Skoči na vsebino

Kako opremo uporabljate


Stric Burek

Priporočene objave

Zanima me predvsem za te ku mate športne motorje, a uporabljate rokavice, jakno, hlače, in ledvični pas oz. hrbteničnik

Sam sicer še nimam 125ke, ampak rokavice sm že nabavu(delam izpit), jakno še bom, hlač verjetno ne...

Za hrbteničnik se pa še nisem odloču, tisti ki so vgrajeni v jaknah so bolj tako tako...

Povejte tudi s katerimi izdelki ste zadovoljni in katerimi ne

Temo sem dal tuki ker je izrecno za manjše motorje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam čelado :D , jakno first, ledvični pas, zdej si bom pa še rokavice ubodu, o hlačah pa še ne razmišljam, mam pa jakno mal uzadi na hrbtu podloženo sam to ni itak nič! :BUA:

lp, miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam celado nzi prve klase...jo bom zamenjala k nzi mi tko bl sux za kako arai ali pa shoui.potem hlače mam usnjene pa mal cordure z mehkimi sščitniki, lahka dam pa gor kadar kol trde ipd je use notr nastiman :D ...Jakna je first(cordura) z vsemi ščitniki tud za hrtenico ma notr...Emm poleg vsega tega uporabljam se ledvični pas pa ja kevlar ali karbon rokavice :D mam jih vec :D od dainese do first do kevlar :D

Sčasoma pa mislm da bo prsu se en dainese kombinezon...

Ful sm zadovolna z vsemi dainese izdelki, tud first jakna je ql, za hlače pa ti še ne morm dost rect k sm jih lani kupila tko da bodo jutr sele ene 3jic v uporabi, tko da bomo vidl :D...

Lp tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeast mam ledvicni pas s kevlarjem, vanucci jakno, probiker hlace, first rokavice, shark celjad:>, pa zdj kupujem probiker skornje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jst nimam sportnga motorja, sam tut na drugih motorjih je priporočjiva obleka ipd. no jst mam jakno in hlače FIRST, pa ene usnjene rokavice, z zaščito pri členkih. čelado mam pa kr eno, ker se sparam dnar za schubert (uno k se cel sprednij del dvigne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js delam (oz. sem ze pri koncu :OK: )izpit,zaenkrat pa mam,celado nolan 81

jakno First,kevlar rokavice,pridejo še hrbteničnik,ledvični pas(zaenkrat mam sposojenga),hlače in mrbit še škornje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa dianise čelado,rokavice first,ledvični pas pa eno usnjeno jakno ki jo bom u kratkem zamenjal za kako dianise. Potrebe po hlačah pa za enkrat še ne čutim, to bo pol k bo kaki bolši motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm jst mam glede na to da vozm skuter kr dost opreme. Če naštjem: čelada Nolan N81E, jakna Uvex Typhoon, ledvični pas Dainesse (ne vem če je prov napisan), rokavice SPX. Zebe me pa skor nikoli ne. :OK:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam celado shark s800, first jakno, pa fist karbonske rokavice.hlace pa ponavad kavbojke sam je fotr reku da jih bova kupila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vidm da mate kr skor vsi al ledvični pas ali pa ceu Hrbteničnik, tko da ga bom morda tudi jest ubodu, lahko ga pol uporabljam še pozimi za bordat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od hlave do pet:

Glava: SHOEI XV (verzija monocolor X-ceed, karbon kevlar, 1080g)

Gornji del: Dainese usnje (sport model, nevem keri točno)

Dlani: Axo usnje kevlar (KR7)

Hrbet: Dainese ledvični (4 rebrca, višina 42cm)

Spodni del: Dainese usnje (sport touring model enjoy z dodanimi sliderji)

Stopala: Oxtar usnje (touring model Flash waterproof)

E to je to, drugo leto nameravam menjat čelado in hlače. Čelada pa bo pršla u poštev SHOEI Z-one ali XR1000 če ne bojo nrdili kej novga do takrat :hmm: hlače pa Dainese dragon fly.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo vem da rad odgovarjaš, ampak sm mislu sam za 125 kubične folke :OK:

Sej me ne mot ampak sam tko... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam jakno First z vsemi ščitniki in tud za hrtenico, čelado Nolan N83, podkapo, rokavice Kevlar (kengorujevo usnje+karbon), hlače Dainese, ledvični pas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest uporabljam jakno spidi s ščitnik za komolce in rame, čelado shark S800, rokavice FIRST s karbonskimi dodatki,hlače HAIN-HERICKE, škornje BULSON pa ledvični pas DAINESE.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo vem da rad odgovarjaš, ampak sm mislu sam za 125 kubične folke  :OK:

Sej me ne mot ampak sam tko... :afro1:

ja sej prej sm meu NSR, pa sm meu isto opremo, razn hlač in rokavice sm meu dainese :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js jst tud nimam cestnga motorja.

cross čelada acerbis

cross rokavice alpinestars

jakna spoon

ledvični pas

pa hlače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem še fural Eliminatorja 125, sem imel usnjeno jakno First, hrbteničnik in rokavice od Auresa, ter čelado Nolan N61. Za hlače in škorne je zmer zmankalo denarja, vendar ni neumno met..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst imam čelado nolan, jakno dainese, ledvični s ščitniki dainese, hlače od clover in rokavice od spidi...vse nepremočljivo.... :grim .... z vsem skupaj pa sem zadovoljen!

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam Čelado NZI eurus(za po mestu pa to) in Arai(za daljše ture), podkapo , potem probiker jakno z vsemi ščitniki, ledvični pas, hlače probiker s kolenskimi ščitniki in na koncu še probiker čevlje. sem zlo zadovoljen s to robo iz louisa. :OK: :OK: :OK: :OK: . pa skoro sem pozabo rokavice held z ščitniki za členke iz kevlarja

Popravljeno . Popravil Bike Rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da vas ma velik jakne. jst jo mislm zdej nabavt pa me zanima kje ste jih kupoval, pa kje se kej splača pogledat zanje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v ljubljani je pomojem najbolš TC-motshop drugač pa maš v beljaku v avstriji dve hudi trgovini HAINGERICKE pa LOUIS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!