Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

Aha, zdej te pa mam ..

:devil:

Definiraj prosim slovenske korenine.

pozabusm dat v navednicee... torej takoimenovanih "slovenskih korenin", tistih, s katerimi razni anti-čefurji in anti-južnjaki operirajo na jeziku..

1) Uh, narobe, narobe Simon...

sploh ne. enostavno - zelo malo Slovencev ima "slovenske korenine"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je torej v tistih, ki se zadovoljijo z vsem. Zato, če se boš sam uprl sistemu, se bo še zmeraj našel nekdo, ki se mu ne bo. In takšnih "nekdotov" je pri nas malo morje. In to me žalosti.

Ajde, jaz te podpiram pri tvojem kolonizatorskem podvigu. Pojdi, potem poročaj kako je in če si resnično dober človek (kar večina ni), pripravi teren tudi za nekatere med nami, ki imamo prav tako vsega poln k. in smo zaradi mladosti pripravljeni na tovrstne avanturice. Drugače se strinjam s povedanim, a vedi, folk pač nikamor ne gre in nič ne stori, ker je po naturi konzervativen, precej strahopeten, len, idr. Večina pravi (pravzaprav molči, a se tako ravna) , da je bolje trpeti udarce od poznanega gospodarja, kot riti v nove izzive. Samo se spet bojim, da boš tudi ti na koncu ostal v naši očetnjavi. Če pa že dejansko kaj misliš storiti in potrebuješ companerose, pa kar lepo javi na pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohohooo .. kdo se je prjaviw ... a si pripeketaw s

kroatije nazaj - ti je zmankalo dnarja za kamp, ane?

Te tam niso skuhali in pojedli ?

:devil:

Ne, kot vidiš po mojem udejstvovanju niso. Baje jedo samo še zafrustrirano-kolerične-nacionalistično-rasistične osebke, na podlagi česar ti predlagam, da se ne pojaviš v Kroatiji....

P.S. Kva teb ni jasn?!?!? :blink: :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sej v avstralijo te kar tako ne uzamejo ... morš met al gnar al pa job zagotovljen .. se mi zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sej v avstralijo te kar tako ne uzamejo ... morš met al gnar al pa job zagotovljen .. se mi zdi

Đob mislim, da bo kar dosti. Čeprav kolikor je razbrati iz brošurnega materiala, so tam in pa v Novi zelandiji precej veseli belega življa, posebej iz Evrope. Če mi dajo enega starega XTja na stran grem toliko raje...tiste puščave so me vedno mikale .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đob mislim, da bo kar dosti. Čeprav kolikor je razbrati iz brošurnega materiala, so tam in pa v Novi zelandiji precej veseli belega življa, posebej iz Evrope. Če mi dajo enega starega XTja na stran grem toliko raje...tiste puščave so me vedno mikale .)

:lol1:

mislim .. kake ideje ..

:lol1:

uuredu

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Te tam niso skuhali in pojedli ?

:devil:

Skuhali so, pojedli še ne, ker je preveč žilav. Se mora naslednje leto zopet vrnit, da ponovno skuhajo juho in poskusijo, če bo že kaj bolj mehak.

V Avstraliji pa že komaj čakajo, da se jim tja privleče še več tujcev oz. čefurjev. Saj to smo mi za njih ali ne? Ali mislite, da imamo samo pri nas žaljivke za tujce? Tudi tam so nacionalisti, rasisti, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj mate proti Bosancem. Mene so vcasih tudi fejst motli. Zaj pa ne vec. Do tega pa je prišlo takole: Mam cero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari bohan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nic ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je žvekala. Mam sosede, ki so mi nonštop delali pizdarije. Nobeno stvar nisem prav naredo, ne da bi meli pripombe. Pol pa je cera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislo, da se mi bo sfuzlalo. Cez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredo. Nic vec neandertalec in podobno. Cez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo nakložna in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijaco in sma najvecja kolega. Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak vecer, postrežba on inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naucili od njih. Vcasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Vcasih še kake kolege sebo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vesi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulic in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, ceprav je baje že zelo stara. Sedaj ce me kak sosed hoce kaj gnjavit, samo recem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini vcasih za štos stegnem roko proti pakiranim cevapcicem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vesi. Zato živeli Bosanci. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj mate proti Bosancem. ..

:cry:

Ali veš zakaj je Kajn Abla fentow?

Zato kje stare vice pripovedovaw ..

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj mate proti Bosancem. Mene so vcasih tudi fejst motli. Zaj pa ne vec. Do tega pa je prišlo takole: Mam cero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari bohan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nic ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je žvekala. Mam sosede, ki so mi nonštop delali pizdarije. Nobeno stvar nisem prav naredo, ne da bi meli pripombe. Pol pa je cera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislo, da se mi bo sfuzlalo. Cez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredo. Nic vec neandertalec in podobno. Cez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo nakložna in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijaco in sma najvecja kolega. Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak vecer, postrežba on inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naucili od njih. Vcasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Vcasih še kake kolege sebo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vesi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulic in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, ceprav je baje že zelo stara. Sedaj ce me kak sosed hoce kaj gnjavit, samo recem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini vcasih za štos stegnem roko proti pakiranim cevapcicem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vesi. Zato živeli Bosanci. :lol1:

Nice story :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

NE GLEDE KDO JE KAJ. ČEFURJI SE V SLOVENIJI POČUTIJO KOT SLOVENCI V NEMČIJI. DOMAČINI PAČ GLEDAJO FOLK Z VRHA. DRUGAČE JE RESNICA TO DA SE ČLOVEK BOJI VSEGA TUJEGA. TAKO TUDI SLOVENCI SE BOJIJO DA BODO IZGUBILI STARE NAVADE, OBIČAJE ------- JEZIK SLOVENSKI SE JE ZELO SPREMENIL ZARADI PRISELJENCEV. ŽE PREJ KO SO TU PRIHAJALI NEMCI JE SLOVENŠČINA BOLJ TEMELJILA NA NEMŠKEM JEZIKU, DANES PA SPET VELIKO BESED PODOBNIH KOT V SRBO - HRVAŠKEM.

VSAK NAROD IMA DOBRE IN ZLE LJUDI. TAKO DA PRAVIM DA MOJ NAROD NI NAROD SESTAVLJEN IZ ANGELOV AMPAK IMAMO TUDI TISTE KI NAS SPRAVLJAJO V SLAB IZGLED.

SLOVENCI MORAJO DATI PRILOZNOST VSAKEMO PRISELJENCU DA SE DOKAZE. ČE SE GA MORA SPREJETI MED SEBI ENAKE. VENDAR TO NI TAKO. VSAK PRISELJENEC JE V SLOVENIJI OPRALJAL DELA, KI JIH DOMAČI NISO HOTELI------RAZLOGA IN MOTIVACIJA PRISELJENCEV JE BILA DA BODO POSTALI ENAKOPRAVNI. ZDAJ PO 15 LETIH OSAMOSVOJITVE SLOVENIJE---- ŠE VEDNO PRISELJENCI NISO V ENAKOMERNEM POLOZAJU S SLOVENCI.

PES DO PSA, LOPOV DO LOPOVA. ČLOVEK DO ČLOVEKA!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE GLEDE KDO JE KAJ. ČEFURJI ...

PES DO PSA, LOPOV DO LOPOVA. ČLOVEK DO ČLOVEKA!!!!!

Tebe pa nekaj hudo muči.

1 nehaj pisati s velikimi črkami, saj so te v šoli tudi male črke učili

2 reče se: volk volku - človek, ne pa krneki u 3perofske.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLOVENCI MORAJO DATI PRILOZNOST VSAKEMO PRISELJENCU DA SE DOKAZEPES DO PSA, LOPOV DO LOPOVA. ČLOVEK DO ČLOVEKA!!!!!

Ma ja ! Psi lajajo, karavana gre dalje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. a ti tut kej grizeš?

Dej no mir no, vejš de !

Najbolj mi gredo na živce boščki revčki, ki se jim nihče noče prilagajat i jokajo, japajade, life is hard, vedno je nekdo nad tabo, kamorkoli greš si vedno za nekoga južni, a ni to zanimivo, zdaj pa jokat in pa na drevo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... VSAK PRISELJENEC JE V SLOVENIJI OPRALJAL DELA, KI JIH DOMAČI NISO HOTELI------...

No z ostalim bi se delno lahko strinjal, tu pa si ga mimo pihnil. Priseljenci iz drugih republik ExYU so opravljali enaka dela kot domorodci. Vsaj na Štajerskem. Če imaš drugačne podatke jih navedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!