Skoči na vsebino

Serviserji v Celju


slovenc46

Priporočene objave

ti bom pa jst povedla kaj so se včeraj serviserji (3) pogovarjali pri top motu točno o tem motorju. sem prisluškovala :whistle:

bila je napaka uporabnika! ker... je bil problem olje! ko daš kontakt se ti more posvetit lučka za olje. če lučka čez par sekund ne ugasne je nekaj narobe (ali lučka, ali kontakt za lučko, ali pa nivo olja). če se ti lučka za olje ni prižge ob kontaktu je problem ali pri sami lučki ali pa pri senzorju na plovčku.

in točno tukaj bi naj bil problem. ta problem pa ni nastal pri njih v delavnici pač pa pri uporabniku, ki tega ni jemal resno ali pa ni posvečal pozornosti.

evo. to sem jst slišla od tam, ko so se 3 serviserji pogovarjali med sabo.

zakaj pa ga je peljal na servis? kaj rednega ali je bilo kaj okvarjenega?

aja... drugače pa tam ne počnejo kr karkoli z motorjem. to ti pa lahko povem, ker sem bila dostkrat v zadnjem mesecu in pol tam. servisirajo ga v delavnici in pred in po servisu se proba pelat, da vidi, če dela, kot mora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov servis se je pred kratkim odprl tudi v drešinji vasi - motocenter PRO MOTOR ima zdaj tudi servis. s odnosom prodajalcev dozdaj zelo zadovoljen, serviser mi na prvi vtis deluje v redu, bomo videli, ker trenutno je xt-jka tam na nastavljanju ventilov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov servis se je pred kratkim odprl tudi v drešinji vasi - motocenter PRO MOTOR ima zdaj tudi servis. s odnosom prodajalcev dozdaj zelo zadovoljen, serviser mi na prvi vtis deluje v redu, bomo videli, ker trenutno je xt-jka tam na nastavljanju ventilov :)

Upam da dubis ceu motor nazaj da je dobr servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pri pilkotu delujejo serviserji ne vem. samo do zdaj še nisem videla nobenega, ki bi tam res šraufal motor (mislim na serviserja).

meni pa odnos med šefom in kupci ni všeč :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pri pilkotu delujejo serviserji ne vem. samo do zdaj še nisem videla nobenega, ki bi tam res šraufal motor (mislim na serviserja).

meni pa odnos med šefom in kupci ni všeč :nono:

jaz imam s šefom zaenkrat dobre izkušnje, deluje mi vredu možakar. kako bo pa glede serviserjev pa bom videl jutri, ko bi naj po dogovoru šel po motor, že če se bo roka držal je nekaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bom pa jst povedla kaj so se včeraj serviserji (3) pogovarjali pri top motu točno o tem motorju. sem prisluškovala :whistle:

bila je napaka uporabnika! ker... je bil problem olje! ko daš kontakt se ti more posvetit lučka za olje. če lučka čez par sekund ne ugasne je nekaj narobe (ali lučka, ali kontakt za lučko, ali pa nivo olja). če se ti lučka za olje ni prižge ob kontaktu je problem ali pri sami lučki ali pa pri senzorju na plovčku.

in točno tukaj bi naj bil problem. ta problem pa ni nastal pri njih v delavnici pač pa pri uporabniku, ki tega ni jemal resno ali pa ni posvečal pozornosti.

evo. to sem jst slišla od tam, ko so se 3 serviserji pogovarjali med sabo.

zakaj pa ga je peljal na servis? kaj rednega ali je bilo kaj okvarjenega?

aja... drugače pa tam ne počnejo kr karkoli z motorjem. to ti pa lahko povem, ker sem bila dostkrat v zadnjem mesecu in pol tam. servisirajo ga v delavnici in pred in po servisu se proba pelat, da vidi, če dela, kot mora.

Olje je vedno tankal in se ni zanašal na lučko! Na servisu pa je bil zaradi tega, da bi mu ga dokončno odblokirali! Dokler ga ni na servis dal je prov lepo delal skos :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ni nč narobe :) Js motor poznam, pa vem da bo vse skupi en vlek nateg z njihove strani. Hočjo, mislim da 150€ za obnovo cilindra pa nov bat...sam mislim da bo lastnik raje kar kit kupil.. :closedeyes: Upam da mu bojo vsaj na koncu vredu zrihtali,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da si zrihtu zdej pa sam se gasa :naughty:

ti pa rad poste nabijaš ane, tut če nimajo nobene veze s temo :topic: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
a mi zna kdo prblizn povedat kuk bi stal če grem k bozicu da mi zrihta..kurblc,pa fergazer k neki gas nagaja? hvala usem za odg. :worship:

Za to je najboljše če vprašaš njega. Maš pa v Drešinji vasi nov servis motorjev in skuterjev. :whistle:

Malo više gor poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri pelem motor k božicu..da pogleda kaj je z fergazerjom pa kurblom itd.:) ka naj ostanem zraven njega pa gledam? k sm neki slišu da krneke dele gor šraufa pa dol pobira itd. svetujte? hvala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Sm pelu svojo Vespo px 150 e k trgu avtu, kr je menjalnik zašrotu .... po treh dneh sm ga dobil nazaj in dela k švicarska urca. :lol:

Če pa kdo ne ve kje je to: nasproti Planet Tuš-a, čez Mariborsko.

Je pa res, da šef in serviser nista najbolj ustrežljiva, nardita pa kar se zmeniš. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Khm, popravljam svoj prejšni post:

Trgo Avto oziroma Moto Ferjan je zanič! :headbang: :headbang: :headbang:

2 mesca sm čaku na neki žic pa drobnarij, pol mi

pa :fredy: reče da bom najhitrej dobu, če grem sam iskat v

Velenje (k moto Mariu). :angry:

Pa "obnovljen" menjalnik nekako NI obnovljen, ker zelo ropoče in rožlja :unsure: .

Tja me ne dobijo več ... :angry:

Grem pa k Božiču poskusit srečo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm, popravljam svoj prejšni post:

Trgo Avto oziroma Moto Ferjan je zanič! :headbang: :headbang: :headbang:

2 mesca sm čaku na neki žic pa drobnarij, pol mi

pa :fredy: reče da bom najhitrej dobu, če grem sam iskat v

Velenje (k moto Mariu). :angry:

Pa "obnovljen" menjalnik nekako NI obnovljen, ker zelo ropoče in rožlja :unsure: .

Tja me ne dobijo več ... :angry:

Grem pa k Božiču poskusit srečo :krneki:

pripravi si velik kup dnarja pa enepar rezervnih šravfov :whistle:

malo za šalo malo za res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem pa k Božiču poskusit srečo :krneki:

ja tam boš res rabu že zlo vlko srečo da ga boš trofu da bo tam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res?!? Ker je motor že tam ... :unsure:

Jao. Pa vzamejo vespo v drešinji vasi?

Na splošno, v okolici Celja, kakih 20, 30 km je kak spodobn servis?

Kam vi vozite svoje makine?

Popravljeno . Popravil Passo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj dobil nazaj od Božiča motorinček.

S prestavami se mu ni dal ukvarjat, sprednja bremza še vedn cuka, števc pa vsaj deluje zdaj.

Torej je naredu eno od treh. No ja .... :huh:

Ko sem vprašal, če je dal v Moto Ferjanu kak napačn ležaj v menjalnik (k sm ga dal tja obnovit in za to

tudi !!!plačal!!! pa zdaj neke čudne zvoke spušča), je reku, da menjalnik še ni bil nikol odprt :krneki: k***** s**

Torej sem uradno že krščen pr mehanikih - z blaznim nategom. :blink: :fredy:

Verjetn bi blo res najbolš, da sam pošravfam ... sam ko nimam dost mehaničnih izkušnj. :glare:

A bi bil kdo z Motosveta pripravljen pomagat glede moje Vespice?

Pa če je kje iz okolice Celja, do 50km. Častim :beer1:

Lepo prosim. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Kaj pa od teh serviserjev tud blokade pa valjčke pa te zadeve zamenjujejo in kolk računajo mehankarji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kaj pa od teh serviserjev tud blokade pa valjčke pa te zadeve zamenjujejo in kolk računajo mehankarji?

ker je že tema stara jo obujam, ker me zanima kako je danes (nazadnje ste pisali 2008)..z božič in topmoto kam se splača peljat na servis in ali je mogoče kakšen nov v celju?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!