Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

maš prav :worship: slovenska mladina postaja čist nepismena, kmal se ne bomo več razumeli med sabo. :wacko:

pojma nimam kaj si hotel s tem postom povedat. :hmm:

te k so v slo rojen sploh neznajo nobega jezika

slovenščine nočjo govort potem se pa nekaj mučijo posvoje

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem posotom sm hotu powedat da se najprej za slowensko maldino zawzemmo pa u red spravmo

ne zavzemat :wacko: vzgajat bi blo potrebno :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm zakaj se kregate pi..da najprej mau poglejte slovensko mladino kašni so recimo primer JANEZ NOVAK pa slis: pa đe si mi brate šta ima, pa u mp3-ju cefurjad.. najprej slovensko maldino uredmo pol sele ostale

ti nyjpred sebe u red uwzem, kapiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zavzemat :wacko: vzgajat bi blo potrebno :evilgrin:

ja vzgajat pravilno

mal preveč je vse razpuščen

ti nyjpred sebe u red uwzem, kapiš?

ej zanga se ne bat ga mam jst pod kontrolo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo da ti nahitro pojasnim kdo je čefur:

Definicija čefurja: to je osebek, čigar predniki so se v preteklosti doselili iz južnih republik (predvsem iz srbije) v Slovenijo,kjer on sedaj živi z družino. Kljub temu, da je rojen v Sloveniji in da tukaj živi celo življenje, ne zna oz. NOČE govoriti slovensko, ne priznava slovenskih zakonov, ne spoštuje pravih Slovencev, se vede skrajno bahato in primitivno, podvržen je kriminalu, pretepu, razbijanju, uničevanju tuje (slovenske) lastnine... Čefur se večinom,a preživlja s krajami, preprodajo drog, uličnimi ropi... Predstavlja definitivno manjvredno in nepotrebno golazen, ki je sloveniji in njenim prebivalcem samo v škodo in v breme, zato bi jih bilo potrebno za vedno izgnati tja kamor sodijo: v njihovo zaostalo srbijo!!!

kopirano iz: KLIK

kaj pa če je iz bosne, hrvaške, republike srpske, kosova, črne gore,... :slap:

Kaj pa je to za en stvor: pravi Slovenec?

to pa je ta, ki sosedu samo zato ker ma lepši avto mu ga s ključi počoha, ter se z njim več ne pogovarja, to je ta ki je tako škrt da še sebi ne privošči normalnih človeških dobrin in hodi kupovat poceni robo v lidl, hardi ali hofer, samo da bi prišparal, to je ta ki hodi s prikolico in polnim avtom krompirja kempirat na pag, to je ta ki je nestrpen do vseh drugače mislečih, bogatim pravi da so prevaranti in so si vse nakradli, revne zaničuje, sam pa je skrit v sivo povprečje in na vsakem koraku gleda da bo le ki kaj prišparal, pa tudi če bo zarad tega ogoljufal lastno družino in prijatelje. to je pravi slovenec!!! zdaj pa hitro razmislite, če so ti ki jim pravite čefurji res toliko slabši, ali pa morda imajo kaki razlog, da se tako obnašajo do teh pravih slovencev, če jim lahko tako rečemo...

s tem posotom sm hotu powedat da se najprej za slowensko maldino zawzemmo pa u red spravmo

ti slovenska mladina, predn se začneš oglašat, se nauči vsaj osnovno pisat, namreč ne vem od kdaj je slovenska slovnica uvedla črko W...očitno je pač to še eno skropucalo poamerikanjenih PRAVIH SLOVENCEV, ki tako ne marajo čefurjev, kjub temu pa z veseljem sprejemajo neke glupe ameriške finte, izraze, praznujejo njihove praznike, itd...in se ne zavedajo, da tudi tako uničujejo vse kar je slovenskega- vendar ne, to ni pomembno vdarimo raje po čefurjih, oni so za vse krivi... :slap:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti slovenska mladina, predn se začneš oglašat, se nauči vsaj osnovno pisat, namreč ne vem od kdaj je slovenska slovnica uvedla črko W...očitno je pač to še eno skropucalo poamerikanjenih PRAVIH SLOVENCEV, ki tako ne marajo čefurjev, kjub temu pa z veseljem sprejemajo neke glupe ameriške finte, izraze, praznujejo njihove praznike, itd...in se ne zavedajo, da tudi tako uničujejo vse kar je slovenskega- vendar ne, to ni pomembno vdarimo raje po čefurjih, oni so za vse krivi... :slap:

ma bolš to k pa kej druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma bolš to k pa kej druzga

ne boj se, ti si tak že dokazal v svojih postih, da si pravi slovenec...če ti je to v ponos, pol ti lahko rečem samo to: bogi :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faaak kere probleme mate vi. slovenci =) brezmadežni oz whatever (prevod: karkoli že) če ne marate čefurju pejte nekam po en kou pa če ti kej teži ga pa mahn (drgač ga pust pa na mer pa se stran obrn) ampk še zmer upi na posledice...sj veste kok je un rek...če enga napadeš iz za vogaja še 4je pridejo.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boj se, ti si tak že dokazal v svojih postih, da si pravi slovenec...če ti je to v ponos, pol ti lahko rečem samo to: bogi :friend1:

prov fajn se mam pa tut če sm bogi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam, da debata prehaja že na osebno raven. Prosim vzdržite se žaljitev in poniževanj drugih, sploh pa provokacij tako iz ene kot iz druge strani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šta ti je to tuki kle, ja sam slovenc ampak mam rat tut južno bračo, kdor jih ne bo dubu po pički! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj res ste zašli malo preveč na osebno raven

jaz pravim tako, meni je vseeno kakšne narodnosti je kdo, samo naj se obnaša primerno. res pa je da me moti ena stvar, jaz namreč veliko delam z ljudmi, tudi z tujci, ki so priseljeni in tudi z takimi, ki so se preselili in živijo v Sloveniji že več kot 20 let. in res me žalosti to, da ti ljudje, ki tu živijo že 20 let, ne znajo oz. res nočejo govoriti slovensko. zato sem pa včasih pri takih ljudeh tudi sama malo nesramna in si jih sposodim, dokler mi buta v makedonščini (pa ga razumem, izkušnje pač) ga mirno gledam in čakam, da se izpove, potem mu pa rečem, da ga popolnoma nič ne zastopim in dokler ne bo povedal vsaj par stavkov v slovenščini, ne bova rešila ničesar. in seveda, ker pač ta človek to stvar nujno potrebuje, se je potrudil in mi povedal v slovenščini, ne boste verjeli, kako lepo zna govoriti slovensko! načeloma me pa ne moti, da govrijo svoj jezik, tudi jaz, če bi se preselila v kako drugo državo, bi z slovenci govorila po slovensko - kaj vi nebi? je le moj materin jezik in nikoli ga nebi pozabila, tako da predvidevam, da tudi "čefurji" tega nočejo. seveda je pa potrebno spoštovati zakone tiste države in če si pameten, za lažje preživetje, se čimprej naučiš njihovega jezika. bo lažje in zate in za druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fastgirl, to si pa lepo napisala. Za obstoječe stanje smo pa krivi sami. Si mislijo: zakaj bi se učili slovensko in žlobudrali neumen jezik, če nas pa tako razumejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj res ste zašli malo preveč na osebno raven

jaz pravim tako, meni je vseeno kakšne narodnosti je kdo, samo naj se obnaša primerno. res pa je da me moti ena stvar, jaz namreč veliko delam z ljudmi, tudi z tujci, ki so priseljeni in tudi z takimi, ki so se preselili in živijo v Sloveniji že več kot 20 let. in res me žalosti to, da ti ljudje, ki tu živijo že 20 let, ne znajo oz. res nočejo govoriti slovensko. zato sem pa včasih pri takih ljudeh tudi sama malo nesramna in si jih sposodim, dokler mi buta v makedonščini (pa ga razumem, izkušnje pač) ga mirno gledam in čakam, da se izpove, potem mu pa rečem, da ga popolnoma nič ne zastopim in dokler ne bo povedal vsaj par stavkov v slovenščini, ne bova rešila ničesar. in seveda, ker pač ta človek to stvar nujno potrebuje, se je potrudil in mi povedal v slovenščini, ne boste verjeli, kako lepo zna govoriti slovensko! načeloma me pa ne moti, da govrijo svoj jezik, tudi jaz, če bi se preselila v kako drugo državo, bi z slovenci govorila po slovensko - kaj vi nebi? je le moj materin jezik in nikoli ga nebi pozabila, tako da predvidevam, da tudi "čefurji" tega nočejo. seveda je pa potrebno spoštovati zakone tiste države in če si pameten, za lažje preživetje, se čimprej naučiš njihovega jezika. bo lažje in zate in za druge.

lepo in pošteno povedano. Vendar se mi zdi, da v Sloveniji priseljenci iz bivše Jugoslavije nikakor ne "speljejo" s Slovenščino, Nemščina ali Italjanščina pa jim ne povzroča nobenih težav :blink: v čemu je trik? bojim se da ima motofrik prav.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo in pošteno povedano. Vendar se mi zdi, da v Sloveniji priseljenci iz bivše Jugoslavije nikakor ne "speljejo" s Slovenščino, Nemščina ali Italjanščina pa jim ne povzroča nobenih težav :blink: v čemu je trik? bojim se da ima motofrik prav.

Se popolnoma strinjam z motofrikom. Sami smo si krivi.

Vedno je tako. V Sloveniji govorijo po njihovo - mi jih moramo razumeti; če se narediš neumnega, se on naredi še bolj neumnega :headbang: .

Če pa prideš recimo na Hrvaško, pa govoriš po naše, te kao noben ne razume. Ja, ker oni pravjo da je to njihov jezik in če si pri njih govori po njihovo(beri: velja samo za Slovence)

Jst načeloma nimam nč proti priseljencem iz bivše juge, imam kar nekaj takih prijateljev, sodelavcev; sam to, da nekateri ne morejo oz. nočejo govorit slovensko to je pa res žalostno. Me vedno čist razkuri, ko jih slišim tko govort. Kot pravi fastgirl:"če si pameten, za lažje preživetje ... "

Ma v končni fazi je najbolj, da se nit ne sekiraš (preslišiš). Če pa delaš z njimi kot npr. fastgirl potem pa ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z motofrikom. Sami smo si krivi.

Vedno je tako. V Sloveniji govorijo po njihovo - mi jih moramo razumeti; če se narediš neumnega, se on naredi še bolj neumnega :headbang: .

Če pa prideš recimo na Hrvaško, pa govoriš po naše, te kao noben ne razume. Ja, ker oni pravjo da je to njihov jezik in če si pri njih govori po njihovo(beri: velja samo za Slovence)

Jst načeloma nimam nč proti priseljencem iz bivše juge, imam kar nekaj takih prijateljev, sodelavcev; sam to, da nekateri ne morejo oz. nočejo govorit slovensko to je pa res žalostno. Me vedno čist razkuri, ko jih slišim tko govort. Kot pravi fastgirl:"če si pameten, za lažje preživetje ... "

Ma v končni fazi je najbolj, da se nit ne sekiraš (preslišiš). Če pa delaš z njimi kot npr. fastgirl potem pa ... :hmm:

aha se strinjam z napisanim

ja če pa delaš z takimi pa ni lahko, sreča je samo ta, da oni mene potrebujejo in se bodo pač morali navadit na to, da bodo z mano komunicirali v slovenskem jeziku. konec koncev bodo dobili uradni dokument, ki ga izdaja slovensko ministrstvo in pričakujem, da se bomo zmenili v slovenkem jeziku. edino razumljivo je za tiste osebe oz. priseljence, ki so kratek čas v Sloveniji in se še niso uspeli naučiti našega jezika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, me samo zanima, če je to isto, jaz drugače ne vem, kdo so muslimani, čefurji, pravoslavci.

a je to kaj podobno čefurjem?

No daj gospodična, prilepi še prosim kakšen filmček ruskih neonacistov in se retorično vprašaj, če so to evropejci.

evo da ti nahitro pojasnim kdo je čefur:

Definicija čefurja: to je osebek, čigar predniki so se v preteklosti doselili iz južnih republik (predvsem iz srbije) v Slovenijo,kjer on sedaj živi z družino. Kljub temu, da je rojen v Sloveniji in da tukaj živi celo življenje, ne zna oz. NOČE govoriti slovensko, ne priznava slovenskih zakonov, ne spoštuje pravih Slovencev, se vede skrajno bahato in primitivno, podvržen je kriminalu, pretepu, razbijanju, uničevanju tuje (slovenske) lastnine... Čefur se večinom,a preživlja s krajami, preprodajo drog, uličnimi ropi... Predstavlja definitivno manjvredno in nepotrebno golazen, ki je sloveniji in njenim prebivalcem samo v škodo in v breme, zato bi jih bilo potrebno za vedno izgnati tja kamor sodijo: v njihovo zaostalo srbijo!!!

kopirano iz: KLIK

Zame je čefur vse kar je južno do mene. Celje tako ali tako spada tja, da kakšnega Krškega ali Brežic sploh ne omenjam. Verjetno sem za korošce tudi jaz čefur ampak boli me, njihovega jezika se pa itak ne mislim učit, kljub temu, da jih skorajda nič ne zastopim, če se zapeljem v kakšno Muto ali pa Ravne.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No daj gospodična, prilepi še prosim kakšen filmček ruskih neonacistov in se retorično vprašaj, če so to evropejci.

Zame je čefur vse kar je južno do mene. Celje tako ali tako spada tja, da kakšnega Krškega ali Brežic sploh ne omenjam. Verjetno sem za korošce tudi jaz čefur ampak boli me, njihovega jezika se pa itak ne mislim učit, kljub temu, da jih skorajda nič ne zastopim, če se zapeljem v kakšno Muto ali pa Ravne.

:evilgrin:

Pa šta si ti mislio, mamu ti severnjaško... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No daj gospodična, prilepi še prosim kakšen filmček ruskih neonacistov in se retorično vprašaj, če so to evropejci.

Zame je čefur vse kar je južno do mene. Celje tako ali tako spada tja, da kakšnega Krškega ali Brežic sploh ne omenjam. Verjetno sem za korošce tudi jaz čefur ampak boli me, njihovega jezika se pa itak ne mislim učit, kljub temu, da jih skorajda nič ne zastopim, če se zapeljem v kakšno Muto ali pa Ravne.

:evilgrin:

A rabiš kak slovar? :P

Zapelješ se pa na Muto!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je čefur vse kar je južno do mene.

Tišina čefur!!!!! :P

Zapelješ se pa na Muto!!! :evilgrin:

:eek:

Mutika, čuješ kak te majo grdo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A rabiš kak slovar? :P

Zapelješ se pa na Muto!!! :evilgrin:

Boli me kurac, ko sem gor sem čefur in se bom zapeljal v Muto če bo meni tak pasal :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je čefur vse kar je južno do mene.

ce bi blo tko, pol bi bli vi vsi (zelo velika večina) čefurji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!