Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

true...

... čefurskega zvončkljanja in škripanja pa res ne prenesem...

Kokr bi kolega reku: tadr`bna muz`ka :lol: Al pa "tahitre harmonke" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to je pri vseh narodih isti procent :) Ali pa imajo kakšne druge nekvalitete :D

ne ne, pri nas so še posebej izrazite in zakoreninjene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, me samo zanima, če je to isto, jaz drugače ne vem, kdo so muslimani, čefurji, pravoslavci.

a je to kaj podobno čefurjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri otrokih mogoče. Pri odraslih pa vsaj mene precej moti neangažiranost za timsko delo, premalo poguma in ritolizništvo. Če samo gledam, kako je bilo do sedaj na srednji šoli, faksu in službi. Vsi samo nekaj bentijo in so polni samega sebe, ko pa bi bilo potrebno nekaj ukreniti pa stisnejo rep med noge in ostanem sam. Potem se pojavi omenjeno ritolizništvo, ko nadrejenemu lezejo v rit, obenem so pa spet polni samega sebe, kako bi ga poslali tja, kamor sami radi lezejo.

Sej na tem forumu ni večje razlike. Je bila ideja, da bi šli pred parlament zaradi previsokih cestnin, dragega zavarovanja (takrat še) itd. Vsi so bili polnih ust, kaj bi bilo treba spremeniti in kako bi bilo potrebno vdariti po mizi, ko pa bi prišlo do izvedbe, bi se pa vsi posrali. Taki pa mene razkurijo.

Ampak to je itak domena skoraj vseh razvitih EU držav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri otrokih mogoče. Pri odraslih pa vsaj mene precej moti neangažiranost za timsko delo, premalo poguma in ritolizništvo. Če samo gledam, kako je bilo do sedaj na srednji šoli, faksu in službi. Vsi samo nekaj bentijo in so polni samega sebe, ko pa bi bilo potrebno nekaj ukreniti pa stisnejo rep med noge in ostanem sam. Potem se pojavi omenjeno ritolizništvo, ko nadrejenemu lezejo v rit, obenem so pa spet polni samega sebe, kako bi ga poslali tja, kamor sami radi lezejo.

Sej na tem forumu ni večje razlike. Je bila ideja, da bi šli pred parlament zaradi previsokih cestnin, dragega zavarovanja (takrat še) itd. Vsi so bili polnih ust, kaj bi bilo treba spremeniti in kako bi bilo potrebno vdariti po mizi, ko pa bi prišlo do izvedbe, bi se pa vsi posrali. Taki pa mene razkurijo.

Ampak to je itak domena skoraj vseh razvitih EU držav.

prvi odstavek :worship: čista resnica, tudi meni se je to zgodilo

za drugi odstavek pa ne vem, nismem dolgo članica tega foruma, samo pa verjamem

Popravljeno . Popravil fastgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, me samo zanima, če je to isto, jaz drugače ne vem, kdo so muslimani, čefurji, pravoslavci.

a je to kaj podobno čefurjem?

Ojebemti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, me samo zanima, če je to isto, jaz drugače ne vem, kdo so muslimani, čefurji, pravoslavci.

a je to kaj podobno čefurjem?

Niti ne,eno je okroglo drugo stanuje u Fužinama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, me samo zanima, če je to isto, jaz drugače ne vem, kdo so muslimani, čefurji, pravoslavci.

a je to kaj podobno čefurjem?

čefur je ena debilna beseda, ki so si jo zmisli še bolj debilni slovenski nacionalisti, zaj pa je zgleda že v vsesplošni uporabi med rajo...označevala pa naj bi priseljence iz bivše juge, ne glede na narodnost in njihovo vero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

označevala pa naj bi priseljence iz bivše juge, ne glede na narodnost in njihovo vero

kar je južno od Kolpe

lohk bi bla izjema edin Joras

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, me samo zanima, če je to isto, jaz drugače ne vem, kdo so muslimani, čefurji, pravoslavci.

a je to kaj podobno čefurjem?

Ne, čist mimo. To nacionalni zabiteži predstavljajo verske zabiteže.

O pomenu besede čefur je bilo že vse nadebelo napisano. Skratka ne gre ne za versko ne za nacionalno pripadnost.

Kdo je čefur? Magnifico :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čefur je ena debilna beseda, ki so si jo zmisli še bolj debilni slovenski nacionalisti, zaj pa je zgleda že v vsesplošni uporabi med rajo...označevala pa naj bi priseljence iz bivše juge, ne glede na narodnost in njihovo vero

evo da ti nahitro pojasnim kdo je čefur:

Definicija čefurja: to je osebek, čigar predniki so se v preteklosti doselili iz južnih republik (predvsem iz srbije) v Slovenijo,kjer on sedaj živi z družino. Kljub temu, da je rojen v Sloveniji in da tukaj živi celo življenje, ne zna oz. NOČE govoriti slovensko, ne priznava slovenskih zakonov, ne spoštuje pravih Slovencev, se vede skrajno bahato in primitivno, podvržen je kriminalu, pretepu, razbijanju, uničevanju tuje (slovenske) lastnine... Čefur se večinom,a preživlja s krajami, preprodajo drog, uličnimi ropi... Predstavlja definitivno manjvredno in nepotrebno golazen, ki je sloveniji in njenim prebivalcem samo v škodo in v breme, zato bi jih bilo potrebno za vedno izgnati tja kamor sodijo: v njihovo zaostalo srbijo!!!

kopirano iz: KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo da ti nahitro pojasnim kdo je čefur:

Definicija čefurja: to je osebek, čigar predniki so se v preteklosti doselili iz južnih republik (predvsem iz srbije) v Slovenijo,kjer on sedaj živi z družino. Kljub temu, da je rojen v Sloveniji in da tukaj živi celo življenje, ne zna oz. NOČE govoriti slovensko, ne priznava slovenskih zakonov, ne spoštuje pravih Slovencev, se vede skrajno bahato in primitivno, podvržen je kriminalu, pretepu, razbijanju, uničevanju tuje (slovenske) lastnine... Čefur se večinom,a preživlja s krajami, preprodajo drog, uličnimi ropi... Predstavlja definitivno manjvredno in nepotrebno golazen, ki je sloveniji in njenim prebivalcem samo v škodo in v breme, zato bi jih bilo potrebno za vedno izgnati tja kamor sodijo: v njihovo zaostalo srbijo!!!

koci za tole si pa pive zaslužš jutr u volti

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo da ti nahitro pojasnim kdo je čefur:

Definicija čefurja: to je osebek, čigar predniki so se v preteklosti doselili iz južnih republik (predvsem iz srbije) v Slovenijo,kjer on sedaj živi z družino. Kljub temu, da je rojen v Sloveniji in da tukaj živi celo življenje, ne zna oz. NOČE govoriti slovensko, ne priznava slovenskih zakonov, ne spoštuje pravih Slovencev...

Kaj pa je to za en stvor: pravi Slovenec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo da ti nahitro pojasnim kdo je čefur:

Definicija čefurja: to je osebek, čigar predniki so se v preteklosti doselili iz južnih republik (predvsem iz srbije) v Slovenijo,kjer on sedaj živi z družino. Kljub temu, da je rojen v Sloveniji in da tukaj živi celo življenje, ne zna oz. NOČE govoriti slovensko, ne priznava slovenskih zakonov, ne spoštuje pravih Slovencev, se vede skrajno bahato in primitivno, podvržen je kriminalu, pretepu, razbijanju, uničevanju tuje (slovenske) lastnine... Čefur se večinom,a preživlja s krajami, preprodajo drog, uličnimi ropi... Predstavlja definitivno manjvredno in nepotrebno golazen, ki je sloveniji in njenim prebivalcem samo v škodo in v breme, zato bi jih bilo potrebno za vedno izgnati tja kamor sodijo: v njihovo zaostalo srbijo!!!

kopirano iz: KLIK

In to ti "Moderator" :unsure: :headbang:

zares je vse slabše tulele, so mi strici povedali, res je, res je...

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja da so vsi starši slovenci rojeni v slo in še par rodov nazaj da so se rodil v slo

Kaj pa ime, mora bit slovenskega ali slovanskega porekla? Ker to je lahko tudi hitro zajeb, se meni zdi. Pa če neja neki standardov - barva kože, barva las, frizura, barva oči, oblika nosa, oblika čela, oblika lobanje, telesna višina in dolžina stopal - izpolnjuje, je tudi 'nepravi', ali pa celo niti ni Slovenec?

/konec cinizma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oseba moškega spola z brezmadeženim rodovnikom od adama in eve naprej :lol:

:worship: :worship: :worship: :beer2:

Kaj pa ime, mora bit slovenskega ali slovanskega porekla? /konec cinizma

ja no imena kakršna so danes res nevem kam spadajo jst osebno nebi nekomu vrjel da je slovenec če ime vleče na jug

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm zakaj se kregate pi..da najprej mau poglejte slovensko mladino kašni so recimo primer JANEZ NOVAK pa slis: pa đe si mi brate šta ima, pa u mp3-ju cefurjad.. najprej slovensko maldino uredmo pol sele ostale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm zakaj se kregate pi..da najprej mau poglejte slovensko mladino kašni so recimo primer JANEZ NOVAK pa slis: pa đe si mi brate šta ima, pa u mp3-ju cefurjad.. najprej slovensko maldino uredmo pol sele ostale

maš prav :worship: slovenska mladina postaja čist nepismena, kmal se ne bomo več razumeli med sabo. :wacko:

pojma nimam kaj si hotel s tem postom povedat. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav :worship: slovenska mladina postaja čist nepismena, kmal se ne bomo več razumeli med sabo. :wacko:

pojma nimam kaj si hotel s tem postom povedat. :hmm:

:grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav :worship: slovenska mladina postaja čist nepismena, kmal se ne bomo več razumeli med sabo. :wacko:

pojma nimam kaj si hotel s tem postom povedat. :hmm:

s tem posotom sm hotu powedat da se najprej za slowensko maldino zawzemmo pa u red spravmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!