Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj


Gregs

Priporočene objave

quote:

Prva fura v družbi dela Solo riderjev!

Enkratna relacija!

Prima družba!

Super vreme!

Hvala Soloti, se še vidmo!

Pa še res je, bilo je kratko, vendar prijetno!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek nepozabna vožnja na Krvavec!Bilo je enkratno in nepozabno - vožnja po snegu in blatu (vmes pa kaka velka skala)!!

Iz prve roke sporočam, da smuka na krvavcu letos ne bo več mogoča!!

V torek je pa padla tura čez Turjak, sveti Gregor, Cerknica, Planina, ljubljana,......Vreme nam je služilo in vsem ki vas ni bilo zraven je lahko žal!

V tem tednu sledijo še vožnje po naši lepi sloveniji - poglej v najave dnevnih voženj!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo in prijetno.

Suho odzunaj,mokro znotraj.

Ravno prav hitro.

Ravno prav dolgo.

V prijetni družbi.

Preprosto.......bil je še en lep dan!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme kot iz pravljice, primerna družba, suha cesta, dober čaj, prelep razgled, lepa dekleta, izjemni ovinki, poln tank bencina, sopotnica, prijetni postanki,.................in še bi lahko naštevali kako je minil današnji dan!!!!!

To je treba ponovit-kdaj če ne jutr!!!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vreme kot iz pravljice, primerna družba, suha cesta, dober čaj, prelep razgled, lepa dekleta, izjemni ovinki, poln tank bencina, sopotnica, prijetni postanki,.................in še bi lahko naštevali kako je minil današnji dan!!!!!

To je treba ponovit-kdaj če ne jutr!!!!!!

Ciao,by Pero

Jap, .... ThanX Perli pa Rolyju, da sta me zvlekla na cesto, ThanX ostanku ekipe, za dobro družbo.

Ma kakorkoli ga obrnem, je bilo to dobrih 150 km-jev. In ja Pohvala Avtomobiliastom; na 85 umikanj se je najdu samo en "sralc" (heh pa še ta je imel mercedeza letnik izdelave približno kot je bil on star, ... nova "mercka" e stara mumija)

Zoolo The Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solistično opazovanje narave,njenih lepot,povezano z obilico prijetnih kilometrov........in seveda začinjeno z dokazovanjem butastemu avtomobilistu,da se mimo njega z lahkoto odpeljem mnogo hitreje,kot mi on lahko zapre cesto.(budalapress)

BTW.....Lojzi hvala za pivo in prijeten klepet ob zaključku dneva!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danes nas Štajerce obiskala Gregs in Nerain, tako skupaj leteli do Šentilja, spili pijačo (Gregs še enkrat hvala za drink)nato odšli do YZF Georga, kateri nas je postregel s tortico in narezkom (-george še enkrat hvala bilo je odlično, še boš lahko peko). no Štajerci nato odšli domov, Naša gosta pa veselo v LJ in upam da sta srečno prispela.

No lahko bi se reklo da smo meli kar eno malo FS saj smo bili moja malenkost, YZF George, Nerain, Gregs, Uti, Lindau, Ike, Diablo in Lena. Vsi tisti, ki pa ste to zamudili, pa vam je lahko žal!!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Ghost povedal bistvo, jaz pa dodajam se preostanek... Nearrain in jaz sva oba prispela domov BP. Neara sicer malo nocna voznja zafrkava, ampak ni bilo panike: Gregs spredaj, z lucmi kot podnevi, Near pa je sledil...

Kako je potekala danasnja fura: start izpred bencinske v Domzalah ob 15:40, pot pa do Moravc, Izlak, Zagorja, Trbovelj, nato pa cez hrib v Prebold (Gianni, pogresal tvojo spremstvo skozi ovinke - ena dva sta me rahlo presenetila... cohal z nogo po tleh... ), potem pa Cjele, Vojnik (kjer sva pobrala se YZFGeorgea), Konjice, Slovenska Bistrica, Hoce... tu sem jo hotel vzgati se na Hocko Pohorje, pa me je Ghost preprical (po telefonu), da naj cimprej pridemo na slavni ovinek... kar smo tudi vsi trije naredili.. in potem smo malo pokramljali, nekaj spili v Sentilju, nato odsli se do YZFa na vecerjo (hvala se enkrat)... potem pa v spremstvu stajercev do Hoc, kjer sva jo pihnila z Nearom nazaj v LJ, ostali pa domov... ali kamorkoli ze....

Mimogrede, Ghost: se mininogomet naslednjic, pa upam, da spijes vsaj en sok... ne pa vode... bo kdo mislil, da si prestopil k nam zabarjem...

Res, bilo je enkratno... Po dolgem casu zares spet na motorju tako, kot se zagre (bi rekli gorenjci)... Aha, koliko kilometrov?! Kaj pa vem... nazaj grede od Sentilja do Laznice in nazaj-naprej do LJ 167... vsega skupaj pa kaksnih 350...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Popravil/a - Gregs dne 27/04/2002 ob 02:31:53

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem šel včeraj " prvič to sezono " z motorjem direktno iz slube na ovinek - rondo. Ko sem zvedel da prihajata Gregs in Nerain

sem hitro skočil domov in se stlačil v kombinezon in nazaj na rondo.

Da nebi kake ušpičili nas je na rondoju spremljalo budno oko dveh policajev z novim mondeom in kamero, ki sta se mi neusmiljeno postavila za hrbet in tako smo skupaj naredili eno rundo in pol po rondoju z upoštevanjem vseh omejitev . Ojojoj, priznam, muuuukaaaa !!! Zelo neprijetno in težko je vozit, ko na hrbtu čutiš policijsko kamero in 40 km/h po rondoju je skoraj samoumor, ker ti hoče motor crknit, za po****it .

Ko sem se končno znebil oči na hrbtu sem ga tudi sam mahnil v Šentilj in se pridružil omenjeni skupini ob pijači in klepetu. Nazaj grede je bilo boljše - ni bilo policajev in peljali smo se bolj sproščeno, le neki butl s cisterno je YZF Georgu tik pred njegovim domom pokazal, da ga lahko zrine s ceste kadar hoče.

Gregs hvala zapijačo, YZF George hvala za pogostitev in tako kot je povedal Ghoust ... še boš lahko peko torte, pa recept za ajvar bi se dalo dobit .

Delam na tem, da doma čim prej dokončam nadstrešek z mizo in klopmi, pa da kamin postavim in se zberemo enkrat še pri meni.

Skratka, preživel sem prijeten konec petka v prijetni družbi .

Pa ne okol govort !

Popravil/a - IKE dne 27/04/2002 ob 12:05:02

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj vtis z današnje dnevne vožnje si preberite v topicu žegnanje 27.4.2002.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerska on-line

Da se jest primaknem eno kratko odo hvalnosti Štajercem.

Hvala vsem, ter vsakemu posebej.

Blo je tok dobr, da se čutim kar mal dolžnega. Torej...enkrat se morate Štajerci vkup nametati, pa zvizzz do LJ, da vsaj malenkost odplačamo žabarji svoj dolg!!!

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Popravil/a - Nearrain dne 27/04/2002 ob 18:10:06

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mmmmmmmm.. .danes nareidl cca. 340 km.

LJ - Horjul - Gorenja vas - Cerkno - Tolmin - Bovec - Predil - Kranjska Gora - Gorje - Bled - Radovljica - Kamna Gorica - Naklo - Kranj - LJ.

Vmes sem se oceta v Bovcu povabil na furo Bovec - Trenta - Bovec, potem sem pa kot uslugo dobil kosilo...

Sva se tudi z Racingom srecala, malo pokramljala, potem pa sva sla proti Logu, ampak sva se sporazumno dogovorila, da jo picim jaz naprej proti LJ. Torej, Racing, pijaca kdaj drugic...

Ugotovil sem tudi, da moram jutri NUJNO zamenjati prve dvojne disk ploscice, ker so danes zacele zelezo jesti... sem cisto pozabil, da je za mano ze cez 11000 km, ko so bile zadnjic menjane... kar je meja pri meni... No, samo, da jih dobim, drugace bo j*ba...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še poročilo z moje strani.

V petek dvignila vojaka in proti večeru vožnja čez Černivec v SG. Prispela sva tik preden se je dokončno znočilo. No, zvečer sem se malo považila pred lokalci.

V soboto preslabo vreme, da bi se lahko važila pred vso žlahto (zlata poroka)

V nedeljo takoj po kosilu nazaj v LJ. Tokrat čez Velenje-Polzelo-Vransko-Tuhinjsko dolino. Popoldan sva se oglasila še na tromostovju in tam srečala Udija in Pepeta. Potem pa pospravila motorčka nazaj v garažo in dostavila vojaka nazaj državi. Tako.

Zdaj pa se psihofizično pripravljam na vožnjo v Dubrovnik.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Evo, Ghost povedal bistvo, jaz pa dodajam se preostanek... Nearrain in jaz sva oba prispela domov BP. Neara sicer malo nocna voznja zafrkava, ampak ni bilo panike: Gregs spredaj, z lucmi kot podnevi, Near pa je sledil...

Kako je potekala danasnja fura: start izpred bencinske v Domzalah ob 15:40, pot pa do Moravc, Izlak, Zagorja, Trbovelj, nato pa cez hrib v Prebold (Gianni, pogresal tvojo spremstvo skozi ovinke - ena dva sta me rahlo presenetila... cohal z nogo po tleh... ), potem pa Cjele, Vojnik (kjer sva pobrala se YZFGeorgea), Konjice, Slovenska Bistrica, Hoce... tu sem jo hotel vzgati se na Hocko Pohorje, pa me je Ghost preprical (po telefonu), da naj cimprej pridemo na slavni ovinek... kar smo tudi vsi trije naredili.. in potem smo malo pokramljali, nekaj spili v Sentilju, nato odsli se do YZFa na vecerjo (hvala se enkrat)... potem pa v spremstvu stajercev do Hoc, kjer sva jo pihnila z Nearom nazaj v LJ, ostali pa domov... ali kamorkoli ze....

Mimogrede, Ghost: se mininogomet naslednjic, pa upam, da spijes vsaj en sok... ne pa vode... bo kdo mislil, da si prestopil k nam zabarjem...

Res, bilo je enkratno... Po dolgem casu zares spet na motorju tako, kot se zagre (bi rekli gorenjci)... Aha, koliko kilometrov?! Kaj pa vem... nazaj grede od Sentilja do Laznice in nazaj-naprej do LJ 167... vsega skupaj pa kaksnih 350...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Popravil/a - Gregs dne 27/04/2002 ob 02:31:53

Puzdraulen Gregs !

A kr tkule....mim mene, pa naprej, škoda ko nisi poklicu, pa bi se vama prkuplu zraven , bi jo skupi udarl čez ovinke.

Gregs ni blema za spremstvo, sam povej kdaj jo misleš spet prletet na ovinke. Ja nekaj je res zlo zahrbtnih. V drugo smer iz Prebolda na Trbovlje so ponekod grdi oljni madeži..zato PAZLJIVO!

Dons sm jo tut jst udaru čez Trbovlje na Prebold, vse živo mi že čoha po tleh, na levi centralno stojalo(ga bom mogu odmontirat), na desni pa škorenj opozarja, še mal pa bojo fustreti zagrabl(jih bo treba skrajšat.

Gregs in ostala druščina, ki greste v Dubrovnik in naprej, čim več motorističnih užitkov vam želim, predvsem varno prevoženih kilometrov, veliko dobre volje, dalmatinske hrane in vinčka,...pa še kakšno postavno dalmatinko za povrh.....

"No revenge means no satisfaction"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs ni blema za spremstvo, sam povej kdaj jo misleš spet prletet na ovinke. Ja nekaj je res zlo zahrbtnih. V drugo smer iz Prebolda na Trbovlje so ponekod grdi oljni madeži..zato PAZLJIVO!

Aha, jst sem jo dans mahnila v to smer, pa Jasa za mano. Pravzaprav sva se zgubila, ker jst pa zamljepis Slovenije to sta dva pojma , pa čeprav sem iz teh koncev. Sva šla kr nekam čez prebolt in pol ugotovila da sva v Trbovljah. Zdej vsaj vem, kje je ta pot "čez hrib", vsaj policajev ni blo, ker nazaj grede čez Laško so ble ene 4 zasede.

quote:

Dons sm jo tut jst udaru čez Trbovlje na Prebold, vse živo mi že čoha po tleh, na levi centralno stojalo(ga bom mogu odmontirat), na desni pa škorenj opozarja, še mal pa bojo fustreti zagrabl(jih bo treba skrajšat.

Pol smo se mogoče celo srečal

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A kr tkule....mim mene, pa naprej, škoda ko nisi poklicu, pa bi se vama prkuplu zraven , bi jo skupi udarl čez ovinke.

Ja, no, saj je bilo objavljeno na forumu ze kar nekaj casa prej... OK, drugic poklicem....

quote:

Gregs ni blema za spremstvo, sam povej kdaj jo misleš spet prletet na ovinke. Ja nekaj je res zlo zahrbtnih. V drugo smer iz Prebolda na Trbovlje so ponekod grdi oljni madeži..zato PAZLJIVO!

Ni bilo panike... vsaj takrat, ko sva z Nearom picila, je bila suha in nic kaj oljnata cesta... mogoce so pa v soboto kaksni lokalci pulili po dezju, pa je koga zaneslo, pa se je kaj razlilo...

quote:

Gregs in ostala druščina, ki greste v Dubrovnik in naprej, čim več motorističnih užitkov vam želim, predvsem varno prevoženih kilometrov, veliko dobre volje, dalmatinske hrane in vinčka,...pa še kakšno postavno dalmatinko za povrh.....

Hvala. Bomo poskusali uzivati, kolikor se le da! Enako tudi tebi!!!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Popravil/a - Gregs dne 28/04/2002 ob 22:58:47

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pepe, fisherman, kekec, transalp, bladzo,pa proti koncu tudi roky direktno iz MB in moja malenkost smo pa bili na krstu nova štifta. Bilo je super super pohvalil bi MK Rib'nčan. In pa seveda hvala fantom za prijetno druženje in posebej Pepetu ker..... on že ve zakaj pa ne smem povedat ker bi vsi to pol hotel tudi vi !!!

udi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem jo spet udaril iz LJ preko Jezerskega (dvakrat gor-dol) v Avstrijo, na Pavličevo sedlo (dvakrat mejni prehod jezersko - Pavličevo sedlo), pa potem po panoramski cesti nad Logarsko dolino v Črno na Koroškem (rally po asfaltu), nato po odličnih ovinkih iz Črne preko Slemena (prve asfaltne ovinke, cca 5km prevozil dvakrat) v Velenje in nato preko Trojan nazaj v Ljubljano. 300km, lepo vreme, super vožnja, skratka - MAJKA!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....me, myself and i, ter lady sva se v dobri veri odloćila degustirat golaž v Novi Štifti, vedar, ko sva priletela v Ribnico sva uvidela, da tudi če bi po milosti božji slučajno dobila golaž, bi sigurno žlic zmanjkalo...heheh...po moji laični oceni je bilo sigurno okoli 350-400 golaža željnih motoristov. Med vso ruljo sva komaj priklicala Udija, vendar so bili ravno na odhodu na t.i. panoramsko vožnjo, tako da sva samo izmenjala par vljudnostnih fraz in vuuušššššššš...Udija &Co. je za sabo potegnil veletok panoramcev. Z lady sva še nekaj časa oklevala, ali naj se pridruživa, samo naju na koncu ni premamil čredni nagon, tako da sva nadaljevala po svoje čez Bloke v Cerknico->Planino->Postojno->pa nazaj v Cerknico-> Rakitno (abonma"kosilo"..njami..")->domači brlog...prijetno poznospomladansko spanje...hrhrhr

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jez včeraj zajahal Gilerco.

Okoli 15h zapustila Celje, šla skozi Vojnik, Vitanje in Dolič v Velenje, od tam na Letuš, prečkala dolino in se iz Prebolda vzpela na tisti hrib proti Trbovljam, na vrhu obrnila in nazaj dol pa čez Polzelo zopet na Velenje in mimo Dobrne in Vojnik domov. Za takih 150 km nama z Gilerco vzame 2,5 ure časa.

Ovinki nad Preboldom nič mastni. Prometa skoraj nič (motoristov ne štejemo). Motoristov v obe smeri pa kar nekaj.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sel z nekaj motosvetovci po zegen, bilo je super. Sm bil clo pr masi, pa se CLO poslusu sm jo!!!!!! Res je bla zanimiva, saj je bila zelo motoristicno obarvana (masa namrec).

Pol pa iz Stifte, vs pozegnan, proti Cerknici in od tam proti Planinskim ridam. Tam odpeljal 5 krat gor in dol(spet vse potleh drgnl). Nato sel nazaj do Kalc, zavil proti Idriji, Most na Soci in ob 19-ih prispel v Novo Gorico. Tam pustil motor (na servisu). V Lj. odsel z avtom (punca prsla iskat)

Danes sel po motor v Gorico. Za vsak slucaj vzel sabo dzni kombinezon. Nic me ni opralo, toda asvalt bil mokr, tko da nism mogu udelat nove gume. Nc zato, do Dubrovnika casa za udelavat gumo, kolk ces.

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer tole ne bo motoristicna fura, temvec avtomobilisticna, ampak nic ne de...

Skratka, sluzbeno odsel na Ptuj, oddelal svoje in ob 19:20 picil proti Mariboru... Jasno, pogledat nase Motosvetovce iz totega konca, pa se na vecerjo sem bil povabljen... Torej: Lindau, se kdaj bos lahko skuhal... Je bilo pa EKSTRA dobro, skratka hvala se enkrat! Pa Uti tudi, jasno...

Gregs, kje je pa vtis s fure?! Aha, ok... Iz Ptuja do MBja sem vozil lepo po omejitvah... Nor obcutek, ko imas pred sabo traktor, avtobus, pa pet avtov, pa skozi polna crta... Sem si ogledal vse hise ob cesti, ki si jih drugace niti pod razno ne morem... pa nazaj grede v LJ sem se Pupo pobral, pa sva lepo po omejitvah po avtocesti in potem po stari cesti kruzala in debatirala... Torej: ze dolgo casa nisem vozil tako po omejitvah in pri tem uzival.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj počakal, da se je vreme odločilo biti ovinkom naklonjeno, 3 runde na Jezersko in dol…mmm…potem pa še na kratek skok do Kranja in glej jebemti idiote kretenske – voznik katrce zavil brez smerokaza levo…bremzal kot nor in hvala bogu za diske…če bi se mi to zgodilo kak teden prej bi bil obravnavan kot podrt motorist s politravmo…tako pa na 10 cm ampak srečno…je pa zanimiv občutek ko pod tabo pleše ini se zvija še kaj drugega…motor namreč…hehehehe…

Adrenalinsko….

AVE

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi bil včeraj na večerji pri Lindau, pa bili še Ike, YZF George, Uti, Diablo, Lena, Gregs in seveda izvrsten kuhar Lindau.

Bilo je res noro dobro in kot je Gregs dejal, še bo lahko kuhal!!!

Drugače pa fural včeraj nič.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes odsel iskat motor z novimi disk ploscicami, potem pa picil na Rakitno. Najprejtestiral ploscice... Jasno, da niso na zacetku nic prijele... Grem lepo v en ovinek, pa si recem, zdaj pa bremzaj mocneje... pa je motor sel skoraj z isto hitrostjo.. aha, niso se ulezane... daj, zabremzaj na vso moc... aha... ze boljse... ponovil vajo nekajkrat in po kaksnih 20 km so ploscice ze prijemale z vso svojo mocjo... drugace pa je bila pot na Rakitno fletna, samo nisem nic cohal po tleh... nekako se sparam pred odhodom v Dubrovnik... pa da se mi ravno zadnji dan pred odhodom kaksen hudic ne zgodi...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!