Skoči na vsebino

Kako opremo uporabljate


Stric Burek

Priporočene objave

Čelada Nolan N83, rokavice Alpinestar SP3, jakna hm naj bi bla za yamaho fazer :), uglavnem ma CE ščitnike, rutka bele barve.

Mev bi pa kombinezon sam ni financ :)

@KRIK, poglej mal na malih oglasih, al pa na kako bolho, majo včasih zlo kvalitetne jakne gor za malo denarja. Drugače jo pa dobiš tud v skor vsaki motoristični trgovini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KIRK ce te zanese pot proti ita se ustavi v sesljanu majo trgovino od daineseja in agvja zelo ugodna roba proti slo trgu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KIRK ce te zanese pot proti ita se ustavi v sesljanu majo trgovino od daineseja in agvja zelo ugodna roba proti slo trgu....

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) če se ne motim. Je tud že ena tema pod Moto oprema od te trgovine .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da vas ma velik jakne. jst jo mislm zdej nabavt pa me zanima kje ste jih kupoval, pa kje se kej splača pogledat zanje??

ja zelo se splača pogledat v louisu v grazu in kje pač še je, tam najdeš opremo nizkega in visokega ranga. lahko pa si robo pogledaš tudi na internetu www.louis.de.

:010 :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na glavi mam Suomy: Aprillia Red Spark

podkapo bikers

dainese 2 delni komplet (jakna in hlače, ki se zaprejo z zadrgo v kombinezon, modela točnega ne vem na pamet..)

dainese ledvični pas z 3mi rebri

dainese rokavice(ne vem modlea na pamet)

dainese škornji (ne vem modela točnega)

vse v črni barvi, razen jakne&hlač ki majo še odtenke zlate in srebrne

to je nekako celotna bojna oprema :afro1:

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil [SLO]Gobec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj zdej a nej si kupim hrbteničnik al ne? Kdo od vas ga ma, pa na kakem motrju napište zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst si ga bom kljub jakni kupu ,tko da ga svetujem tud teb. Motor je pri tem precej nepomemben ,sam razmišljam da bi hrbteničnik uporablju tud pri smučanju oz. bordanju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm si kupo ledvični pas, pa sm fuuul zadovoln z njim, kr drgač mi po kaki hladnejši, večerni turci ledvice vn meče :grim Mi je pa ledvični lepš k če grem sam z majco pa ledvični pasom na motor lepš zgleda kukr d bi strašiv s tistim hrbteničnikom ki bi zgledu k d bi biu NINĐA ŽELVA :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje izgled ne vpliva kej dost na varnost, kali?

In ni se dobro vozt v kratki majci sam, raje spodi neko majco pa jakno čez...

JEst bi ga tudi rabu za eXtreme snowboarding, ker lani sm se ene prakrat mal razletu-(too high jumps), verjetno bom enga ubodu za ene 13-15k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam hrbtenicnik pod jakno. Hrbtenicnik(AXO) sem se od krosa obdrzal in je zelo dobra zadeva. Cist drug obcutek. Zanj sem pa dal dobrih 10kSIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ga ne rabis. Hrbtenicnik je v bistvu ledvicni pas sam da je dolg do vratu.No pa se nekateri majo naramnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej a nej si kupim hrbteničnik al ne? Kdo od vas ga ma, pa na kakem motrju napište zraven

Jaaa - tle pa ne šparaj! Poznam punco (28 let - na vozičku), zlom hrbtenice :( ! S plastiko na hrbtu se to neb zgodl! Stane tam okrog 25 jurjev! Vendar je vreden vsakega tolarja! Na opremi ne šparat, kupi si največ, kar si lahko privoščiš!

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm si kupo ledvični pas, pa sm fuuul zadovoln z njim, kr drgač mi po kaki hladnejši, večerni turci ledvice vn meče  :grim  Mi je pa ledvični lepš k če grem sam z majco pa ledvični pasom na motor lepš zgleda kukr d bi strašiv s tistim hrbteničnikom ki bi zgledu k d bi biu NINĐA ŽELVA  :lol1:  :lol1:

Lepota te ne bo zaščitila, če (bog ne daj) boš imel nesrečo! Bod pameten!

Jebiga spet en stari, k je pametn ampak tko je in nč drgač kolega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No folk jest vam priporočam da če mate čas pa željo po dobri in bolj poceni opremi, da se zapeljete v beljak v Hein Gericke al pa v Louis. Bil sem tam pred enim tednom in sem slučajno naletel na akcijo ko je bla jakna iz 250 eurov znižana na neverjetnih 80 eurov :P tko da se splača it čez mejo. Pa v louisu dobiš lahko še kartico ugodnosti :OK: , in pol ti na dom pošiljajo rekalme kdaj so kej akcije tko da si informiran.

No mi se z enimi menmo da bi šli z motorji gor tko da če je tukej kdo zainterisiran se nam lahko pridruž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

to ni odvisn od celade... da se ti ne megli se uporablja ene posebne folije - pinlock. To se vpne na notranjo stran vizirja. K se pa nadiha (se zacne rosit), ga pa sam snames pa obrnes ;) sam te pinlocke se da uporabljat sam na celadah k majo posebne cepke. To pa so Nolan, X-Lite pa Shoei. pa pred nakupom se pozanimi se mal okrog teze celade pa ce sploh ma te cepke.. osebno ti priporocam X-Lite X-801 (tako si bom zdej u kratkem kupu), aja pa ne kuvpt celad za 20-30k, celada mora bit uredu. Kupuj od 50k naprej

p.s.: ugasn si CAPSLOCK, ker se to smatra kot kricanje... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem dobu nolan n83 za 35k, novo. Tko da ne morem se strinjat z 50k naprej ;)

Moraš met pa srečo da kopuješ v času akcij :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelade se najbl splača kupovat januarja, ko so akcije in so vse -50% znižane. Tko da če je ne potrebuješ nujno oz. maš že kšno počakaj do januarja in pol kupi! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MENE PA ZANIMA KATERO ČELADA SE NAJMANJ MEGLI IN LEPO ZRAČI ZA ENE NORMALNE DINARJE

povej za kak motor rabiš in koliko so "normalni dinarji" pa ti lahko povemo več. aja pa računaj od 50.000 sit naprej (brez akcij - redna cena) za normalen motor. ne paše vsaka čelada na vsak motor zaradi vrtinčenja vetra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!