Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

to ni avtomatik da bi kr tko naredu je mal drugacna rocka

Ja, pr avtomatiku bi res težko skrajšov prestavno ročko :naughty: :whistle: :whistle:

Drgač pa, sej vrjetno paše od drugih motorjev. Poglej malo kok ma recimo Ybr dolgo, al pa karkol...sej so pomoje kr za večino motorjev enake... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol tale me je pa nasmejala....Od kdaj pa imajo automatic mašine menjalne ročice?? :worship:

ups no sm mislu sterka pizda sm sm pa res car ne :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da če maš voljo in primerno orodje. Seveda če pa imaš poln tošl dnarja potem pa kar nabavi sploh ni problema. Jaz sem samo navedel moj predlog. Pa povejte mi vsaj kakšen konkreten utemeljen razlog zakaj to ne bi bilo vredu.... :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni treba kar nekaj kritizirat če še nisi proval....In sploh nevem zakaj ne bi delovalo??
Pa povejte mi vsaj kakšen konkreten utemeljen razlog zakaj to ne bi bilo vredu.... winkiss.gif whistle.gif

motostra16562.jpg

Poglej slikco na ta nacin je rocka in nimas nobene lukne za vrtat tle not

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao jaka :headbang: :headbang: dej u slikarju neki sliko preuredit je lahko :trance_33_sleep:

dej najprej točn poglej kuko je narjena ta ročka pa pol povej kuko bi jo drgač lahk skrajšu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful je douga ja :rolleyes: morš naprej nogo prestavit da lohk šaltaš :D

sam sploh ni tko dolga drgač -_- je pa možnost da maš ti res ful mejhno nogo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojm da so, k so delal motor tok ze normalno dimenzioniral, da se da pelat in saltat normalno...vsaj za povprecne ljudi... Nisem se slisal da bi kdo tarnal kdaj nad tako zadevo...kok mas pa stevilko noge 37?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ni problem... Sicer pa slikaj in bomo mal pogledal kaj se da naredit....moznih izvedb je veliko...samo sliko da lahko zacnem razmisljat... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ket maš pl nogo kt prestavlaš tm na tački -- a maš pol peto na uni tački da lahk prestavlaš :mellow:

Popravljeno . Popravil DrMotospeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaki problem....

fuknes pa odlomis jaki problem...

Mene pa ubistvu tud to sploh ne mot k sm se navadu

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ma ful dolgo. Na drugih motorjih nisem nikjer videl tako dolge. Verjetno je pač zato taka, za škornje pa to da je ravno prav? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotr pa brat mata 14 cm pa 13 cm ... al 13 pa 12 ...

xt ma isto 3 cm krajso ...

sej zdej sm se tk navado, je pa to zto rajtam tk nareto(tk sm js studiro) da ko dajas v ridi nogo vn, da se ne zataknes v menjalnik ko jo das nazaj na tacko ,...

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44-45, na nobenem motorju je še nism vidu tak naprej :whistle:

ej jest sm zmeru pa mam isto ta razmak 17 cm pa mam isti motor :) sam jest mam za par cifr večjo nogo od tvoje .)

je pa tud res možn da so pr teh motorjih replica cup delal mal več razmika zato kt nej bi bli motorji tud narjeni po tekmovalnih :naughty:

uni sm 125 f pa majo krajše zato ker so bili narejeni bolj za prosti čas(za furanje po mestu) :whistle:

Popravljeno . Popravil DrMotospeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame ma še zmer predolgo, k mam bol mejhno nogo (42) tako, da dam skoraj nogo dol s stopalke, če hočem prešaltat (ko sm se pelov s tomosom). na mojem recimo je pa bl kratka, sicer če maš teniske je ql, v škornih mi je blo od začetka pa ful nerodno, k morš nogo skor čis dol obrnt, sam pol sm se navadu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je mal daleč, ampak če maš gor cross škornje je OK. če se pa v papučih vozte, je pa vaš problem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč kdo ve kulk prije kj nova balanca? pa če mogoč splača uzet kr Tommaselli balanco? kakšne so kej cene?

Tiste "tomaseli" sploh nimajo. Zgleda je okras na spletni strani. Po mojem da je cirka 20,30€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!