Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

Zakaj pa sej to ni moja zgodba to sm sam po mailu dobil

Prjatu pa si lahko vseeno!!!!!!! sej smo vsi motoristi prjatli a ne? :drunk:

SJ zato bi biu prjatu.... k je huda zgodbica :OK:

(drgač sm pa mislu da si ti to napisu; sej vem da ne iz življenja temveč iz heca :) )

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, ne zameri, ker te bom uporabil (čeprav ni nič osebnega) kot primer demagoškega govna, kakršnih je v naši državi vse preveč. In zato gremo kot družba tja, kamor gremo - v en impotenten demagoški kurac.

Kriminalno močno aktivne južnjake velja kazensko preganjati in sankcionirati, prav tako pa take podpihovalce nestrpnosti, kot si ti. Nič boljši nisi od njih.

Velja preganjati... ah, kako demagoška besedna zveza. Akcije pa nobene. Sej bi se zasekiral, če bi me okrcal nekdo od spoštovanih (svečenikov), ampak ker si me ravno ti okrcal in mi ponudil vlogo demagoškega dreka, se ne sekiram. Sicer ne vem, kakšno povezavo imam z ostalimi "drekci" in družbo, ravnotako ne vidim vzroka v "nas" (kdo sploh smo mi in kakšno moč imamo?), ki družbo peljemo v impotenco, zaradi našega razmišljanja o nekomu, ki ne spoštuje zakonov in živi na nas. Se pa lahko ti in tebi podobni pridružite in ustanovite kakšno dodatno socialno pomoč in kolonije pri naših sosedih, kjer boste te primerke zaraščenih obrvi učili olike. Sploh pa si poglej tisti prispevek o naših južnjakih na www.rtvslo.si in si misli svoje. No, po izkušnjah iz prve roke pa itak vsak spremeni menenje o njih.

Slednjih se ne preganja, zato sem postal nestrpen. Seveda, naj me stlačijo v zapor, ker sem rekel nekaj grdih besed čez njih in širil svoje bolane ideje, samo nevem, kaj bodo potem naredili z njimi. Takšni primerki tudi sami namreč ne marajo Slovenije in ne njenih domorodcev in njihov jezik celo ponuja pester slovar takšnih in drugačnih besed s katerimi lahko govorijo čez nas. Tu in tam na ukradejo še kakšen motor, avtomobil, vlomijo v hišo in nas v hordah prebutajo. Ti si kar pusti, jaz si ne bom.

SymRu, ne zameri, ampak takšnih maltilcev prazne slame (nič osebnega) je pri nas nemnogo, kar lahko vidiš pri pisanju zakonikov kot tudi pri sami izvedbi kazni na sodiščih. Ne verjameš? Vprašaj 50 cent-a ali pobrskaj temo pod "splošno" o ukradenih motorjih. Po tvojih izjavah sodeč si se zabubil na domačem stolu in samo odpisoval ostalim motosvetovcem in širil svoj ultimativni "prav", ki je edini možni "prav" na Svetu. Vsi moramo biti strpni do vseh, tudi tistih, ki nam serjejo po glavi, ker se tako spodobi. Če tako misliš, izvoli, samo ne poizkušaj svoje virusne ideje prežarčiti na mene. Glede tistih "sumljivih motorjev" ti pa priporočam, da se nekega dne odbububiš iz stola, stopiš na Slovensko cesto, narediš nekaj 100m po njej in poročaj o svojih doživetjih. Sej vem, da so v prispevku na TV SLO rekli, da je 70% prestopnikov v prevzgojnem zavodu južnjakov (izmed 200.000 živečih pri nas je to ogromno), ampak ne se zmesti. Samo hočejo spodbujati nestrpnost. Demagoški drekci, vem ja :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

uglavnm danes ob 18.45 sm vidu pred WTC jem v lj, kako iza ovinka pridivja t.i. čefur na unmu sesalcu gilera 180 (seveda v standardni odpravi) in se zakanta v avto ki je bil parkiran na pločniku :eek: in takoj za tem pride policijski avto, ven skočita 2 policaja in unga osebka dobesedno porineta na tla in mu data gor lisice :OK: :OK: :OK: :OK: torej 3x hura za ljubljanske policiste :OK: :OK: tokrat so se izkazali :OK: :OK: res čestitke sm jim plosku sam me niso vidl :BUA: so mi kar polepšal dan :photo: :photo: B) uglavnm če je bil motor ukraden bo našel svojega lastnika :OK: :OK:

LP

p.s. je še kdo to videl??? :) mimo je prišlo še kar nekaj motorjev. kdo od tle??

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnm danes ob 18.45 sm vidu pred WTC jem v lj, kako iza ovinka pridivja t.i. čefur na unmu sesalcu gilera 180 (seveda v standardni odpravi) in se zakanta v avto ki je bil parkiran na pločniku :eek: in takoj za tem pride policijski avto, ven skočita 2 policaja in unga osebka dobesedno porineta na tla in mu data gor lisice :OK: :OK: :OK: :OK: torej 3x hura za ljubljanske policiste :OK: :OK: tokrat so se izkazali :OK: :OK: res čestitke sm jim plosku sam me niso vidl :BUA: so mi kar polepšal dan :photo: :photo: B) uglavnm če je bil motor ukraden bo našel svojega lastnika :OK: :OK:

LP

p.s. je še kdo to videl??? :) mimo je prišlo še kar nekaj motorjev. kdo od tle??

sicer

sem vesel, da so ujeli lumpa, ampak tole bi bolj spadalo pod "ukradeni motorji" kot semle ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer

sem vesel, da so ujeli lumpa, ampak tole bi bolj spadalo pod "ukradeni motorji" kot semle ..

niti ne ker ne vem če je motor ukraden .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer

sem vesel, da so ujeli lumpa, ampak tole bi bolj spadalo pod "ukradeni motorji" kot semle ..

Ma to spada v vsako temo, da bodo ja vsi motosvetovci zvedeli, da so policaji končno nataknili lisice enemu črnemu motoristu v žele čeladi.

Ampak vseeno je lepo slišat. :devil:

Popravljeno . Popravil Lobo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,

ne bi pretiravali z izbruhi navdušenja,

saj niti ne vemo ali je šlo za vajo ali ne.

Pa četudi ni šlo - kaj je en lump proti

ostalim 10.000im, ki so še zunaj

in samo čakajo, da vam kaj sunejo.

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,

ne bi pretiravali z izbruhi navdušenja,

saj niti ne vemo ali je šlo za vajo ali ne.

Pa četudi ni šlo - kaj je en lump proti

ostalim 10.000im, ki so še zunaj

in samo čakajo, da vam kaj sunejo.

:huh:

Če je bila resna nesreča najverjetneje ni bila vaja <_<

Vsaj namen jih imajo poloviti, bolje eden kot nobeden. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolko ko čefurji kradejo nemorjo policajo lovit...čeprav jih je preveč ( beri: policajev ) jih je tam ko bili potrebni vedno premalo ....

v čem je že razlika med čefurjem pa policajem...en ko drug delata kaj jim paše...pa še jebe se jim, če si mu pa znanc pa imaš privilegije ( pr čefurij petarde, pri policajih pa kaj druga ) ... če ni taprav policaj...ta bi še svojo mamo zajebal za značko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubi

moji zlati Motomarsofčki/e naivni/e ..

:blink: :eek: :o :( :unsure:

:wacko: :doze: :blink: :unsure:

... kolikor nesrečni čefurčeki nakradejo v enem mesecu,

toliko nakradenega denarja slovenski

mega-polit-lopovi po raznih by-pass firmah

za svoj kofi porabijo v enem dnevu

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stopi sine do oceta in ga vprasa: "ata, sem cigan ali zid ?"

"ne vem, mamo vprasaj."

gre do mame in vprasa: "mami, sem cigam ali zid ?"

"zakaj bi rad to vedel ?"

"zunaj na hisi sloni kolo, pa ne vem ali bi ga sunil ali prodal."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubi

...

... kolikor nesrečni čefurčeki nakradejo v enem mesecu,

toliko nakradenega denarja slovenski

mega-polit-lopovi po raznih by-pass firmah

za svoj kofi porabijo v enem dnevu

:yes:

Veš vsak od nas ima upanje, da bo nekoč postal mega-polit-lopov. Upanje, da bomo čefurji, pa je ugasnilo ob spočetju. Zato ene toleriramo, druge pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubi

moji zlati Motomarsofčki/e naivni/e ..

:blink: :eek: :o :( :unsure:

:wacko: :doze: :blink: :unsure:

... kolikor nesrečni čefurčeki nakradejo v enem mesecu,

toliko nakradenega denarja slovenski

mega-polit-lopovi po raznih by-pass firmah

za svoj kofi porabijo v enem dnevu

:yes:

Hočeš reči, da imajo tisti prednost pred lastniki ukradenih vozil, ker gre pri firmah za večje denarce? Nekdo, ki komaj spraska skupaj 300.000sit in mu jih ukradejo, ga pomoje bolj boli, kot pa eno firmo, ki jo oribajo za 3.000.000sit, ima pa 30.000.000 kapitala. Pa večinoma si krajo osebne lastnine ljudje bolj jemljemo k srcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pa večinoma si krajo osebne lastnine ljudje bolj jemljemo k srcu.

No,

sy si kar pogruntow ..

.. če

gledate čustveno (in to seveda večina počne) lahko obsojate in govorite "udri po čefurjih" ter seveda pozabite, da ti ne odnesejo niti stotinko promila nakradenih in prigoljufanih vrednosti, katere kriminalci pobašejo v svoje žepe v BRoSLO

Če

pa gledamo povsem razumsko, in odrinemo na čustva (za kar smo sposobni le redki), pa seveda ugotovimo, da so "čefurčeki" nepomembno zrno peska v kriminalnem kamnolomu imenovanem BRoSLO in da bi bilo veliiiko bolj smotrno udrihati po vrhunskih lopovih čiste slovenceljske krvi.

:yes:

@ LOBO

wrong: vsak od nas ..

right: nekateri od nas upajo da bodo ... blabla

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem čefur, pa mega-polit-lopov tudi ne - KAJ MI OSTANE!?!?!?!?!?!?!?!?!?! :kva2:

čefur nočem bit . kak postanem mega-polit-lopov????????? :blink: :eek: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poliješ se za začetek lahko brez težav, za lopovščine pa ne vem :devil:

.. mora se polit s kakim Bohinjskim jezerom, da bo "mega"

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu fak sam povedu sm da so enga ujel... bil sm srečen :OK: :OK: NE ni bla vaja ker je polcaj skoču iz avta k da se mu je strgal, unga po tleh zabrisu in mu lisice gor dau .) uglavnm jst vem da jih je še velik za polovit, ampak eden se bo pa mal streznu, pa mal na trda tla stopu :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu fak sam povedu sm da so enga ujel... bil sm srečen :OK: :OK: NE ni bla vaja ker je polcaj skoču iz avta k da se mu je strgal, unga po tleh zabrisu in mu lisice gor dau .) uglavnm jst vem da jih je še velik za polovit, ampak eden se bo pa mal streznu, pa mal na trda tla stopu :yes:

ja in?

a bo kaj manj mrtvih "good guysov" zarad tega na cestah?

dvomim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim

ys tudi - pa davke in cene bodo vseeno navili v nebo ..

:devil:

@ JeRn3j

no sej vem, da nisi hotel nič drugega kot podati

info in izraziti zadovoljstvo nad ujetim lumpekom

mi

pa tule z nakladanjem powdarjamo, da so to le male ribice,

paglavci tako rekoč, ki so obsolutno nepomembni v odnosu na

slovenceljske piranhe in morske pse, ki nam trgajo meso s kosti v

veliko večjih kosih kot to zmore nesrečni mladoletni čefurček

kdajkoli v celem svojem življenju.

To

je tako, veš, kot bi primerjal napad komarja z napadom tigra.

:)

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys tudi - pa davke in cene bodo vseeno navili v nebo ..

:devil:

@ JeRn3j

no sej vem, da nisi hotel nič drugega kot podati

info in izraziti zadovoljstvo nad ujetim lumpekom

mi

pa tule z nakladanjem powdarjamo, da so to le male ribice,

paglavci tako rekoč, ki so obsolutno nepomembni v odnosu na

slovenceljske piranhe in morske pse, ki nam trgajo meso s kosti v

veliko večjih kosih kot to zmore nesrečni mladoletni čefurček

kdajkoli v celem svojem življenju.

To

je tako, veš, kot bi primerjal napad komarja z napadom tigra.

:)

Ja, to je že res. Ampak res je tudi, da komarja, ki te piči (če imaš srečo), lahko konkretno in dodobra ubiješ. Tigre pa gledaš več ali manj samo na Discoveryju.

Dokaj brezvezno početje - eno in drugo ampak oboje ti prinese vsaj momentalno zadovoljstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je že res. ..

Dokaj brezvezno početje - eno in drugo ampak oboje ti prinese vsaj momentalno zadovoljstvo.

ys

osebno ob tem ne čutim nobenega zadovoljstva,

saj imam z vsem skupaj le stroške .. pa ti tudi če se ne motim

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys

osebno ob tem ne čutim nobenega zadovoljstva,

saj imam z vsem skupaj le stroške .. pa ti tudi če se ne motim

:yes:

Aha. Če ne drugega moram plačat za vodo, da si roke umijem. Da o naročnini ne govorim. Ampak uživam tudi v razdajanju denarja. Tako da sem zmagovalec.

Pomojem :eek: :doze: :blink: ?!?

Je kdo videl empatijo? Nekam se je skrila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!