ne deli da poznaš neke "strokovne" besede, ker se ti na daleč vid da si en navadn zabit motosvetovc :)

pa brez zamere...ne bom se spušču na tvojo stopnjo in se kregu s tabo...ajde PAMETNI :OK: :kva2:

aha..jep..zihr..seveda...

Vidiš, ljudje, ki jih označuješ za rasiste, ker ne marajo čefurjev (kogarkoli to že označuje) ne počnejo nič drugega kot to, da na neko populacijo lepijo negativne stereotipe (kar poglej v SSKJ, če ne razumeš). V postu, v katerem jamraš čez neko skupino, ki jo dojemaš kot skupek rasistov oz. čez neko forumsko skupnost, ki ne jemlje resno tvojih pubertetniških izpadov, se ti izražaš popolnoma enako. Saj poznaš tisto - tok, tok po glavi - "A je kdo domaaa-aa!"

Sorči, vendar si z nakupom 250ccm+ motorja ne kupiš pravice, enakovredno debatirati s komerkoli. Tisto kar znaš, je spisati par stavkov v katerih nič ne poveš in koga užališ. Seveda pade reakcija in potem jok in stok in vse hudo. Pri tebi že videno. Jokcat zna pa vsak froc. Upam, da imaš tudi hondo označeno :winkiss:

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..jep..zihr..seveda...

Vidiš, ljudje, ki jih označuješ za rasiste, ker ne marajo čefurjev (kogarkoli to že označuje) ne počnejo nič drugega kot to, da na neko populacijo lepijo negativne stereotipe (kar poglej v SSKJ, če ne razumeš). V postu, v katerem jamraš čez neko skupino, ki jo dojemaš kot skupek rasistov oz. čez neko forumsko skupnost, ki ne jemlje resno tvojih pubertetniških izpadov, se ti izražaš popolnoma enako. Saj poznaš tisto - tok, tok po glavi - "A je kdo domaaa-aa!"

Sorči, vendar si z nakupom 250ccm+ motorja ne kupiš pravice, enakovredno debatirati s komerkoli. Tisto kar znaš, je spisati par stavkov v katerih nič ne poveš in koga užališ. Seveda pade reakcija in potem jok in stok in vse hudo. Pri tebi že videno. Jokcat zna pa vsak froc. Upam, da imaš tudi hondo označeno :winkiss:

hehe...lej preber si še 1x moj prvi post kateri teb sploh ni biu ušeč pa boš vidu da NOBENMU NIČ SLABEGA NOČEM ;) fora je v tem da se mi zdi brezveze da se na nekoga spravš ker so pač njegovi sorodniki iz drugih dežel...loh da je pa 100x boljši k ti k sediš s SSKJ-jem v roki pa tipkaš po MSju ;)

ne pogovarjam se več o tem..škoda zgublat besed..ajde pikec :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoji vzvišeni in žaljivi monologi niso niti približno podobni kakršnemukoli pogovarjanju. Post, katerega citiram, vedno dobro preberem.

Lahko se, seveda, tudi motim. Žal nisem nezmotljiv, tako kot ti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a wm ni nč škoda časa porablat za kreganje k se mate lohka čist luštno :P Wsak ma swoje mneje tko pač je in to je treba spoštwt! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja seveda ... GUČI ... ABIDAS ... :whistle:

ma to ti je vse isto kot probiker in druga zveneča imena motoristične mode ... :) vse je poceni crap

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to ti je vse isto kot probiker in druga zveneča imena motoristične mode ... :) vse je poceni crap

probiker je čist ql.. tko kot vanucci :D (in da, uporablam probiker) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da me ne poznaš tko da se ne obeši name, jasno? v lublanco bom pa jst tebe vrgu tko da ne bit pametn pa ne mi s temi bednimi ofazanskimi forami ;)

btw...glede mojga uspeha..

tud če bi bil čist na nuli(kar še zdaleč ni) je 10000x večji od tvojega, ker si si vedno samo želel da bi prišel gor pa ti nikoli ni zneslo šlosar en :)

a vidiš kako te lahko en šlosar sprovocira, dost žalosten za enga pametnjakoviča, s tabo se pa raj nebi metal v ljubljanico, ker bi me lahko obtožil napada na mladoletnika ali pa celo rasne diskriminacije, namreč moj oče je bil albanec mama pa črnogorka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a wm ni nč škoda časa porablat za kreganje k se mate lohka čist luštno :P Wsak ma swoje mneje tko pač je in to je treba spoštwt! :)

Kreganje zaradi kreganja samega vsekakor ni produktivno zabijanje časa. Še tolikobolj velja to za takšno početje na spletu. Vsekakor ima lahko vsak svoje mnenje in to gre spoštovati tudi, če se razlikuje od tvojega. Neko splošno žaljenje vseh okrog pa ni mnenje, še manj pa kako argumentirano početje.

Kot sem že enkrat napisal, z ljudmi se da čisto lepo pogovarjat. Če se pa nekdo obnaša kot pujs, potem z njim pač pujsaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoji vzvišeni in žaljivi monologi niso niti približno podobni kakršnemukoli pogovarjanju. Post, katerega citiram, vedno dobro preberem.

Lahko se, seveda, tudi motim. Žal nisem nezmotljiv, tako kot ti ;)

nisem ne vzvišen, ne žaljiv...sam mot me k mate tok čez nekoga za povedat...najprej pred svojim pragom spucejte pol pa dalje ;)

a vidiš kako te lahko en šlosar sprovocira, dost žalosten za enga pametnjakoviča, s tabo se pa raj nebi metal v ljubljanico, ker bi me lahko obtožil napada na mladoletnika ali pa celo rasne diskriminacije, namreč moj oče je bil albanec mama pa črnogorka

sploh nisi dojeu zakaj sm šlosarje omenju ;) nimam nč prot šlosarjem...mam enga kolega k je šlosar pa je LEGENDA ;) sam hotu sm povedat da se ne zapenji v mojo šolo in v moj uspeh ker sem daleč od tega kar si ti predstavljaš kaj sem ;) boš povedal na katero šolo si hodil?

Kreganje zaradi kreganja samega vsekakor ni produktivno zabijanje časa. Še tolikobolj velja to za takšno početje na spletu. Vsekakor ima lahko vsak svoje mnenje in to gre spoštovati tudi, če se razlikuje od tvojega. Neko splošno žaljenje vseh okrog pa ni mnenje, še manj pa kako argumentirano početje.

Kot sem že enkrat napisal, z ljudmi se da čisto lepo pogovarjat. Če se pa nekdo obnaša kot pujs, potem z njim pač pujsaš.

si le zastopu zakaj sm se spustu na tvoj nivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!