Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

zakaj misliš, da je bolan? ptičja gripa?

zato ker si pisal tako, kot da toleriraš njihovo početje :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker si pisal tako, kot da toleriraš njihovo početje :angry:

Ne samo tolerira, še spoštuje ga :grim Obenem pa še povdarja, da smo slovenci pičke k nismo nasilni :grim

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker si pisal tako, kot da toleriraš njihovo početje :angry:

huh, preberi še enkrat... .)

pa še malo v šolo pojdi, te bodo kaj naučili...

Ne samo tolerira, še spoštuje ga :grim Obenem pa še povdarja, da smo slovenci pičke k nismo nasilni :grim

tudi ti nisi prav razumel sporočila....pa vendar se ne bom globlje spuščal.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi ti nisi prav razumel sporočila....pa vendar se ne bom globlje spuščal.... .)

Jst sem te čist štekal. Sem samo malo sarkastičen .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

potem pa na semaforju pohupa pa jih vpraša kva jim ni jasn, ...

Čefurjev brez piskrov na skuterjih se ne sprašuje kwa jim ni jasn! Počakaš ugoden trenutek, nakar zapoje gas, volan in rollbari! Pri njih ne zaleže moč argumentov, ampak le argumenti moči. In ko so v premoči, je bolje ravnati samozaščitno in jih kasneje potolči z njihovim orožjem!

(VčasMiJeNationalFrontKarVšečPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so "tapravi" čefurji boš pol samo še zobe pobiru....

....to jih če se ne braniš še prej,... v mojmu primeru so hotli od mene cigarete in če bi se usral in mu dal cigarete, bi hotu še keš itd...., ampak jaz kar je moje je moje, ne dam nikomur in nikoli pod nobenim pogojem. Ja, samo cigaret, če me človek prosi, oz. pove na kulturni način ni problem, dam če mam,... ne pa: "ja sam najjači, daj mi......" ja prtegnu sm ga in zbrcal, pa je bil večji in "jači" od mene, bli so pa 4 jaz pa sam.

Zato pa je tko, kt je, ker se slovenci ne postavimo za svoje in se prehitr userjemo, ne pokažemo "kdo je kje gospodar" in kdo je "avtohton". Isti problem najo Nemci s Turki, Francozi z Maročani, Američani z Mehičani...itd. itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....." ja prtegnu sm ga in zbrcal, pa je bil večji in "jači" od mene........

Njih je bila dvojica , a nas cetvorica sami.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..da ne bo pomote, nisem nikakršnji nacionalistični skrajnež, in nimam proti nikomur ničesar, če je človek "človeški", mam tut kolege, ki nimajo slovenskih korenin in smo dobri prjatli. Zato ne gre vse metat v en žakelj, lih tko k ne motoristov glede na stil vožnje, eni pač radi mal bolj "pošlatajo" gas drugi ne, in smo potem "vsi norci". Tko je, Čefurji so zame ljudje, ki, kot je bilo v tej temi večkrat opisano, neotesanci, ki s silo dokazujejo svojo moč in "nadvlado" in se znašajo na številčno in fizično šibkejše. Čeprav v okolju kjer živim ni veliko "priseljencev" se s temi ljudmi dobro razumemo neglede ali je Šiptar (kar ni žaljivka) Bosanec, Srb, Makedonec ali Hrvat, seveda pa so izjeme, tako kot tudi pr nas Slovencih. Dejstvo pa je da manjšina ki živi v "tujem" okolju deluje bolj homogeno, kot v matični domovini. Tudi Slovenci, živeči po svetu se združujejo v Slovenskih klubih, in imajo nekako bolj "pristen" odnos do rojakov, so bolj povezani in enotni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne vem kako je drugje...ma opažam, da se je tu u Gorici naselila sama banda... <_<

skoraj ne moreš povedat o njih kaj dobrega...

najbolj zanimivo je kako se obnašajo ko govoriš z enim kot posameznikom in z istim, ko je v skupini, kot noč in dan...po moje so malo duševno moteni... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa ne razumem zakaj tako vneto nosijo trenirke, bele štumfe in tenisice...

Ka to je njihova narodna noša al kej tazga :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa ne razumem zakaj tako vneto nosijo trenirke, bele štumfe in tenisice...

Ka to je njihova narodna noša al kej tazga :blink:

Basolutno! Ampak ker opanke niso več potrebne v časih modernih WCjev, pač nosijo tenisice.

(ZaKrivinoOpankSePrimeKoČepiNadČučavcemDaNePadeVLastniDrekPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne vem kako je drugje...ma opažam, da se je tu u Gorici naselila sama banda... <_<

skoraj ne moreš povedat o njih kaj dobrega...

najbolj zanimivo je kako se obnašajo ko govoriš z enim kot posameznikom in z istim, ko je v skupini, kot noč in dan...po moje so malo duševno moteni... :doze:

podobno je tud v ljubljani; živim v bežigradu in poznam veliko čefurjov; morm pa povedat da v 90% teh ljudi res ne moreš povedat ničesar lepega, temveč same slabe stvari; sej imajo vsi kartoteke sam problem je v tem da niso polnoletni, zato jim tudi policija ne more nč narest.. men samo ni jasno kašni so potem njihovi staršI!??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobno je tud v ljubljani; živim v bežigradu in poznam veliko čefurjov; morm pa povedat da v 90% teh ljudi res ne moreš povedat ničesar lepega, temveč same slabe stvari; sej imajo vsi kartoteke sam problem je v tem da niso polnoletni, zato jim tudi policija ne more nč narest.. men samo ni jasno kašni so potem njihovi staršI!??? :?

Vsem, ki imate veliko za povedati o čefurjih...

:hmm: Očitno so vam čefurji všeč in se verjetno dosti družite z njimi, ker toliko veste o njih. .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki imate veliko za povedati o čefurjih...

:hmm: Očitno so vam čefurji všeč in se verjetno dosti družite z njimi, ker toliko veste o njih. .)

Eno je čefur, drugo pa pošten človek iz bivših republik nekdanje SFRJ, ki je prišel v Slovenijo pošteno živet. Na srečo je teh drugih več. Jih veliko poznam, z nekaterimi sem tudi dober prijatelj.

In kot sem že napisal, jaz ljudi ne delim po barvi kože ampak po dejanjih.

Zato je zame besedica čefur žaljivka, ki pristoji tudi kakšnemu čistokrvnemu Slovencu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki imate veliko za povedati o čefurjih...

:hmm: Očitno so vam čefurji všeč in se verjetno dosti družite z njimi, ker toliko veste o njih. .)

se jih izogibam kolikor se da ;) drgač sm pa vseeno raje "prijatelj" kot sovražnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato je zame besedica čefur žaljivka, ki pristoji tudi kakšnemu čistokrvnemu Slovencu.

Se strinjam s teboj... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!