Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

Sem razumel kaj si napisal! Hočem povedati samo to, da mi gre na ..... ta angleščina. Dvojna merila!

"Nikogar" ne moti, da jo toliko uporabljate na tem forumu. Osebno tudi mene ne, če vam tako paše. Če bi pa nekdo napisal nekaj v jeziku ene od bivših republik Jugoslavije, v kateri smo večina od nas odraščali pa bi zagnali vik in krik. Nič ne razumemo, tu je Slovenija in slovenski forum, piši slovensko in ne zajebavaj.

Šokac, vidim da si u easy občutljiv. Moral bi se mal skulirat. Ker tole ne bo cool za tvoj heart.

Pa sploh te ne razumem. Pa čeprav sem itak uiber base poskušal. Tako da ne vem. Si mogoče ženska?? :blink: :grim

P.s. Slovenijo Slovencem!!!!! :grim :grrr :P

Popravljeno . Popravil SHERIFF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qrc vas gleda! :angry2:

čefur..... :P

prav: tristo kosmatih medvedov, saprabolt....vas gledajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le totalni naci pezdeti lahko trdijo, da je angleški jezik bolj speven od poljskega.

Aja, a so Poljaki čefurji ? Ker pol sem falil svetlobo.

Melt my pot.

Kje si pa ti zdej poljščino najdu? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ste glih temo o jezikih......

Men pa ni jasno zakaj vsi (ok no da me ne boste pojedl ;nekateri) "južni pripadniki" živeči v sloveniji govorijo v njihovem domačem jeziku oz. srbo-hrvaškem. :? sej verjamem da nekateri ne znajo "še" govort slovensko, sam večina (spet; nekateri) pa jih je takih, ki živijo več let vendar ne uporabljajo slovenskega jezika :? :? kot da je to sramota, če govorijo slovensko.... tega res ne razumem;

tako je Bush dons rekel o priseljencih".....bla bla bla.....naj se naučijo govorit angleško, tako da pokažejo da so tudi oni polno pravni prebivalci, ki želijo živeti v tej državi......"

ja a še ne veš da je njihova aklimatizacijska doba ponavadi dooooolga :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, vidim da si u easy občutljiv. Moral bi se mal skulirat. Ker tole ne bo cool za tvoj heart.

Pa sploh te ne razumem. Pa čeprav sem itak uiber base poskušal. Tako da ne vem. Si mogoče ženska?? :blink: :grim

P.s. Slovenijo Slovencem!!!!! :grim :grrr :P

Šokac ni vedno in povsod u easy občutljiv :closedeyes: kot misliš ti! Jaz pa ženska! :grrr :angry: Kaj se ti je čisto "zmešalo"? Če kaj ne bo cool za moj heart, so to lahko čiki. :smoke: :doze: In zakaj bi me bilo tako težko razumeti? :? Želim povedati samo to, da nisem rasno nestrpen in, če ni potrebe ne želim biti do nikogar žaljiv. Se pa strinjam, da bi vsi živeči narodi, v SLO morali spoštovati zakone, pravila ipd, ter se po določenem času naučili tudi slo. jezika. In to je to!

Skulirala pa se bova skupaj ob piru :beer2:, če se kdaj srečava. Še Ice in JeRn3j -a bova povabila na skuliranje ob piru, saj me slednji ima tako rad :friend1:, ker sem Slovenec.

...skuliranje ob pivu, ne bo škodilo nikomur od nas... .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac ni vedno in povsod u easy občutljiv :closedeyes: kot misliš ti! Jaz pa ženska! :grrr :angry: Kaj se ti je čisto "zmešalo"? Če kaj ne bo cool za moj heart, so to lahko čiki. :smoke: :doze: In zakaj bi me bilo tako težko razumeti? :? Želim povedati samo to, da nisem rasno nestrpen in, če ni potrebe ne želim biti do nikogar žaljiv. Se pa strinjam, da bi vsi živeči narodi, v SLO morali spoštovati zakone, pravila ipd, ter se po določenem času naučili tudi slo. jezika. In to je to!

Skulirala pa se bova skupaj ob piru :beer2: , če se kdaj srečava. Še Ice in JeRn3j -a bova povabila na skuliranje ob piru, saj me slednji ima tako rad :friend1: , ker sem Slovenec.

...skuliranje ob pivu, ne bo škodilo nikomur od nas... .)

Ajej.. površno bereš poste. Ker potem moraš mene povabit na pir zaradi izjave in ne jernej-a... .)

Ne žališ če ni potrebno??? A se ti je zdelo potrebno napisat da sem mesni burek s pretečenim rokom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej.. površno bereš poste. Ker potem moraš mene povabit na pir zaradi izjave in ne jernej-a... .)

Ne žališ če ni potrebno??? A se ti je zdelo potrebno napisat da sem mesni burek s pretečenim rokom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: Včeraj sem res tako napisal, danes bi napisal drugače. Se pa znam tudi opravičiti. Se opravičujem in, če se kdaj srečava, te povabim na pir. :beer2: Samo "runkla" mi ne razbij... .)

Ok, če boš dal za pir te bom sam u koleno brcnu :P :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem razumel kaj si napisal! Hočem povedati samo to, da mi gre na ..... ta angleščina. Dvojna merila!

"Nikogar" ne moti, da jo toliko uporabljate na tem forumu. Osebno tudi mene ne, če vam tako paše. Če bi pa nekdo napisal nekaj v jeziku ene od bivših republik Jugoslavije, v kateri smo večina od nas odraščali pa bi zagnali vik in krik. Nič ne razumemo, tu je Slovenija in slovenski forum, piši slovensko in ne zajebavaj.

Štekaš Ice, o čem ti govorim? .)

Je'l tako? Tako je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem razumel kaj si napisal! Hočem povedati samo to, da mi gre na ..... ta angleščina. Dvojna merila!

"Nikogar" ne moti, da jo toliko uporabljate na tem forumu. Osebno tudi mene ne, če vam tako paše. Če bi pa nekdo napisal nekaj v jeziku ene od bivših republik Jugoslavije, v kateri smo večina od nas odraščali pa bi zagnali vik in krik. Nič ne razumemo, tu je Slovenija in slovenski forum, piši slovensko in ne zajebavaj.

Štekaš Ice, o čem ti govorim? .)

Menim, da nikogar ne moti, če kdo tu in tam uporabi kakšen stavek kakršnega koli jezikovnega izvora. Moteče postane, ko nekdo tukaj živeč (torej, naš državljan), (p)ostane tako navezan na svoj jezik, da nalašč noče govoriti drugega jezika oziroma hoče ostati neasimiliran. Tako se hoče dokazati, češ, glejte me, kakšen frajer sem, ker sem _____nec, drugi pa se naj kar sprijaznijo s tem (sej Slovenci smo tako ali tako precej prilagoljivi in znamo veliko jezikov, tako da se postavimo potem na njegovo raven). Poznam precej priseljencev in moram rečt, da so se Italjani, Španci, Nemci itd. prej naučili slovenščino kot pa pri nas 20 let živeči balkanski priseljenci. Torej, je nekaj na mentaliteti. Ne bom posploševal, da so vsi takšni, vendar jih je veliko več, kot priseljencev iz drugih držav. Tudi Ice pomoje ni prišel v Avstrijo in nagovoril svojega delodajalca v slovenščini.

Zadnjič sem imel pripetljaj s čistilko (oz. negoalko prostorov, da se ne bo čutila poniževane), ki nas je nekaj nadirala v tričetrt srbohrvaščini in četrt slovenščini. "Zašto ima ovde toliko flaša, ko da vas je sto, jeboga" in sva ji s sošolcem dopovedovala, da smo imeli oddajo seminarske naloge in smo pač malo nasmetili (bili smo pripravljeni tudi pomagati pri pospravljanju), medtem je ona še kar naprej gonila svoje in klela čez nas, da reva ima toliko za delat, medtem ko njene kolegice sploh čistit ne rabijo (tipično črnogorsko razmišljanje - bodi plačan po liniji najmanjšega možnega napora) in naenkrat sva ji pač povedala, da je nič ne razumeva, ker govori v nekem tujem jeziku B) Temu je sledilo zelo nepovezano metanje kletvic na naju in cel Slovenski narod :yea1:

Busha sicer ne maram, vendar mi je bila všeč njegova (morda naprej pripravljena) izjava v zvezi s mehičani, ki so večinoma brez državljanstva. "Tisti, ki tukaj pridno delajo so upravičeni do državljanstva, tisti, ki ne delajo in ne znajo druga kot španskega jezika pa se naj lepo vrnejo v vrsto. In ne na začetek, temveč na konec vrste."

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah moški...larifari..vse preveč besed vas je..... :lol1: :lol1: :lol1:, raje ga :beer2: :devil:

...eh šokac, bom te jaz malo :friend2: :004 ...pol pa bova še malo midva... :drunk: (samo jaz sem na levi strani... :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj bo že KONEC te državljanske vojne

janih

Verjetno bo trajalo do asimilacije :whistle: (njih na nas).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo trajalo do asimilacije :whistle: (njih na nas).

samo jas nevem kaj pomeni asimilacija? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevod seveda obstaja človek božji, gre se za širši pomen... eh razlagaj si kakor hočeš. Malo bolj natančen bodi. Napisal sem: "its a little awkward" in ne He is a little awkward(npr situacija je awkward), Tu pa ti ne

vi ste vsi mal "hecni" .... to je povsem uporabno v pogovornem jeziku namesto awkward ... ampak, saj vem, fancy je znat kakšen angleški izraz... da ispadneš pametniji, a ne iz voza ... ;)

Pri motociklih ipd, so moderatorji zapisali samo resne teme brez žaljivk in podobno. Marsikatera tema je bila nato zaradi takšnih in drugačnih razprav zaklenjena. KLONK Pa je šla debata samo za predmete ali igračke, ki jih premoremo odrasli. A pri tej temi pa ni nobenih zadržkov. In nobenemu od moderatorjev ni niti na pamet padlo, da bi jo zaklenil ali dopisal brez žaljivk ali nacionalne nestrpnosti.

In po vseh teh razpravah in mnenjih, imam izpade jaz?

Pa ne samo to - slovenska zakonodaja obravnava tudi pojem šijrenja nestrpnosti itd. in teme o "čefurjih" in podobno so ravno to. Ampak na to seveda le malokdo pomisli... razni tomozukiji in podobni "bebčki" ... škoda, da je svet tega tako poln...

ker ste glih temo o jezikih......

Men pa ni jasno zakaj vsi (ok no da me ne boste pojedl ;nekateri) "južni pripadniki" živeči v sloveniji govorijo v njihovem domačem jeziku oz. srbo-hrvaškem. :? sej verjamem da nekateri ne znajo "še" govort slovensko, sam večina (spet; nekateri) pa jih je takih, ki živijo več let vendar ne uporabljajo slovenskega jezika :? :? kot da je to sramota, če govorijo slovensko.... tega res ne razumem;

tako je Bush dons rekel o priseljencih".....bla bla bla.....naj se naučijo govorit angleško, tako da pokažejo da so tudi oni polno pravni prebivalci, ki želijo živeti v tej državi......"

Pojdi ti kam po svetu živet in se potem doma in povsod pogovarjaj v njihovem jeziku ... do takrat pa verjetno tega ne boš razumel in se boš še kar vsak dan zjutraj pred ogledalom to spraševal ... namesto, da bi si rekel "se me ne tiče, jaz pač govorim slovensko in to mi je dovolj".

čefur..... :P

prav: tristo kosmatih medvedov, saprabolt....vas gledajo

jebomast © fičo

samo jas nevem kaj pomeni asimilacija? :blink:

nasprotno od diseminacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tomobazuki...

seveda se spanc asimilira..ker jih je mogoce 10 v sloveniji.

cefurjem se ni treba, ker lahko zivijo med svojimi.

ko te ima,

taj te nema

ko te nema,

taj te snaja

ko te sanja,

taj te ljubi

a ti o tom pojma nemas...

ps

bolj kot vse nacackano me muci kam gre mladina. kaj se dogaja v drzavi s pristno slovensko in cefursko mladino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot vse nacackano me muci kam gre mladina. kaj se dogaja v drzavi s pristno slovensko in cefursko mladino.

To se dogaja po vsem svetu, tako da nismo čisto nič abnormalni.

Edin Kitajci in Afganistanci imajo mal drgač pošlihtano to, sam tisto vam pa spet ne bi pasalo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam pa enga kolllega đamila. on tak lllep fant, pa malll ćerupa vaše motore, polll jih pa za dellle prodaja :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!