Skoči na vsebino

Kako opremo uporabljate


Stric Burek

Priporočene objave

rabu bi za sport motorje in se sploh splača kupovat rablene k so kot sem gledu zalo cenejše hočem reč da lahk dam 50k za novo ali pa 50 k za eno ki je vredna 100k ali 85k :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabu bi za sport motorje in se sploh splača kupovat rablene k so kot sem gledu zalo cenejše hočem reč da lahk dam 50k za novo ali pa 50 k za eno ki je vredna 100k ali 85k  :?

Čelade in gum jst ne bi nikol kupu rabljenih.. pa če so še tako "kot nove".. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabu bi za sport motorje in se sploh splača kupovat rablene k so kot sem gledu zalo cenejše hočem reč da lahk dam 50k za novo ali pa 50 k za eno ki je vredna 100k ali 85k  :?

jaz ti prodam mojo čelado, ki drugače stane 80+ jurjev in bo drugo leto stara 6 let za 30 jurjev, ker si bom novo kupil ker tej ne zaupam več. GET THE POINT??????

za športni motor nimaš kaj razmišljat, 60 jurjev+ pa najkvalitetnejše iz plastike ali še boljše kompozitne materiale - izbira pa je ogromna!

ne rabljenih in ne poceni kupovat, pa ne samo zaradi varnosti - poceni čelade so tudi neudobne pri večjih hitrostih.

no razen če si eden od tistih ki kupi sportaka pol je pa gor v tekstilni jakni z napisom "XY Racing team", kavbojkah in adidaskah - pol kupi neko rabljeno čelado ali pa samo dobre sončne špegle in močen žele za lase :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni odvisn od celade... da se ti ne megli se uporablja ene posebne folije - pinlock. To se vpne na notranjo stran vizirja. K se pa nadiha (se zacne rosit), ga pa sam snames pa obrnes ;) sam te pinlocke se da uporabljat sam na celadah k majo posebne cepke. To pa so Nolan, X-Lite pa Shoei

Ne vem ce je ravno tako :whistle: ......

Stvar, ki se jo vpne na notranjo stran vizirja je se en dodaten vizir, ki ga ni treba nic obracat......uporabljal prej na Nolan N100 (cca 30k km) in sedaj isti sistem na Shoe Syncrotech (cca 50k km), v seh mogocih razmerah, brez da bi se mi samo enkrat zarosilo.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti prodam mojo čelado, ki drugače stane 80+ jurjev in bo drugo leto stara 6 let za 30 jurjev, ker si bom novo kupil ker tej ne zaupam več. GET THE POINT??????

za športni motor nimaš kaj razmišljat, 60 jurjev+ pa najkvalitetnejše iz plastike ali še boljše kompozitne materiale - izbira pa je ogromna!

ne rabljenih in ne poceni kupovat, pa ne samo zaradi varnosti - poceni čelade so tudi neudobne pri večjih hitrostih.

no razen če si eden od tistih ki kupi sportaka pol je pa gor v tekstilni jakni z napisom "XY Racing team", kavbojkah in adidaskah - pol kupi neko rabljeno čelado ali pa samo dobre sončne špegle in močen žele za lase  :grim  :devil:

ne nisem en tistih manekenu ki si mislijo da so tom cruise v MI2 sam sprašujem za mnenje kar se pa tiče gum ti nove jst komot nabavim preko fotra ti mi sam povej kakšno pa jo naročim. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa če prašaš v forumu Oprema, nevem zakaj je treba spraševat zadeve ki so že napisane v temi splošno o čeladah al kar že piše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ce je ravno tako :whistle: ......

Stvar, ki se jo vpne na notranjo stran vizirja je se en dodaten vizir, ki ga ni treba nic obracat......uporabljal prej na Nolan N100 (cca 30k km) in sedaj isti sistem na Shoe Syncrotech (cca 50k km), v seh mogocih razmerah, brez da bi se mi samo enkrat zarosilo.... B)

no jest tud nevem, ce je tko... sm sam prepisu iz MotoSI (št. 2, str. 154)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje majo u TCju cenej celade k u louisu... pejt raj najprej u TC pogledat... bos cenej z bencinom skos prsu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr pa sej je na netu use!

TC-se banner vrti gor, louis je tudi na netu, lenühi :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jest tud nevem, ce je tko... sm sam prepisu iz MotoSI (št. 2, str. 154)

Sej konckoncev ni vazno....vazno, da se ne rosi in da sluzi svojemu namenu 100% ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tud jaz še nimam izpita za 125 (je še v izdelavi .) ) drgač mam pa trenutno doma, usnjene rokavice, podakapo, čelado arai, ledvični pas, to je pa za na 50ccm motor dost :) ko bom pa kupil motor (če bom cestnega) pa grem še do soseda po kombinezon, z zadrgo, tko da lohk daš hlače pa jakno narazn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

baje majo u TCju cenej celade k u louisu... pejt raj najprej u TC pogledat... bos cenej z bencinom skos prsu ;)

V louisu dobiš določen model če maš srečo lahko precej poceni (akcija). Zadnjič se bil s kolegom gor in je kupil shark čelado za 120 evrov in to ne ravno najslabši model. Vem da je bla ista čelada v TC precej dražja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cordura hlače(first),homemade usnjeno jakno, swift škornje,spool rokavice,hrbtiščnik,čelada...

na kratke turce ali zmenek samo v kavbojkah!Čelada je pa vedno na glavi :krneki: ...

sicer pa zdj mal čekeram kombinezone...je potrebno poskrbet za zaščito ne??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst še delam izpit za 125, zaenkrat mam pa

-čelada shark s800 ki bo tut na 125ki

-rokavice ixs

-želva ixs

-podkapa

nameravam pa kupt kej resnejšega (jakna, hlače) pa za kak spodobn dnar

tko da če ma gdo kakšn predlog nej pove :OK:

motor je pa tale v podpisu

˙|

˙|

˙|

˙\/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam na RS50: jakno first, rokavice first, pa ledvični pas clover, pa čelado Grex

Popravljeno . Popravil Blink182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!