Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

nisem ne vzvišen, ne žaljiv...sam mot me k mate tok čez nekoga za povedat...najprej pred svojim pragom spucejte pol pa dalje ;)

Dobro, dete moje ljubo, KDO ma toliko čez koga (npr. "čefurje") za povedat?

si le zastopu zakaj sm se spustu na tvoj nivo :)

...in potem svizec zavije čokolado... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, dete moje ljubo, KDO ma toliko čez koga (npr. "čefurje") za povedat?

...in potem svizec zavije čokolado... :winkiss:

JST NIMAM NIČ ;) jst gledam na folk glede po obnašanju in odnosu do ostalih ne pa po njihovem izvoru ;) a je jasno NAZI?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnm poznam velik čefurjev k je pametnejših od polovice motosveta..no ostala polovica je pa zabitih še bl k vi ;)

A ti kdaj prebereš tisto kar napišeš?

JST NIMAM NIČ ;) jst gledam na folk glede po obnašanju in odnosu do ostalih ne pa po njihovem izvoru ;) a je jasno NAZI?

Če bi mi tvoje razmišljanje bilo jasno, bi se že hudo zasekiral. :grim In po čem sklepaš, da bi naj bil nacist? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti kdaj prebereš tisto kar napišeš?

Če bi mi tvoje razmišljanje bilo jasno, bi se že hudo zasekiral. :grim In po čem sklepaš, da bi naj bil nacist? :hmm:

ah kr preberem veš ;)

ti še enkrat povem...razmerje "zabitih" in "carjev" med južnimi in jakimi slovenci je isto...no vsaj v moji populaciji ;)

ti se kar sekiraj pa manj moraliziraj ;) zato ker je fritz glavni na www.tu-je.si :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janih

ti pokažem spričevalo pa boš sam presodu na kero šolo hodm?pa se boš prepriču o mojem uspehu..

sploh se ne bom kregu z vami...bodte naziji...welcome to hitler's club :worship:

Heil Hitler.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..uglavnm poznam velik čefurjev k je pametnejših od polovice motosveta..no ostala polovica je pa zabitih še bl k vi ;)

ti se kar sekiraj pa manj moraliziraj ;)

O moraliziranju... Glej post na vrhu.

ti še enkrat povem...razmerje "zabitih" in "carjev" med južnimi in jakimi slovenci je isto...no vsaj v moji populaciji ;)

zato ker je fritz glavni na www.tu-je.si :naughty: :P

Prvo že tako vem in mi ni treba "ponavljati".

Pogledal sem tudi tisto stran. Fritza ni med člani foruma oz. vsaj iskalnik nič ne najde. Tudi drugače si ne lastim absolutnega copyrighta na ta nick. A maš še kaj resnega za povedati ali boš še naprej nadaljeval z žaljivkami in cenenimi podtikanji, kot počneš vedno, kadar ti zmanjka argumentov :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe vidm da temu ne bo konec...če si za se lahko dobiva na eni pijači pa se bo lažje kej zment(pa da ne bi kej mislu da ti kdo kej hoče al pa karkol)

sam pač v živo se da več zmetn k po MSju :)

če si za PM me drgač pa adijo muaaa =*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi objektivnih okoliščin službovanja v tujini se ne morem kar tako zglasiti na pijači. Čez eno leto bom veselo študiral čebelarstvo po Ljubljani in njeni okolici. Zato sem te vprašal, če imaš tudi hondo označeno, da te lahko pocukam za rokav in se na pijači pogovorimo o tem in onem ;)

Moj motor zlahka prepoznaš po tablici LJ-FRiTZ torej me kamot pocukaj za rokav, če me prvi zagledaš. Slovenija je majhna in sploh ne dvomim, da se bova srečala.

Forum je namenjen izmenjavi mnenj in izkušenj. Čeprav se strinjam s teboj v tem, da med nacijami ni bistvene razlike, mi ni všeč, kako si dovoliš vse, ki tukaj debatirajo, označevati za zabiteže (še enkrat si preberi lasten post). Lahko razumem, da ti je tečno, ker ti je že nekaj ljudi napisalo par krepkih po različnih temah. Zdaj se lahko vprašaš ali so vsi okrog tebe butli in ti edini pameten ali se morda pogovarjaš z drugačnimi ljudmi, kot si jih vajen imeti okrog sebe? Za karkoli že gre, če ti ni všeč kaj piše nek posameznik ali neka skupina ljudi, potem se spravljaj nanje in ne na vse počez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST NIMAM NIČ ;) jst gledam na folk glede po obnašanju in odnosu do ostalih ne pa po njihovem izvoru ;) a je jasno NAZI?

:hmm: :whistle: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem ne vzvišen, ne žaljiv...sam mot me k mate tok čez nekoga za povedat...najprej pred svojim pragom spucejte pol pa dalje ;)

sploh nisi dojeu zakaj sm šlosarje omenju ;) nimam nč prot šlosarjem...mam enga kolega k je šlosar pa je LEGENDA ;) sam hotu sm povedat da se ne zapenji v mojo šolo in v moj uspeh ker sem daleč od tega kar si ti predstavljaš kaj sem ;) boš povedal na katero šolo si hodil?

si le zastopu zakaj sm se spustu na tvoj nivo :)

na osnovno šolo borisa kidriča, na center strokovnih šol smer avtomehanik, potem pa mi mankata ene dva diferencialna izpita za vškt, žal mi je zmankalo časa, ker sem ga raje žural, pol pa jna, pa družina, itd, itd..., upam in želim ti, da boš kaj dobrega doštudiral in prišel k pameti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi objektivnih okoliščin službovanja v tujini se ne morem kar tako zglasiti na pijači. Čez eno leto bom veselo študiral čebelarstvo po Ljubljani in njeni okolici. Zato sem te vprašal, če imaš tudi hondo označeno, da te lahko pocukam za rokav in se na pijači pogovorimo o tem in onem ;)

Moj motor zlahka prepoznaš po tablici LJ-FRiTZ torej me kamot pocukaj za rokav, če me prvi zagledaš. Slovenija je majhna in sploh ne dvomim, da se bova srečala.

Forum je namenjen izmenjavi mnenj in izkušenj. Čeprav se strinjam s teboj v tem, da med nacijami ni bistvene razlike, mi ni všeč, kako si dovoliš vse, ki tukaj debatirajo, označevati za zabiteže (še enkrat si preberi lasten post). Lahko razumem, da ti je tečno, ker ti je že nekaj ljudi napisalo par krepkih po različnih temah. Zdaj se lahko vprašaš ali so vsi okrog tebe butli in ti edini pameten ali se morda pogovarjaš z drugačnimi ljudmi, kot si jih vajen imeti okrog sebe? Za karkoli že gre, če ti ni všeč kaj piše nek posameznik ali neka skupina ljudi, potem se spravljaj nanje in ne na vse počez.

no če se kje vidmo gremo definitivno neki spit pa se bomo mal pogovoril ;)

PRIZNAM, da se nism najlepše izrazil s tem ko sem "žalil" ljudi ki zaničujejo druge soljudi..čakam pa še tvoje PRIZNANJE, da si se pa tudi ti brezveze vame zapel, ker očitno sva istega mišljenja le da nekdo od naju ima dost tega kar se dogaja v današnjem času drug od naju je pa dlakocepski in tako je ratal najin prepir. to da me v drugih temah "zatirajo" sploh ni res..je daleč od tega ;) kot si že rekel je forum namenjen izmenjavi mnenj...je pa slaba lastnost foruma da lahko človeka sodiš le po treh stavkih, ki jih je napisal ;) lahko da ima ne kdo slab dan , se mu nekam mudi itd ali pa je preprosto len in se mu ne da izbirati lepih besed da bi povedal svoje mnenje in napiše pač malo bolj v "agresiji"...

dost zdej o tem ;)

:hmm: :whistle: :)

dej ti pa al povej kej pametnga al se pa ugasn pa me ne živceri ;)

na osnovno šolo borisa kidriča, na center strokovnih šol smer avtomehanik, potem pa mi mankata ene dva diferencialna izpita za vškt, žal mi je zmankalo časa, ker sem ga raje žural, pol pa jna, pa družina, itd, itd..., upam in želim ti, da boš kaj dobrega doštudiral in prišel k pameti :whistle:

no torej...zanekrat sm (glede na svoja leta) daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeč pred tabo...pa ne hvalim se in ne mislm da sm kej več vredn sam hočm ti povedat da za1x kažem da bo mal več iz mene k si ti predstavljaš...samo to sm hotu izpostavt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti pa al povej kej pametnga al se pa ugasn pa me ne živceri ;)

Jest bi ti powedala marsikej sam na priwat ne tko jawno k pač se ne tiče ceuga foruma -_-

Aya drugač pa weš da rada žiwciram sam ti to preweč resno jemlješ :P

Popravljeno . Popravil irency
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no torej...zanekrat sm (glede na svoja leta) daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeč pred tabo...pa ne hvalim se in ne mislm da sm kej več vredn sam hočm ti povedat da za1x kažem da bo mal več iz mene k si ti predstavljaš...samo to sm hotu izpostavt ;)

dons eni še z magisterijem ne morjo postat to, kar so včasih postali sam z osnovno šolo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......

dej ti pa al povej kej pametnga al se pa ugasn pa me ne živceri ;)

no torej...zanekrat sm (glede na svoja leta) daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeč pred tabo...pa ne hvalim se in ne mislm da sm kej več vredn sam hočm ti povedat da za1x kažem da bo mal več iz mene k si ti predstavljaš...samo to sm hotu izpostavt ;)

Izobrazba ne pomeni nujno inteligence. Žal. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izobrazba ne pomeni nujno inteligence. Žal. :trance_33_sleep:

noben ni tega reku ;) sam če pogledaš naše poste za nazaj boš vidla da mi je model reku da niti ne vem kje je bežigrad ;) to je pa žalitev zame zato ker sem bežigrajčan in me ne bo en avtomehanik jebu ;) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

si le zastopu zakaj sm se spustu na tvoj nivo :)

Na Fritzev nivo se ti ne moreš spustiti. Lahko pa spiješ tovornjak Red Bullov in se poskusiš DVIGNIT na njegov nivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben ni tega reku ;) sam če pogledaš naše poste za nazaj boš vidla da mi je model reku da niti ne vem kje je bežigrad ;) to je pa žalitev zame zato ker sem bežigrajčan in me ne bo en avtomehanik jebu ;) :winkiss:

ne vem, piše da si iz horjula, horjul še nikol ni bil bežigrad, torej, lažeš, kradeš bolhe ješ...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, piše da si iz horjula, horjul še nikol ni bil bežigrad, torej, lažeš, kradeš bolhe ješ...............

haha tale je bla dobra :D

veš kaj sm mislu s tem da sm bežigrajčan tko da :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha tale je bla dobra :D

veš kaj sm mislu s tem da sm bežigrajčan tko da :P

no vidiš, pa sem te le mal u dobro voljo spravu, tko da ne boš tukaj samo pizdil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!